Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

-------------

Странен проблем при запис на DVD с Ashampoo

Препоръчан отговор

Може и нещо сам да се заблуждавам, но възникна странен проблем при запис на DVD с Ashampoo free.

Реших да си запиша инсталационен диск, което съм правил доста пъти до сега, но възниква проблем. Т.е Диска си се записва и след рестарт си се зарежда / бутва, но в нормален режим диска не се разпознава, сякаш няма запис. Т.е все едно имаме празен диск. какъв е проблема, какво изпускам или нещо съм забравил???? С Ashampoo работя от години и не ми е създавал проблеми до сега - никога

Та, сетих се за още една странност. На машината си имам DVD записвачка и DVD четец.

Записвачката от доста години записва DVD, но не може да чете записаното. Но ето какво се случва с въпросно записания диск:

- DVD четеца  не разпознава по никакъв начин записания диск, та дори след рестарт, но за това пък DVD записвачката която не може да чете DVD - след рестарт започва да зарежда / бутва и то без проблем.

Хъм - странно!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ashampoo я замених с Неро 6,допреди това и аз я ползвах,но не ми отчиташе правилно времетраенето,когато трябваше да записвам Audio CD,докато при Нерото веднага се оправиха нещата!

Ashampoo-то го развалиха нещо,препоръчвам ти Неро 6,или Неро 7 в зависимост от ОС! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ashampoo я замених с Неро 6,допреди това и аз я ползвах,но не ми отчиташе правилно времетраенето,когато трябваше да записвам Audio CD,докато при Нерото веднага се оправиха нещата!

Ashampoo-то го развалиха нещо,препоръчвам ти Неро 6,или Неро 7 в зависимост от ОС! ;)

Да, замислял съм се над това т.е да сложа Неро, но идеята ми винаги е била използваната програма да е максимално проста, лека, и с БГ интерфейс, че да може да бъде разбирана и използвана и от деца и възрастни!!!!

Ето и малко инфо:

ОС - XP SP-3

Записваща програма - Ashampoo free 6.82

Записвачка - NEC ND 3550

Записан диск - DVD - R  Princo (Знам, че е боклук, но такъв ми попадна)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай тази тема! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...