Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PaLMaL

Графичен проблем с GTA IV

Препоръчан отговор

Здравейте , инсталирах въпросната , сложих пач 1.0.7.0 , крак .. всичко тръгна както си му е реда.Но като се опитам да променя настройките на графиката ми излиза това , че нямам памет  :no-no:  . Машината е с 2гб видео..Като пусна така без да съм пипал настройките върви от гладко по гладко..Как се решава проблема ? 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От където си изтеглил играта трябва да има коментари чети там може да има решение на проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това става при видео карти с 2гб или повече памет. Ето тук е решението: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200145206-Issues-with-GTA-IV-showing-video-cards-with-over-2GB-as-under-spec

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това става при видео карти с 2гб или повече памет. Ето тук е решението: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200145206-Issues-with-GTA-IV-showing-video-cards-with-over-2GB-as-under-spec

Стана работата . Благодаря :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А искам само да попитам понеже пише в описанието: 

Вграден графичен процесор:

Intel HD Graphics 4400 

А реално има външна видео карта AMD Radeon HD 8670HD с 2ГБ собсветна памет.Нещо се бъркам тук и ако може някой да ми разясни.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А искам само да попитам понеже пише в описанието: 

Вграден графичен процесор:

Intel HD Graphics 4400 

А реално има външна видео карта AMD Radeon HD 8670HD с 2ГБ собсветна памет.Нещо се бъркам тук и ако може някой да ми разясни.. 

Това се случва най-често на лаптопи. И аз съм имал не един такъв случай :) Лаптопа ти си има софтуер, който решава с коя от картите да пусне дадената игра. И понякога, дори и да е нещо по-товарещо, все пак избира да тръгне с вграденото видео. Пробвай с десен клик на .exe файла, и трябва да имаш подменю "run with graphics processor", от което ръчно избираш с коя видеокарта да върви. След като го пуснеш с външната, би трябвало да ти засече 2-та гигабайта памет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да да , оправих се :) Свалих си драйвери от официалния сайт на AMD и като натисна десен бутон на екрана имам една функция да избера коя програма с коя видиеокарта да се стартира.Определено нещата много се подобриха след като я направих тая работа.Въпросната игра ми върви идеално гладко на максимални настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...