Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Frekverk

Защо играта ми върви на нисък FPS?

Препоръчан отговор

Много се извинявам, ако темата не е в правилния раздел, но ми трябва спешно помощ. Търсих къде ли не, но просто не открих решение с този странен проблем. Доста хора са ми споделяли, че са с по-слаби машини от моята и играта им (става дума за "Worldoftanks") върви доста по-добре, на по-висока графика и с повече FPS. Преди седмица ми хрумна да си преинсталирам windows-а с идеята, че може най-накрая да се оправи, но пак същото. Правих всякакви диагностики и пак не можах да намеря проблема, затова реших да споделя с вас. Не съм клоквал абсолютно нищо! Athlon X4 630 2.79HD 5570 (Не е чак толкова стара, казват повечето, за тази игра)Ако се нуждаете от повече информация ще ви кажа всичко. Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да имате проблем с температурите на процесора. За да се елиминира този вариант. Нправете няколкоминутен стрес тест с AIDA 64 натоварвайки всички компоненти. Прикачете снимка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това е онлайн игра.Локални игри ако играеш бавят ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И те бавят.И как става теста с AIDA? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано видеокартата ви е откровено слаба за тази игра, колко фпс и на какви настройки всъщност докарвате? WoT като цяло не е лека игра, препоръчителните изисквания според официялният сайт са за i5 и GTX660 или 7850...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да то видеото е много слабо.Процесора бива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се да е било това. Играя на абсолютния минимум с около 30 фпс...

post-288242-0-78022600-1399044270_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото слабо, ама за Max. настройки играта иска Video: GeForce 9800 (512 MB) / ATI analog, а разликата м-у двете видеа не е много голяма. Пък и за минималните искат 6600...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално WoT за високи детайли иска висока честота на CPU и поне среден клас съвременна видеокарта. За пример на конфигурация с Core i5-2500 и GTX660 на макс върви със средно 35 fps, така че не може да очакваш от Атлончето и вехтата 5570 да поддържа високо ниво на детайли. Сваляй на медиум и на 720р и ще върви добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами точно това и аз се чудя. Поне на медиум да мога да поддържам 40 фпс, а то даже и толкова не е. Абсолютно всичко на минимум и изключено. Да не да имам някакъв проблем в хардуера, освен че видеото ми е леко старичко. И когато качат многоядрената подръжка имам ли шанс да кача поне на подобрена графика? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...