Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MasterTroller2014

Проблем с драйвера на видео картата

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера си изтеглих няколко документални филми на National Geographic и ме попита да избера плеър и да го направя по подразбиране за отварянето на тези филми тип " name.ts " след това си го пуснах и почна да забива много сеедно гледам картинки, отворих диспечера на задачи и гледам процес checker.exe товари цпу-то на 50+% опитах да пусна клип в тубата и излиза следния ерор след който трябва да рестартирам машината за да мога да гледам клипове или да спра процеса за да си доизгледам епизода от плеъра, но не важи за тубата спирането на процеса. Изтеглих програмата Process Blocker която спира процеса но пък пак имам същите проблеми.

P.p: Някой път изписва това и процеса не спира и трябва да го спра ръчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочете това може да Ви е от полза. Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочете това може да Ви е от полза. Цък

Прочел съм я още вчера първо инстиктивно изтрих програмата от temp папката и проблема спря до днес до преди 2 часа, сканирах за вируси с MBAM из Appdata и никаде не открих вирус. Потърсих файла из папката и го няма но той пак се пуска, в момента сканирам C-то

П.П: Ц-то е чисто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...