Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мамка му и живот....отивам да си избера нещо от фризера, то са видело, че ша са седи дома тия дни....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамка му и живот....отивам да си избера нещо от фризера, то са видело, че ша са седи дома тия дни....

Шо бре ?

Какво е станало ?

Да не си болен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шо бре ?

Какво е станало ?

Да не си болен ?

като мислите с долната си глава тъй става понякогаш

попаднал на градската Мистрес Линда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като мислите с долната си глава тъй става понякогаш

попаднал на градската Мистрес Линда

:ohmy: Да не го е оправила с белезиниците и страп-она ? :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Едва ли.....Снощи ми са лепна една...на вид уж нормална, е почти де.....в бара смях, майтапи, шотчета,,,абе нормално, ама в таскито ми напрай смучки....Ужас, сякаш съм 12 годишно пичлеме, че да се развявам със смучки....Сетне у тях пощуря....Издра ма целия- и по гърба и гърдите и...ухапа ма по рамото- ся имам отпечатък на захапката :no-no: Опита са да ми откъсне ушите :shock11: още ма болат :(  Ама накрая, кат извади и едни белезници и понече да ма закопчее, честно не издържах :scared:  Инстинкта за самосъхранение се оказа по-силен от нагона и драснах със 100.....

И ся, как ша ида на шивача, дет и без тва ма задяваше...Ама пък е най-добрия шивач в града....уф..а ризата и костюма ми трябват за събота :speak:  А как после ше се покажа с тая смучка на врата пред щерката :wub:  Не зная......баси....Кат ви казвам, че е ужас...ужас е....

...

То май, требва си извадя медицинско.....Кат са прибрах, целите ми дрехи в кръв..сякаш са ма драли лъвовете....Да не ти казвам, ся как се чувствам....то тва и на психиката ми може да се отрази :ohmy:  Ужас :no-no: :no-no: :no-no:  Лед, къв лед...кат мръдна и ма боли всичко ...и пак тече кръвчица...то май ми трябва вана с йод...... Публикувано изображение

Тъй. Тъй. Като разправям ас, че ебантъ освен тежък физически, носи и тежък психически товар със себе си - ти не слушаш. Ако си беше седял в темата за мастурбацията, ся немаше да се жалваш тъй.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй. Тъй. Като разправям ас, че ебантъ освен тежък физически, носи и тежък психически товар със себе си - ти не слушаш. Ако си беше седял в темата за мастурбацията, ся немаше да се жалваш тъй.

Сутрин-вечер онанизъм - здрав и бодър организъм :D

Добрутро друже и мерси за цитатите  -  тъкмо ровех назад да видя какво точно е ставало, ама ти ми направи подарък нмаправо

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И се подсмихнах под мустак  :huh:  :biggrin:  :biggrin:Прав беше човека, ако не беше важно, нямаше да стъпя там  :nono:

Ти с тези ми ти мустаси си като някой лорд :) Имаш си дом, вкойто спиш, имаш си клуб, в който да си прекарваш времето приятно и си имаш и клуб, в който и кракът ти няма да стъпи :)

...излязла на лов за свежо месце :D

Ти па! От де у дърт пръч свежо месо? 

Целила тя.....тва жинурята, не сте хора.. :no-no:

Ас и тфа ти казвах, ама ти не та не, крокодилите били фсеотдайни. За идното ибайне са готови на сичко. Ей ти ся сеотдайни крокодили!

...Мина без ексцесии, може би прочете в погледа ми, че не е здравословно, знам ли...

Чул е слуховете сутринта в кафето, как си си изпатил и решил тоя път да те пожали :P

Сутрин-вечер онанизъм - здрав и бодър организъм :DДобрутро друже и мерси за цитатите - тъкмо ровех назад да видя какво точно е ставало, ама ти ми направи подарък нмаправо

Добрутро друже или добър вечер... Редактирано от darkterminal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Добрутро друже или добър вечер...

още съм на работа - чакам си смяната.

след час ще ти кажа наздоровя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ми ние така... ходим си на работа заедно... лягаме си заедно... дъ земат да ни съберат заедно съвсем... М?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти с тези ми ти мустаси си като някой лорд :) Имаш си дом, вкойто спиш, имаш си клуб, в който да си прекарваш времето приятно и си имаш и клуб, в който и кракът ти няма да стъпи :)

Ни дом имам, ни клуП, ама това е една друга тема  :D

Аз съм си, като голия и бос крал от всякъде  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лабут...

Ега си как ме кефи тая дума :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моят съвет е  по възможност без отлагане  си вземи дебелла  тетрадка голем формат и почвай да правиш равносметка за смисъла на живота във вид на спомени  и дневник и  тва за което мечтаеш и смяташ да осъществиш

абсолютно се забранява горното !!!

истината е във фризера

наздраве , аз днес не , че утре да :P

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси!

Нивга ней късну, да стане човек за резил.....баси :no-no:

наздраве , аз днес не , че утре да :P

Нема са пуашиш, аз и утре ше съм наздраве :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе страх....страха го преживях, е почти.....Целия съм в рани,  куцам , рамото ма боли....

Стига брат. Все едно от фронта се връщаш. Леко ти се е разминало. Четох една книжка, в която лошата мацка беше сериен убиец на мъже. Примамва ги, упоява ги, измъчва ги и накрая ги убива. Тъй че леко си се разминал.  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси!

Кво?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве:lock:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве!

Аз съм с два пръста Бейлисче. :shy11: Утре е петък все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само малко биричка :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сия, що са оправдаваш като никой не е казал нищо? Или превантивно?

Наздраве! Бирата е най-хубавото напитка след кафето за мен.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С малки вноски, но редовно. :)

От мен лека нощ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен бирата е най-хубавата напитка след водката.

Непосредствено след.Това ако не може успоредно. :ph34r: 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя да се сдухвам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя да се сдухвам....

Ко стана пак, бе слънце?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко стана пак, бе слънце?

Проблема не е в това, което е станало, а в това, което не става. ШЪ ми мине де  :*

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.