Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lannister

Развалена Аудио карта?

Препоръчан отговор

Май ми се развали вграденото аудио в дъното :/.Микрофона спря да работи,викам си добре.Смених жаковете,и ми каза Audio кард малфънкшън,смених им местата и се оправи.Сега дори и да не говоря(пуснал съм Livestream,за да видя дали не е проблема в скайп),чувам някви странни звуци,все едно имам някъв трансформър в компютъра :Д.Не използвам микрофона,докато това се случва,в скайп показва,че имам звук понякога,когато не ползвам микрофона.Къде е проблема според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може просто аудио драйвърите да са се прецакали. Пробвай да ги преинсталираш ,ако не стане и ти се занимава преинсталирай софтуера на компютъра. Ако и след това не става явно имаш нужда от нова ,външна звукова карта. http://www.emag.bg/zvukovi-platki/c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам чуството,че микрофона записва звуци от компютъра,вместо от устата ми.Чувам само някакво пръщене и зззкане.

Темата е за коша,скайпа не знам какви ги е правил,но с друг микрофон всичко си работеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...