Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

проблем с преинсталация на софтуера - С3-00

Препоръчан отговор

Ето в тази тема http://www.kaldata.com/forums/topic/225543-c3-00-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%83%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5/ съм обяснил какво ме накара да си преинсталирам ОС на телефона. Изтеглих Nоkia Software Updater, стартирах го, тръгна си и - час и половина го чаках докато ме докара до тук: http://snag.gy/ul10C.jpg

И това вече ми е втори опит, така че опцията Retry явно не върши работа. Не ползвам нито хъб, нито док-станция. И да, при свързването избрах Ovi Suite, изпълних точно инструкциите. 

Някой може ли да помогне с идея как да преинсталирам успешно скапания софтуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с Nokia suite.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се флашне като умрял, най-добре отиди до някой сервиз, това е работа за 15 мин. Ако искаш пиши на личен да ти кажа къде може да го оправят набързо и евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси, с nokia suite се получи, по принцип гледам да се оправям сам поне със софтуерните проблеми и да си спестявам 10-20 лв. когато мога. на сервиз във най-краен случай се ходи - както в спешно отделение, и обикновено за физическо (хардуерно) увреждане ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси, с nokia suite се получи, по принцип гледам да се оправям сам поне със софтуерните проблеми и да си спестявам 10-20 лв. когато мога. на сервиз във най-краен случай се ходи - както в спешно отделение, и обикновено за физическо (хардуерно) увреждане ;)

Прав си, или просто отиваш за да удостовериш смъртта на апарата ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...