Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

julienalexandrov

Evga 8800GT - артефакти

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Публикувано изображение

може ли нещо да се направи или да я мятам в кофата ?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фърляй го тоя боклук и си вземи Ати.

Дълги години се патих и мога да те уверя 4 изгорели Нвидия карти имам сред които и една 8800GTX изгорели/с артефакти все същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опечи я във фурната, има голям шанс да я закрепиш за някой и друг месец. Така и така не работи и не губиш нищо. Виж съветите от съседната тема - http://www.kaldata.com/forums/topic/226771-проблем-с-видеокарта-nvidia-geforce-gt-8600/?p=2847465

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То имаше май една тема със снимки , ако някой мод не го мързи , да я потърси и направи важна .

Така или иначе една карта която е за кофата вече , нищо не пречи да се експериментира  :)

Дори от половин година и аз имам едно 3850 с артефакти , купих си друга , ама тая ме мързи да я пека . Картата никога не е прегрявана и пак даде дефект след ...... незнам :(  7/8 години , не помня от кога е , но беше голем дзвер  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към мнението, че е за фурната - много карти от тази и следващата серия на nVidia правят такива мизерии - в това си състояние картата е взела-дала и още месец-два живот биха били бонус. Авторе, мисли за нова карта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...