Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bogi_danger

Немога да видя какъв ми е sockеt-a

Препоръчан отговор

Отварям програмата CPU-Z...  и изобщо не ми показва че имам сокет...

какво да правя моля помогнете :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи модела на дъното. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш speecy,или Everest,те ще ти го покажат! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш speecy,или Everest,те ще ти го покажат! ;)

Само дето последната вече не се поддържа, и текущата се нарича AIDA64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи модела на дъното. 

Моделът ми е: H61M-VG3

Аз ги имам тея програми обаче изобщо не ми показва, че има socket :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Socket ти е 1155 :) Поддържа процесори от Ivy Bridge и Sandy Bridge :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Socket ти е 1155 :) Поддържа процесори от Ivy Bridge и Sandy Bridge :)

Можеш ли да ми кажеш как разбра за да знам друг път сам да си проверявам... :) и на 100 % ли си сигурен... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AIDA64 (бившата Everest) се нарича програмата но ако си знаеш дъното е излишна. Просто го пишеш (може и само чипсета) или пък модела на процесора в google.

Иначе ето ги поддържаните процесори от дъното - http://www.asrock.com/mb/Intel/H61M-VG3/?cat=CPU Обърни внимание на версията на биоса ако ще сменяш стария.

Ако новия иска по-нова (със Айда може да провериш версията) обновяваш преди да се отървеш от стария. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз скоро я използвах и не усетих някакъв проблем,показа ми всичко както трябва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми кажеш как разбра за да знам друг път сам да си проверявам... :) и на 100 % ли си сигурен... :)

Виждаш каква ти е марка на дъното със Speccy или AIDA. Там пише даже и кой сокет е. Иначе в сайта на производителя за самото дъно има цялата информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези производители на софтуер няма да влязат в "час" и това е! Толкова данни да показват програмите им, а един сокет не могат да отчетат.

post-119228-0-24374700-1399202045_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз скоро я използвах и не усетих някакъв проблем,показа ми всичко както трябва!

Е на стар хардуер си отчита коректно, ама с неща излезнали след последната й версия на пазара как ще гадае?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да 100% съм сигурен. Пишеш модела на дъното в гугъл и влизаш в първия линк (би трябвало първия линк да е страницата на производителя на дъното) после натискаш на поддържани процесори и в първата таблица пише "Цокъл" това ти е Socket.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не съм твърде нахален някой ще може ли да ми дръпне за това дъно '' H61M-VG3 '' всички необходими драйвери във RAR формат.. защото незнам кои от всички драйвери да дръпна(начинаещ съм ) :help wanted4: аз имам драйвери за видео картата и за дъното друго не знам ко е да свалям.Моля помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго не ти трябва. Всъщност като пуснеш ъпдейт на джама ще ти ги изкара. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго не ти трябва. Всъщност като пуснеш ъпдейт на джама ще ти ги изкара.

От секцията Драйвери всичките ли трябва инсталирам при преинсталиран компютар :)http://www.asrock.com/mb/Intel/H61M-VG3/index.bg.asp?cat=Download&os=Win764

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От секцията Драйвери всичките ли трябва инсталирам при преинсталиран компютар :)http://www.asrock.com/mb/Intel/H61M-VG3/index.bg.asp?cat=Download&os=Win764

Докато в мениджъра за устройствата престане да има жълти триъгълници с удивителен знак в тях :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...