Премини към съдържанието
g-p xayc

USB not recongized при свързване на телефона към компютъра

Препоръчан отговор

Имам проблем при свързването на тела с компа като го свържа с усб-то дава грешка 43 USB Device not recongized.Телефона започва да се зарежда и нищо не става.Телефона е роотнат със РОМ-ViperX-4.0.6 и Кернел Alex-V_SE_2.7_classic_PA_2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем при свързването на тела с компа като го свържа с усб-то дава грешка 43 USB Device not recongized.Телефона започва да се зарежда и нищо не става.Телефона е роотнат със РОМ-ViperX-4.0.6 и Кернел Alex-V_SE_2.7_classic_PA_2

Пробвай с Ali USB 2.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Смени си заглавието на темата, защото ще се изтрие.

2. Тази грешка означава Windows не може да разпознае телефона като USB Device. Вероятно ще трябва дапълнителен драйвер или софтуер.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. да бяхте споменал поне точния модел

2. Сложили сте някакъв къстом РОМ и очаквате помощ. Колко мислите хора ползват точно този РОМ на точно вашия модел? И колко от тях пишат в този форум?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, нещо сам недогледал.Става въпрос за HTC One X.Пробвахме c Win7 и 8 няма разлика.Пробвахме с друго HTC при него проблеми няма,затова си мисля че не е от компютъра.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, нещо сам недогледал.Става въпрос за HTC One X.Пробвахме c Win7 и 8 няма разлика.Пробвахме с друго HTC при него проблеми няма,затова си мисля че не е от компютъра.

Благодаря предварително.

А другия телефон със същия ром ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.С различен е, но не мисля, че в това е проблема, защото преди няколко дни телефона без проблеми се свързваше със същия компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.С различен е, но не мисля, че в това е проблема, защото преди няколко дни телефона без проблеми се свързваше със същия компютър

Тогава си спомнете какво сте правил/инсталирал на телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.