Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Georgi Zhekov

Проблеми със субтитри

Препоръчан отговор

Здравейте на скоро си взех лаптоп Тошиба сателите ц50Д  и съм с виндолс 8. Проблема ми е следният: като си пусна филм субтитрите са ми на патагонски, може ли да ми кажете как да ги оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на скоро си взех лаптоп Тошиба сателите ц50Д  и съм с виндолс 8. Проблема ми е следният: като си пусна филм субтитрите са ми на патагонски, може ли да ми кажете как да ги оправя.

Да. трябва да се оправи българската поддръжка

Влез в control panel  и от region избери всичко навсякъде да е България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. трябва да се оправи българската поддръжка

Влез в control panel  и от region избери всичко навсякъде да е България

може ли да ми обясниш как да го направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли да ми обясниш как да го направя

Натисни win + r - в отворилото се прозорче напиши control panel и натисни ОК

От отворилото се меню отвори - Clock, Language, and Region

След това само Region

В новият прозорец, който ще се отвори имаш три таба.

В първите два таба потърси, падащо меню и в него избери България

Във третият таб - Administration трябва да натиснеш върху Change system locale и от там да избереш България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В контролния панел може на се влезе и с Win-бутон+X. Ще са необходими и кодеци най-вероятно. Това може да го откриеш в Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябват кодеци, щом ти вървят нещата... само оправи българските поддръжки и в краен случай може да се наложи да смениш шрифта на субтитрите в плеъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...