Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Captain Jack Sparrow

Dayz Standalone-От къде да закупя.

Препоръчан отговор

Здравейте, ясно ми стана, че с пиратско копие няма да станат нещата за това се обръщам към вас с няколко въпроса.1. Откъде мога да закупя играта.2. Нуждая ли се от някакви други игри, тъй като чух, че това е някакъв мод на арма 2.3. До сега съм купувал само игри от дискове от пулсар и озоне. Как ще я взема примерно от стеам? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ще стане като си закупите регистрационния номер (cd key) от производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Standalone" означава точно това - не ти трябва нищо друго за да я подкараш.

Можеш да ползваш дебитна/кредитна карта или paypal за Steam покупка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един друг метод да си взимаш игри от Steam, без кредитна карта. Има едни машинки, Cash Terminal (http://www.cashterminal.bg/index.php), провери къде ги има, от там също можеш да си вкараш пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, попринцип на мен ми е по-добре да платя чрез cash terminal, но не съм сигурен колко надеждни са тези машинки. Като ги погледах на снимки ми се доповръща. Гледах през стийм директно от мястото за купуване, че никъде не пише, че може да се плати с cash terminal. Това проблем ли е ?. А ако трябва да се плаща чрез кредитна карта сигурно ли е ? След като си платя ще мога ли да изтегля веднага играта ? Как точно става този процес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто е, ако имаш кредитна/дебитна карта направи си акаунт в paypal. От там след регистрация ще ти вземат 1.50 евра от сметката, след което до 3 дена след регистрацията ще ти пратят код с който да потвърдиш, че това е твоята сметка. След като потвърдиш си връща парите които са ти удържали.

Отиваш в steam там вкарваш данните си за paypal и си готов.

При закопуване на игри от steam: даваш "Add to Cart" след това Purchase for myself или Purchase as a gift (ако искаш да я купиш за някой приятел). От там вече те праща към paypal. И горе-долу това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, попринцип на мен ми е по-добре да платя чрез cash terminal, но не съм сигурен колко надеждни са тези машинки. Като ги погледах на снимки ми се доповръща. Гледах през стийм директно от мястото за купуване, че никъде не пише, че може да се плати с cash terminal. Това проблем ли е ?. А ако трябва да се плаща чрез кредитна карта сигурно ли е ? След като си платя ще мога ли да изтегля веднага играта ? Как точно става този процес.

Абсолютно безопасно е, няма да те лъжа за такова нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако желаете може да играем standalone-a заедно, steam-а ми е stenly_123

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз играя DayZ mod-a на арма 2 ако някой желае да играем Radd ми е Стийм акаунтът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hx24q000o
      Здравейте на всички. Моля да ме извините, ако темата не е в правилен раздел, но не можах да се ориентирам по-добре къде трябва да бъде.
      Ситуацията е следната ... Един приятел ще отваря пицария и иска да има 2 IP камери в нея. Въпроса ми е можете ли да ми предложите 2 IP камери
      които да бъдат с бюджет 100 лв. за брой (Общо 200 лв. за двете). Аз не съм запознат кое е най-доброто за въпросния бюджет. Машината на която
      ще върви софтуера който записва е лаптоп с windows 7. Съответно софтуера трябва да може да работи под windows 7.
      За инсталирането и конфигурирането на камерите ще се справя, но не знам кой модел и от къде да бъдат закупени. Очаквам вашите мнения.
    • от Петър Стоянов Петров
      Здравейте!
      Четох доста из форумите, но накрая реших и аз да публикувам тема с моите конкретни изисквания за автомобил.
      Тук ще изброя кои са основните ми критерии при избора:
      - бензинов двигател
      - 4 врати hatchback
      - модел след 2000 г.
      - под 100 конски сили
      - да е здрав и лесно да се намират части
      Максималният ми бюджет е 3000 лв. за регистриран автомобил.
      Досега най-много ми хареса Nissan Almera 2001г. 1.5i за 2600 лв. Според вас добър избор ли е?

Благодаря и поздрави!
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      пиша ви, за да се посътветвам с вас относно нещо, което ме кара да се чудя дали си заслужава да си дам парите. Обмислям от няколко дни да си закупя оригинален лиценз на Batman Arkham Knight, за да мога да довърша поредицата спокойно, след като изиграх останалите части. До тук добре, но както игралите поредицата знаят, с пускането на последната версия на играта се появи проблем с FPS-то и като цяло с безпроблемното подкарване на играта. В последствие пък излезе информация, че разработчиците са пуснали fix, който е оправил всичко и при закупуване на оригинален cd key няма проблем с гладкото подкарване на играта.
      Това, което ме интересува е реално оправени ли са проблемите? Заслужава ли си да си закупя cd key и ако го направя мога ли да разчитам, че оплакванията от torrent версиите ще се отстранени?
      Благодаря ви
    • от TronDron
      Здравейте!
      Обмислям да си закупя Battlfield 4, но ще я купувам от магазин, а не онлайн. Но имам един въпрос:
      Тъй като ще я купя от Pulsar, когато я взема в кутийката, доколкото разбрах ще има код, който трябва да въведа в Origin? Щом закупувам от магазин нали няма да има проблем с мултиплейра, защото главно я закупувам заради него?
      Благодаря на отзовалите се!
    • от 'Nas
      Здравейте Искам една консултацийка ако е възможно.. Искам да закупя аудио система.. Под това разбирайте много свестни слушалки и аудио карта... Не е задължително да има Аудио Карта, но мисля че без нея всичко няма да си струва.. Бюджета е 350 лева... Слушам метъл, рок и електронно... Благодаря Ви предварително съфорумници  Музиката предимно се слуша от ютюб.. не знам какво е качеството там.. Чувал съм че mp3-ките също не стават..Но ако има някакъв начин да е по хубав самият трак ще се радвам да споделите
  • Дарение

• Добави ново...