Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BMW Маниак

Как се прави Boot Media на Paragon Hard Disk Manager

Препоръчан отговор

Здравейте.

Значи искам да си направя бутваща флашка на програмата но от тук не мога да продължа.

По точно не ми е ясно това което го търси ли иска ли !!!

Публикувано изображение

Праща ме на някаква страница на микрософт и ми дава да тегля  ISO  ама това iso какво да го правя идея нямам.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5753

Може ли малко някой да разясни ?

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да можете да направите Boot CD на Paragon Hard Disk Manager по този начин, е нужно първо да свалите и да инсталирате Windows® Automated Installation Kit и след това да посочите папката, в която е инсталиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да можете да направите Boot CD на Paragon Hard Disk Manager по този начин, е нужно първо да свалите и да инсталирате Windows® Automated Installation Kit и след това да посочите папката, в която е инсталиран.

Горе долу и аз разбрах че трябва да сваля нещо което му трябва. Проблема е че файла който почва да се сваля е ISO над 1.3GB и не знам какво да го правя. Тоест как да го инсталирам след като го сваля ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе долу и аз разбрах че трябва да сваля нещо което му трябва. Проблема е че файла който почва да се сваля е ISO над 1.3GB и не знам какво да го правя. Тоест как да го инсталирам след като го сваля ?

Екстрактвате съдържанието му и го инсталирате. Но е много по-лесно да изтеглите от сайта на производителя линукс версията на живия диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екстрактвате съдържанието му и го инсталирате. Но е много по-лесно да изтеглите от сайта на производителя линукс версията на живия диск

Колкото и да не разбирам английски ми иска да го записвам на DVD а лаптопа няма такова. Ще трябва да е от флашка! Коя програма да ползвам да го сложи на флашка?

To install the Windows AIK, you must first download the ISO, Write the ISO file to a DVD using a third party tool, and then install the Windows AIK from the DVD. For installation on Windows prior to Windows 7, this download requires that you run genuine Microsoft Windows. Click the Continue button in the Validation Required section to begin the validation process. After validation is complete, you will return to this page to continue the download.For the latest issues and known workarounds, see the Windows AIK Readme file (http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=139690).

После не ми стана много ясно, от тоя жив диск какво да инсталирам на харддиска и после Win7 да си го разпознае и стартира, нали живия диск е напълно независим от ОС на хард диска !

После трябва да се върна към Win7 и да си стартирам Paragon ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и да не разбирам английски ми иска да го записвам на DVD а лаптопа няма такова. Ще трябва да е от флашка! Коя програма да ползвам да го сложи на флашка?

После не ми стана много ясно, от тоя жив диск какво да инсталирам на харддиска и после Win7 да си го разпознае и стартира, нали живия диск е напълно независим от ОС на хард диска !

После трябва да се върна към Win7 и да си стартирам Paragon ...

не, отваряте ИСО файла с winrar, 7-zip и копирате съдържанието му в някаква папка

И втори път: защо не си изтеглите Линукс базирания диск?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И втори път: защо не си изтеглите Линукс базирания диск?

Ми да ти кажа. И първия път го прочетох и умувах какво точно искаш да кажеш и не разбрах. Много съкратено обясняваш (отговаряш).

Голямото семейство на линукс знаеш що дистрибуции има. Кое да търся ? Paragon за Linux ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа. И първия път го прочетох и умувах какво точно искаш да кажеш и не разбрах. Много съкратено обясняваш (отговаряш).

Голямото семейство на линукс знаеш що дистрибуции има. Кое да търся ? Paragon за Linux ли ?

Не, програмите на Парагон за създаване на живи дискове имат два варианта: създават Windows диск или създават линукс диск

И очаквам и вие малко да попрочетете и да размислите, не аз всичко смляно да ви го сипвам

Ето го линукс диска за възстановяване: http://www.paragon-software.com/home/rk-express/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, програмите на Парагон за създаване на живи дискове имат два варианта: създават Windows диск или създават линукс диск

И очаквам и вие малко да попрочетете и да размислите, не аз всичко смляно да ви го сипвам

Ето го линукс диска за възстановяване: http://www.paragon-software.com/home/rk-express/

Явно преди да стигне тая опция да ме пита какъв диск да създаде ми иска да разреша тоя проблем в темата. Следователно като не ми го е дало като опция аз колкото и да мисля няма как да знам за какъв точно жив диск на линукс става дума !

Това ли е последната актуална версия ? v.11 ! На мен ключа ми е за v.14 и нещо не го хареса :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно преди да стигне тая опция да ме пита какъв диск да създаде ми иска да разреша тоя проблем в темата. Следователно като не ми го е дало като опция аз колкото и да мисля няма как да знам за какъв точно жив диск на линукс става дума !

Това ли е последната актуална версия ? v.11 ! На мен ключа ми е за v.14 и нещо не го хареса :shock11:

Те са ви пратили ключ за тази версия, проверете си пощата

http://www.paragon-software.com/home/rk-express/download_facebook.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...