Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mitachetoo2

Проблем при зареждане на Windows.

Препоръчан отговор

Здравейте.Дадоха ми въпросния Lenovo T60.Включвам го и ми показва post-342038-0-73621700-1399023047_thumb. .Натискам синия бутон и ми показва това: post-342038-0-05697700-1399023106_thumb. .След това ми показва post-342038-0-04434800-1399023143_thumb. .Натискам esc и ми показва това: post-342038-0-11099200-1399023189_thumb. Избирам start windows normally,почва да ми зарежда windows и ми дава тази грешка http://support.lenovo.com/ContentResources/Migrated%20Assets/pc/support/site_wss/69819_bluescreen_error.gif .Избрах и Launch Startup Repair(recommended) търси за грешки опитва за връщане до по-ранно състояние но не става.Какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи настройките по дефоулт в биоса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в биос дали се вижда хард диска на лаптопа като устройство и задай той да е First Boot Device.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в биос дали се вижда хард диска на лаптопа като устройство и задай той да е First Boot Device.

Погледнах го и това дадох му да зарежда от харда Windows тръгва да си зарежда обаче дава грешката която съм посочил по-горе и се рестартира.Мисля да пусна 1 тест с hiren за харда и рама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с някое LiveCD дали се виждат дяловете на HDD-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коригирах малко заглавието на темата, за да е по-точно и ясно.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнах го и това дадох му да зарежда от харда Windows тръгва да си зарежда обаче дава грешката която съм посочил по-горе и се рестартира.Мисля да пусна 1 тест с hiren за харда и рама

Провери в BIOS-а как е зададено - AHCI или IDE . Най-вероятно се е ресетнал биоса, а инсталацията е била с други настройки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в BIOS-а как е зададено - AHCI или IDE . Най-вероятно се е ресетнал биоса, а инсталацията е била с други настройки...

AHCI e IDE няма.Има compatibility

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AHCI e IDE няма.Има compatibility

Значи постави го на compatibility

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре но това ще стане довечера като се прибера защото отивам на работа,най-вероятно утре ще пиша след разните тестове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги.Синият бутон при Lenovo T60 служи за влизане във BIOS.

А той там не може да влезе.

Ето вижте втората графа:

http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID=YAST-3JWKJX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че не вижда харда с тест за харда от hirens и го поставих на compatibility и го видя харда и тръгна.Благодаря много за помощта на теб и на останалите съфорумци :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...