Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pompastoke

Съвет при покупка на лаптоп до 1500 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си закупя лаптоп без операционна система до 1500 лева, като предпочитам да играя игри. Имам някакви наблюдения, но искам да чуя вашите препоръки - най-вече при избор на марка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-смисления вариант за тези пари и за игри,  е или РС, или конзола. Но ако имаш излишни пари, може и лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз купих лаптоп за игри (беше 1100лв) - за 3 години не съм играл нито една игра на макс. Все трябва да бутам настройките към минимума за да имам висок fps. За момента става само за CS:GO и MOBA-like игри. Да не ти казвам, че съм разочарован, трябваше да купя Desktop за 900 и с останалите 300 една 2-ра ръка от OLX за работа, но кой да знае...

Лаптопите остаряват 2 пъти по-бързо, трудно се почистват отвътре, гълтат прах, шумни са, лесно чупливи... Колкото по-скъп лаптоп имаш, толкова по-скъпа ще ти е батерията, когато трябва да се смени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствените лаптопи, които са способни да подкарат и издържат игри, са Alienware, ноо цената им е фамозна, естествено.. http://www.alienware.com/Landings/laptops.aspx тук може да видиш цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на вас! Оспамихте му темата на човека. Като е решил, че иска да играе игри на лаптоп нека играе. Давате му хубав лаптоп за тези пари и оттам от него зависи дали ще съкращава живота на машината(ако играеш равномерно например по 1-2 часа на ден не виждам проблем, сменяй термопастата всеки 6 месеца). 

По темата - Това е прекрасно предложение като надхвърля бюджета с 50 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойчо ти навит ли си на всеки 6 месеца да ти взимам по 100 лева за профилактика ? Ти в коя държава живееш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тая която той ти сменя пастата и ти взима парите.

pompastoke лаптоп за игри е като 50 гр. бира и половин парче чипс. Само че се нервиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойчо ти навит ли си на всеки 6 месеца да ти взимам по 100 лева за профилактика ? Ти в коя държава живееш ?

Виж сега аз му казвам какво трябва да се направи ако иска лаптоп за игри. Всичко си има цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри е много ратеглево понятие, уточни какво ще с цъка на този лаптоп

Лаптопи втора ръка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите. 

Търся си нещо прилично за тези пари като държа на качествена марка, лично съм се ориентирал към acer и asus. Колкото до игрите не става въпрос за някакви много тежки игри, но не се знае :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, препоръчвам едно хубаво ново моделче, което дойде тези дни с алуминиев корпус и много тънък:

Asus K551ln 15.6 Fhd Led Non-glare i5-4200 4GB Ddr3 750GB 5400rpm + 24GB Ssd DVD Supermulti 2.4кг

Иначе също добър нов модел 2014г. до 1500лв. е :

Asus R551lb Intel® Core™ i5-4200u/b Processor 15.6 16:9 Hd Slim 8GB Ddr3l 750GB Sata + 24GB Mssd

Моделите са нови за българския пазар, поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...