Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

aqulla

суич и рутер

Препоръчан отговор

Възможно ли е стар Broadband Router Switch (CNIG-914) да работи като рутер?

Някакъв начин да ми се прикачи антена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си рутер и не питай  за подобни чудеса на техниката .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е стар Broadband Router Switch (CNIG-914) да работи като рутер?

Някакъв начин да ми се прикачи антена?

Той си е рутер. Относно втория въпрос - каква антена имаш предвид и каква е целта? Ако става дума за wi-fi, не можеш да ползваш това устройство директно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той си е рутер. Относно втория въпрос - каква антена имаш предвид и каква е целта? Ако става дума за wi-fi, не можеш да ползваш това устройство директно.

Антена направена от интернет кабел.Той само разделя на 4 други компютъра. Не излъчва wi-fi. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антена направена от интернет кабел.Той само разделя на 4 други компютъра. Не излъчва wi-fi. 

Антена от мрежов кабел? Този маршрутизатор не поддържа безжична връзка. Вие какво точно искате да правите с него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антена от мрежов кабел? Този маршрутизатор не поддържа безжична връзка. Вие какво точно искате да правите с него?

Да го направя да излъчва сигнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да го направя да излъчва сигнал.

За мен вашето твърдение означава да го накарате да излъчва радиосигнал. ТОва ли имате предвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен вашето твърдение означава да го накарате да излъчва радиосигнал. ТОва ли имате предвид?

Да. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. 

не, не става. по-горе ви обясних че този маршрутизатор не поддържа безжична връзка. Защо не си купите един нов?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...