Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Накaтa

Проблем с HP LP1965

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. За мен днешният ден беше един петък 13. Бях излязъл за 2-3 часа по работа малко и съм забравил всичката техника в стаята включена(компютър, монитор, стерео уредба, рутер и т.н.) Явно е станала белята точно през това време. Прибирам се аз и "ха" да включа компютъра и никакви признаци на живот, от монитора също. Как само рутера и стереото са живи не мога да си обясня. Както и да е, и компютъра оправих - чрез смяна на захранването.  :( Та сега питането ми е: Монитора вероятно е изгорял понеже диода който трябва да свети при бутона за включване не свети. Има ли вероятност да се поправи или трябва да се ориентирам към нов(колкото и да не ми се иска)?  Смених захранващият кабел и пак същото. Смених и контакта, но без резултат.  :( П.П. При възможност споделете телефон или някакви данни за човек или фирма занимаващи се с това в гр. Пазарджик.  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го оправят и във сервиз за тв .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...