Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

enuff

не мога да синхронизирам с Gmail

Препоръчан отговор

Здравейте, ще ми се наложи известно време да ползвам телефон с Андроид и искам да си синхоронизирам Contacts и Notes с Gmail. Сложих на Default Account за контанктите contacts.google.com, но не ми излизат новите номера в Gmail. При Notes пък проблемът ми е, че имам 2 категории - iCould и Gmail и сега след като сложих пак Default Account за Notes да е Gmail само новите записки ми се синхронизират, а старите са на iCloud. 
Какво не правя както трябва, за да се синхронизират?
Най-лесно би било, ако мога да ги експортна, но не намерих безплатна програма, с която да го направя. 

Телефонът е iPhone 3GS с jailbreak, ако има някакво значение. 

П.С. - Контактите ги синхронизирах, остана само да се справя с Notes. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно би било, ако мога да ги експортна, но не намерих безплатна програма, с която да го направя. 

Телефонът е iPhone 3GS с jailbreak, ако има някакво значение. 

Може да ги експортниш с iTools. (iTunes трябва да е инсталирана заради драйверите)

http://www.itools.cn/multi_lang_pc_download.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, с iTools прехвърлих контактите, но при Notes ми излиза все едно нямам никакви записи, а имам към 30-40. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя версия си на iTunes ?

п.п. Ако си с последната може и да не стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната трябва да е, защото преди месец сменях компютъра и тогава я изтеглих. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната трябва да е, защото преди месец сменях компютъра и тогава я изтеглих. 

Ще ти трябва по ниска или поне v.11.1.3.8

Аз нямам проблем с notes при 11.1.3.8 и iOS7.1

iTools 2013 Build 1115 Released:1. The new version is now compatible with iTunes 11.1.3 and iOS 7.0.4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с iOS 6.1.2, но iTools не вижда никакви Notes за съжаление. 

Оправих се - Notes можело да се виждат през уеб сайта на iCloud и от там ще ги копирам ръчно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с iOS 6.1.2, но iTools не вижда никакви Notes за съжаление. 

Оправих се - Notes можело да се виждат през уеб сайта на iCloud и от там ще ги копирам ръчно. 

При iOS 6.x.x не би трябвало да има проблем също. Проблема ти е във последната версия на iTunes за която iTools все още няма наличен ъпдейт.

Но щом си се оправил няма смисъл от още гимнастики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...