Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Iskous

грешка в Google Chrome

Препоръчан отговор

Здравейте,

От известно време в Гугъл ми се затварят някои страници - Facebook, Youtube (двете най-често) - случвало се и на други, но тези двете най-много. Четох, че е от паметта, но имам твърде много свободно място. Знаете ли как да се оправи този проблем ? Много е дразнещо...

П.С - прикаченият файл показва паметта в двата диска.

post-340873-0-96679900-1399281761_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От известно време в Гугъл ми се затварят някои страници - Facebook, Youtube (двете най-често) - случвало се и на други, но тези двете най-много. Четох, че е от паметта, но имам твърде много свободно място. Знаете ли как да се оправи този проблем ? Много е дразнещо...

П.С - прикаченият файл показва паметта в двата диска.

1. какво е това в заглавието

2. каква е връзката с раздела

3. какво общо има диска, става дума за РАМ памет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повикай го. Как така ще си отива....

Случва се ако някой скрипт или флаш-а се счупи. Или самият браузър е бъглив. Мааани го тоя хром и пробвай с друг браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нормално. Това което описвате може да е проблем с омазана ОС, прекалено стари версии на приставки, или с присъствието на компютърни зарази. И не ни показвайте все пак колко обем имате на твърдите дискове, а колко  е използувано от оперативната памет :)

Бавно пиша :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм запознат с тази памет много. ''Отиде си!'' това изписва, когато страницата се срине и дава един лилав екран и малко прозорче ''зареждане отново'' или нещо от рода. Някой знае ли как да се оправи или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм запознат с тази памет много. ''Отиде си!'' това изписва, когато страницата се срине и дава един лилав екран и малко прозорче ''зареждане отново'' или нещо от рода. Някой знае ли как да се оправи или не ?

Проверете си на първо време машината за зловреден софтуер. След това може да се мисли за хардуерен или софтуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всеки случай се обадете на доставчика си на интернет, да се уверите че няма проблеми с мрежата. Как получавате достъп? През LAN кабел или с Wi Fi рутер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всеки случай се обадете на доставчика си на интернет, да се уверите че няма проблеми с мрежата. Как получавате достъп? През LAN кабел или с Wi Fi рутер?

LAN кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е от значение в случая, сканирайте си компютъра за зарази както вече казах. Ако това отпадне като вариант остава да се търси причината в самия браузер, флаш плеър, плъгини и т.н. или някаква техническа повреда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LAN кабел.

На мен се случва да мигне за кратко като мигне тока..Характерно за малкото ни градче явление. Да се изгасне суича на доставчика(не сървъра той е в друг квартал и си има сериозен UPS). Та докато отново се върже мрежата при мен и се налага презареждане на страници с определен вид динамично съдържание..

Но последвайте и съвета на колегата. Самият аз, не го изключвам като вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е от значение в случая, сканирайте си компютъра за зарази както вече казах. Ако това отпадне като вариант остава да се търси причината в самия браузер, флаш плеър, плъгини и т.н. или някаква техническа повреда.

А, ако направо го преинсталирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ако направо го преинсталирам ?

Това е крайна мярка, но вие си знаете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази сутрин тествах на отваряне и затваряне на Опера (браузър) както и отваряне на страници. За разлика от Chrome и Firefox, стартира плавно и зарежда страниците плавно вярно, че от време на време му трябват 2 секунди или максимум 3.5-6сек., когато компютъра има и вкл. антивирусна стена Но на мен лично ми харесва, (не кой знае каква технология), но днеска всеки гледа от другия и прави някой копия на софтуер да прилича на друг, но с подобрения. Както знаем маркетинговата война за проучване на технологии и дадени продукти, тя никога не спира в живота. Ето на това видео едно момче си е направило труда да тества различните браузъри на HTML 5.http://www.youtube.com/watch?v=fAaWoqBWieY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одеве работех с Опера (браузър) сега версията която е пусната на официалната страница ми харесва как е направена:

-Клипове или флаш обекти *.swf/flv, които се пускат автоматично след като се покаже страницата (Adw Objects) при опера ви дава шанс вие да стартирате обекта, ако пожелаете и също блокира изскачащи прозорци. PopUp Windows. Тези нейни предимства улесняват работата както на потребителя така и производителността на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...