Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vampir_99

Изгасване на монитора

Препоръчан отговор

Здравейте!Значи проблема е следния:Преди около 4-5 дена си купих двуядрен процесор AMD Athlon 64 X2 5200+ и 2GB RAM Corsair.Още с първото пускане и компютърът веднага си намери драйвери за процесора,но след около половин час играене на Euro Truck Simulator 2 мониторът изгасна,изписа Нет Видеосигнала и заедно с угасването на монитора спря и музиката която си бях пуснал да слушам.Когато изгасне натискам копчето за рестарт,минават няколко секунди около 5-10 и чак тогава се чува биип,но не помага.Единственото което помага е да го спра от тока и да го пусна пак.Значи за прегряване на процесор и дума не може да става,защото когато играя температурите не са се вдигали над 50 градуса.Това става вече няколко пъти и съм забелязал,че само когато играя игри се появява този проблем.Когато си сърфирам в нета или нещо подобно го няма този проблем.Като цяло не виждам нищо друго освен проблемно захранване.Според мен това захранване е и малко слабо за тая дънна платка.Давам си цялата конфигурация:

Дъно-Asus M3A78

Процесор - AMD Athlon 64 X2 5200+

Рам - 3 GB 800MHz

Хард диск-Western Digital Caviar Green 500GB

Видео - Nvidia Geforce 8400GS

Захранване:DELUX 350W

Надявам се да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранване:DELUX 350W

За какво да говорим по нататък  :) дори и да не е от него , изобщо няма да е излишно да се подмени .

.Единственото което помага е да го спра от тока и да го пусна пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз така си и помислих,но все пак за да съм сигурен.Проверката е висша форма на доверие е казал народа :) .Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...