Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Zeratarkan

Проблем с тъч скрийна

Препоръчан отговор

Здравейте,
На скоро си взех Samsung S V - имам следния проблем, както си работя с устройството и изведнъж тъч сркийна спира да работи и нищо не мога да направя, абсолютно на нищо не реагира. И така известно време после се оправя, работя малко и след известно време пак спира. Моля ако някой е имал такъв проблем да сподели. Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре, го занеси в магазина от които си го взел!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема сигурно е в разместен лентов кабел аз съм имал такъв случай само, че не работеше едната част на екрана е работеше временно.

Телефона е в гаранция те са длъжни дати го поправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е разместен или скъсан лентовия кабел то това е в следствие на изпускане или удар.Във всяка гаранция ясно си пише че при такива обстоятелства ремонта ще е за сметка на потребителя.Могат да го докажат като се виждат драскотини по капака или корпуса....Съжалявам но като си изпускате телефоните така става...Телефона трябва да се пази като очите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...