Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Не мога да намеря никаква информация за J6920AG31,и в справочниците не мога да намеря такъв за да вида някакъв сходен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В края няма  AG31 това проблем ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това G31 да не е свързано с датата на производство - особенно както е написано на втори ред

http://img07.taobaocdn.com/bao/uploaded/i7/T1vdvHXhNcXXbScVZZ_031241.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да на втори ред е .Този ще стане ли http://tpetrov.com/search.php?prod=FJL6920+TO264

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това G31 да не е свързано с датата на производство - особенно както е написано на втори ред

http://img07.taobaocdn.com/bao/uploaded/i7/T1vdvHXhNcXXbScVZZ_031241.jpg

Точно така!

Да на втори ред е .Този ще стане ли http://tpetrov.com/search.php?prod=FJL6920+TO264

Да! Ще стане. Само преди това е трябвало да кажеш в каква верига ще го ползваш. Ще се научите да питате за такава информация  - точно! Този тип транзистори се произвеждат от 2 фирми - "Феранти" и "Фаирчилд" и са напълно съвместими!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така!

Да! Ще стане. Само преди това е трябвало да кажеш в каква верига ще го ползваш. Ще се научите да питате за такава информация  - точно! Този тип транзистори се произвеждат от 2 фирми - "Феранти" и "Фаирчилд" и са напълно съвместими!

Мерси.Но не разбрах какво имаш предвид за веригите,ако може ми обясни и ще ти отговоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мерси.Но не разбрах какво имаш предвид за веригите,ако може ми обясни и ще ти отговоря.

Няма да ми обясняваш. Аз се сещам за какво ти е, защото той е за специфични цели. Пример: Използва се в развивката на телевизорите с кинескоп и работното напрежение трябва да бъде високо - това е задължително.И не само за това е направен, но искаше пример.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е за Samsung 100Hz със скъсените кинескопи. Работят с много голям отклонителен ток и там не става каквото и да е. За да изгори обикновено има причина - ТХО, ОС, драйвер.

И работи в доста тежък топлинен режим.

За ремонта трябва осцилоскоп, не е лъжица за твоята уста. Насочи се към сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баща ми се занимава с телевизора,няма осцилоскоп но има доста практика. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Козата си сака пръч. Нито сте първите, нито сте последните, които сте разказали играта на техниката. След некомпетентна намеса обикновено цената на ремонта става по 3,14.

Както вече съм писал защо ходите в болница за операция? Почвайте се в домашни условия,  верочтно имате опит с ножа и сатъра при клане на добитъка на село. Може да викате на помощ и селския касапин - и той е професионалист в държането на въпросните инструменти.

Съвременните телевизори не са просто нещо. Както и опита в ремонта на москвича или жигулата не е достаъчен за съвременен автомобил с борд компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи в сервиз вече 20 години.Просто до сега не е срещал такъв транзистор и затова попитах,накара ме да намеря в интернет същия но не намерих и затова попитах тук.Благодаря на колегите за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...