Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Captain Jack Sparrow

Как да играя безплатно мултипейър DayZ Standalone

Препоръчан отговор

Здравейте, най-после намерих игра, която ме зариби, но проблемът е, че вече 3 дена се ровя из интернет и не мога да намеря начин да я играя. Откъде ли не се мъчих да тегля, но все ми искат някакви survey да им правя или пък линковете за теглене не работят. Започвам да се отчайвам и затова се допитвам до вас.Има ли начин да се играe DayZ мултиплейър. Единственото което докопах е, че някой потребители я играят чрез програмата tungle. Ако има начин, моля на скайп i4o_65 или тук да ми пишете как точно става това  :computer8:  :computer8:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък пусна цели три теми? Една стигаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък пусна цели три теми? Една стигаше.

Съжелявам. нещо бъгна и съм пуснал повече. Извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, има начин, като си я купите от Steam.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, най-после намерих игра, която ме зариби, но проблемът е, че вече 3 дена се ровя из интернет и не мога да намеря начин да я играя. Откъде ли не се мъчих да тегля, но все ми искат някакви survey да им правя или пък линковете за теглене не работят. Започвам да се отчайвам и затова се допитвам до вас.Има ли начин да се играe DayZ мултиплейър. Единственото което докопах е, че някой потребители я играят чрез програмата tungle. Ако има начин, моля на скайп i4o_65 или тук да ми пишете как точно става това  :computer8:  :computer8:

Първо моля кажете дали става за пиратдко копие ако е така тик не можем да ти помогнем ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо моля кажете дали става за пиратдко копие ако е така тик не можем да ти помогнемПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА

....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DayZ може да се играе само чрез Тънгле,но хората са много малко.Ако искаш да играеш с много хора,купи си играта за 23,99 евро от Steam.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от pcservizpld
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от MisterDimchev
      Spotify

За Андроид - ЛИНК

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) ЛИНК - Тема В XDA! 

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова! 

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи. 
      Трябва да разрешите инсталирани от непознати източници! 
      Settings - Security - Install from unknown sources. 
      Сваляте приложението от GitHub (Линк - 1) на телефона си, отивате в папка Download с файлов мениджър (Или направо натискате на нотификацията която ще покаже, че файла е свален. Натискате на него.
      Инсталирате приложението и слушате!

Приятно Слушане! 

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. 

• от petttto
      Здравейте, направих Android приложение за български новини:
      http://u-bg.blogspot.bg/2016/11/nai-dobroto-android-prilojenie-za-balgarski-novini.html 
      ще се радвам на градивна критика, както и ако има по-напреднали да ми кажат причината поради която ми отказаха да го кача в Google Play.
    • от TheDarkAngelOfHope
      От 14.09. до 14.10. UbiSoft пускат безплатно играта The Crew. За да я получите трябва да си направите uPlay и да чакате датата
      линк към статията в ign -> http://www.ign.com/articles/2016/09/08/get-the-crew-free-on-pc-next-week
  • Дарение

• Добави ново...