Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Пламена П. П.

Проблем с драйвър

Препоръчан отговор

Здравейте.От известно време като си включа компютъра ми излиза една грешка.Намерих драйвъра,инсталирах го,но пак се появява.Лаптопа ми е Hp Pavilion Dv5 с Windows 8 :) Ще съм благодарна ако някой може да ми помогне :) 

post-341890-0-02370400-1399015211_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.От известно време като си включа компютъра ми излиза една грешка.Намерих драйвъра,инсталирах го,но пак се появява.Лаптопа ми е Hp Pavilion Dv5 с Windows 8 :) Ще съм благодарна ако някой може да ми помогне :)

Имаш ли такъв файл в директория intel?

Може ли да го прикачиш да го разгледаме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lupis пробвах,но не става нищо.A в директорията на Intel имам само това: *

Product: Intel® Chipset Device Software

*  Release: Production Version
*  Version: 9.0.0.1011
*  Target Chipset#: Intel® 4 Series Chipset
*  Date: July 16 2008

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lupis пробвах,но не става нищо.A в директорията на Intel имам само това: *

Product: Intel® Chipset Device Software

*  Release: Production Version
*  Version: 9.0.0.1011
*  Target Chipset#: Intel® 4 Series Chipset
*  Date: July 16 2008

Чети тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и моето предложение : Отвори командния ред, намира се по следния начин : http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows/command-prompt-faq#1TC=windows-8 и в него напиши "devmgmt.msc" Ще ти се отвори "Мениджър на устройствата" , там ако срещу някое устройство имаш "Въпросителен знак" , означава че нямаш инсталиран драйвер или не е закачен правилно. В такъв случай си теглиш DriverPack Solution 14 версия и той ще ти инсталира и ъпдейтне всички налични драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...