Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Memory-Man

Acer Aspire 7520(Mнение Game Компютър)

Препоръчан отговор

Здравейте,чудех се да си взема ли един лаптоп само за игри преди имах компютър но той се спомина(Изгоряло дъно и хард) :).http://www.laptop-magazin.com/Acer/item/288-Acer-Aspire-7520-(Геймърски).Мисълта ми е може ли да се добавя рам памет,хард,процесора според мен е добре за видеото се замислям.Но както казах още се чудя да го купувам ли?И затова се допитвам до вас по напредналите.Значе на лаптопа ще се играят и ползвам следните приложения :

ИГРИ:Euro Truck Simulator 2,Test Drive Unlimited 1&2,Life For Speed,Need For Speed World,Counter-Strike,Call Of Duty-ModernWar 1&2 и т.н

Приложения:Skype,Интернет Браузър,Daemon Tools,Nero,и др.

Най-важният въпрос във темата е може ли да се ъпгрейтва и до колко ще издържи..

Благодаря,предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,чудех се да си взема ли един лаптоп само за игри преди имах компютър но той се спомина(Изгоряло дъно и хард) :).http://www.laptop-magazin.com/Acer/item/288-Acer-Aspire-7520-(Геймърски).Мисълта ми е може ли да се добавя рам памет,хард,процесора според мен е добре за видеото се замислям.Но както казах още се чудя да го купувам ли?И затова се допитвам до вас по напредналите.Значе на лаптопа ще се играят и ползвам следните приложения :

ИГРИ:Euro Truck Simulator 2,Test Drive Unlimited 1&2,Life For Speed,Need For Speed World,Counter-Strike,Call Of Duty-ModernWar 1&2 и т.н

Първо ако ще го ползваш за игри,ти препоръчвам Компютър..

П.С : само не видях геймърското на този лаптоп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ако ще го ползваш за игри,ти препоръчвам Компютър..П.С : само не видях геймърското на този лаптоп :)

Така пише във сайта просто :) http://www.laptop-magazin.com/Acer/item/288-Acer-Aspire-7520-(Геймърски)

Аз питам могат ли да му се правят ъпгрейди,и до каква степен ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е може ли да се добавя рам памет,хард,процесора според мен е добре за видеото се замислям.Но както казах още се чудя да го купувам ли?И затова се допитвам до вас по напредналите.Значе на лаптопа ще се играят и ползвам следните приложения :

1 . Памет може да се добави. Максимумът е 4ГБ

2.  От останалите компоненти  твърдият диск и видеото може да се сменят в домашни условия. Защото видеото е във вариант на МХМ модул.

За игрите тая стара кошница са непосилни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре и да не става за (Gaming)Поне за някакви по (хубави игри)интернет браузване,да го нося на на село да играя да върша офис работата на него.И ако може да давате линкове със компонентите,модел на рам паметта,видео,хард дискове,с линкове ще са най-добри отговорите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре и да не става за (Gaming)Поне за някакви по (хубави игри)интернет браузване,да го нося на на село да играя да върша офис работата на него.

За тези цели няма нужда от  ъпгрейд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези цели няма нужда от  ъпгрейд.

То меже да няма нужда но,аз пак искам да направя ъпгрейд защото по горе споменах че пак ще играя игри като:Euro Truck Simulator 2,Test Drive Unlimited 1&2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То меже да няма нужда но,аз пак искам да направя ъпгрейд защото по горе споменах че пак ще играя игри като:Euro Truck Simulator 2,Test Drive Unlimited 1&2

Може да се допитате там, от където ще правите покупката, дали и какво могат да направят по въпроса и на каква цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се допитате там, от където ще правите покупката, дали и какво могат да направят по въпроса и на каква цена.

Още сега ще се допитам,и ще споделя във темата..

И така не ми казахте модела на Рам паметта..Ако обичате кажете ми го за да си я закупя,защото от сайта не (отваряли лаптопите дори за ъпгрейди)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още сега ще се допитам,и ще споделя във темата..

И така не ми казахте модела на Рам паметта..Ако обичате кажете ми го за да си я закупя,защото от сайта не (отваряли лаптопите дори за ъпгрейди)

Насочи се към друг сайт. Тия са обикновени търгаши на машини които в някои по-бели страни извърлят на боклука. То не че и други не са, но поне предлагат някакво обслужване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери нещо с Intel по-добре . Ако ли не ще трябва да носиш 2 кофи с вода с тези AMD :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите съвети(Ако мога да ви нарека колеги)Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, нали не мислиш сериозно че на нещо което струва 280 лева ще играеш игри и т.н.?

От друга страна говориш за ъпгрейди - следователно ще даваш още пари. Какъв ти е всъщност бюджета, защото избраното нещо си е откровен боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите съвети(Ако мога да ви нарека колеги)Благодаря

http://www.alo.bg/2011014 *аз бих препоръчал ето това*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...