Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mite1111

Смяна на батерията

Препоръчан отговор

Здравейте купих си Samsung Galaxy S Duos 2 и в един сайт намерих батерия за същия модел само че с почти 1000 mah повече , та въпроса ми е дали може да му изгори нещо или да се развали нещо с тази нова толкова по-мощна батерия и дали ще ми издържа повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще купуваш втора батерия то гледай да е оригинална. Може да се запали телефона от такива фалшиви китайски батерии и да загрява повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте купих си Samsung Galaxy S Duos 2 и в един сайт намерих батерия за същия модел само че с почти 1000 mah повече , та въпроса ми е дали може да му изгори нещо или да се развали нещо с тази нова толкова по-мощна батерия и дали ще ми издържа повече

Ако волтовете са същите,това,че е с по голям ампераж не му пречи въобще.Така ще издържа по дълго време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откровено китайска си е :)  За 20 лв. може и да я пробваш, но внимавай при зареждането  я наблюдавай дали не загрява прекалено много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми то ако не ми работи както трябва по-добре да си купя оригинална и като едната се изтощи да сложа другата и така :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е най- добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...