Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Infection123

Запитване за BlueSoleil

Препоръчан отговор

Някой знае ли как да премахна автоматичното включване на програма с всяко пускане на windows?Пробвах от msconfig при Startup да го премахна,но след рестарта ми даде грешка от сорта,че така win-a  не работел правилно и да съм върнал предишните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да премахна автоматичното включване на програма с всяко пускане на windows?Пробвах от msconfig при Startup да го премахна,но след рестарта ми даде грешка от сорта,че така win-a  не работел правилно и да съм върнал предишните настройки.

Точно от там се прави.Това,че изписва,че компа нямало да работи нормално,не му вярвай.Програмата,ще си функционира нормално,само когато е нужна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми да,но освен,че го изписва,но и автоматично си връща старите настройки и пак имаше тикче на програмата в Startup-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да спреш някои системни услуги и не знаеш с какво са вързани, е напълно нормално да получиш такива съобщения и да са съвсем правилно пуснати. Има и приложения, които се връзват с тези услуги, мажещи мизерии  в регистъра...Влез в настройките на самата апликация и ако има такава за спиране стартирането и заедно с джама я използувай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми да,но освен,че го изписва,но и автоматично си връща старите настройки и пак имаше тикче на програмата в Startup-a.

Зависи какво искаш да спреш.Пробва ли да преместиш от Normal на Selective и после от Startup-приложи-О.К ? ЛИНК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...