Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

anoniimen

Изскачащи страници

Препоръчан отговор

Здравейте,

Проблемът е следният:

Скоро инсталирах google chrome и съм настроил всичко както трябва (поне така мисля)

сложил съм ad block plus за рекламите и в настройките съм ги спрял тия досадни изскачащи страници, но НЕ!

Продължават да ми излизат някакви империи като кликна случайно на някое празно място или паузирам видео

също така и в почти всички сайтове има двойно подчертани зелени думи като сложиш мишката на тях пак излизат

"спечели айфон айпад бла бла"

в ютуб гледах скорошни клипове как се спират тия неща, ама като кажат да отворя настройките и спра изскачащите страници, при мен вече са спрени

моля ви помогнете тия неща са много досадни :help wanted:

post-348533-0-37593000-1399276998_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Проблемът е следният:

Скоро инсталирах google chrome и съм настроил всичко както трябва (поне така мисля)

сложил съм ad block plus за рекламите и в настройките съм ги спрял тия досадни изскачащи страници, но НЕ!

Продължават да ми излизат някакви империи като кликна случайно на някое празно място или паузирам видео

също така и в почти всички сайтове има двойно подчертани зелени думи като сложиш мишката на тях пак излизат

"спечели айфон айпад бла бла"

в ютуб гледах скорошни клипове как се спират тия неща, ама като кажат да отворя настройките и спра изскачащите страници, при мен вече са спрени

моля ви помогнете тия неща са много досадни :help wanted:

Нищо чудно да имаш някое PUP-че на машинката. Може да се пробваш и при колегите от антивирусния, ако тук  не се свърши работата. Какви са ти настройките на защитната стена за exceptions?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни за подозрителни разширения в Chrome - някои гадинки се лепят като такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От показания скрийн_шот се забелязва, че НЕ си свързан към интернет...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От показания скрийн_шот се забелязва, че НЕ си свързан към интернет...?

индикатора ми е прецакан иначе имам интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

индикатора ми е прецакан иначе имам интернет

------------------------------------------------------------------

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменяш браузъра и няма ядове, пробвай Waterfox , няма да имаш грижи с досадите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...