Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Първо прочетох ненагледна, вместо негладена 

и в двата случая е вярно :whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За къв cenzored са тъпчете тогава в тва "голямо село"  :whist:

Аз подремнах лекичко, освежих се с едно душче и сложих да се вари един кокоши фенер, от който ще направя супичка. Фенера е от черна, подчертавам черна кокошка :D  Нацапотих едни крехки свински ребърца с една кашичка от мед, горчица, пиперчета разни, малко ракийка и покрай тях клъцнах на 4, две глави лук. Завих ги с фолио и ги метнах у фурната. За салатка си резнах по на едричко - доматки и краставичка, зелена чушка- сладка, а лютите ще си ги гризкам, лучец, един специален оцет, зехтинче да му мяза, настъргах и сиренце и небрежно изсипах шепа маслинки отгоре.... Капнах и от хубавата ракийка, с опция за неколкократно доливане и се чувствам като открил ключа за бараката ;)

ПП За десерт си имам прясно изпечени кроасанчета, поне като ги купих бяха, ама като зная, че им слагат малко шоколад, си взех и едно бурканче, да си греба с лъжичката :clown:

ПП2 Наздраве :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За къв cenzored са тъпчете тогава в тва "голямо село"  :whist:

Аз подремнах лекичко, освежих се с едно душче и сложих да се вари един кокоши фенер, от който ще направя супичка. Фенера е от черна, подчертавам черна кокошка :D  Нацапотих едни крехки свински ребърца с една кашичка от мед, горчица, пиперчета разни, малко ракийка и покрай тях клъцнах на 4, две глави лук. Завих ги с фолио и ги метнах у фурната. За салатка си резнах по на едричко - доматки и краставичка, зелена чушка- сладка, а лютите ще си ги гризкам, лучец, един специален оцет, зехтинче да му мяза, настъргах и сиренце и небрежно изсипах шепа маслинки отгоре.... Капнах и от хубавата ракийка, с опция за неколкократно доливане и се чувствам като открил ключа за бараката ;)

ПП За десерт си имам прясно изпечени кроасанчета, поне като ги купих бяха, ама като зная, че им слагат малко шоколад, си взех и едно бурканче, да си греба с лъжичката :clown:

ПП2 Наздраве :cheers:

мумент! мумент! още не сме седнали! Само масата сложих!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мумент! мумент! още не сме седнали! Само масата сложих!

Споко, активирал съм функцията доливане :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moйраааааааааааааааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, тоз кат Фред Флинстоун реве :D

Тази :grimace::biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойрааааа де си бе търсят та данъчните

:lol6:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

похапнахме

попих

живота е в пъти по-ярък :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

похапнахме

попих

живота е в пъти по-ярък :)

Представяш ли си, ако целокупния народ, направи така.....Ама малко се пие в таз държава бееееее и видиш ли ги ония, рупат люцерни,ей за тва сме на тва дередже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представяш ли си, ако целокупния народ, направи така.....Ама малко се пие в таз държава бееееее и видиш ли ги ония, рупат люцерни,ей за тва сме на тва дередже

шепа ядки.................  найш как се тревожа за туй момче?

Ама малко се пие в таз държава бееееее

масажистката ми днес ми вика че ми била суха кожата и трябвало съм да пия повече вода

викам и "Ам аз пия вино"

не се брояло :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

шепа ядки.................  найш как се тревожа за туй момче?

Честно да ти кажа....не ми пука за онва мумче....Притеснява ме, че може да заблуди някой нормален. Защото тия здравословните и божните, са много агресивни и лесно подвеждат обърканите и наивните...

масажистката ми днес ми вика че ми била суха кожата и трябвало съм да пия повече вода

викам и "Ам аз пия вино"

не се брояло :no-no:

Повечко вино, та сабахлян да пиеш повечко вода :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малиииииии къв аромат се носи от ребърцатааааааааааааа....Фенера и той му окапали мръвките, ся ше ида да му махна кокалаците, сетне ше намачкам картофа и ше пусна оризче-аз тъй си я обичам пилешката супичка, с ориз, не с фиде.....Таман ша си сипна още ракийка на връщане :)

ае, това не е ли случая на Док?

Ни знам.....ама сетне ше го чета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ни знам.....ама сетне ше го чета :)

при него докараха момичето

и после му разрешили той да извади ножа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойрааааа де си бе търсят та данъчните :lol6:

Лично бе, не служебно :D
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

още го помня тоз нож баси ужаса

Док прави и снимките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

още го помня тоз нож баси ужаса

Док прави и снимките

ама още трябва да поработи че да го направят достоен българин

леко се напрегнАх

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а добре, викам изгоре Мойрата сгазила лука

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зная аз.....а после викате - "Нищо лично, това е просто бизнес"

ама още трябва да поработи че да го направят достоен българин

леко се напрегнАх

Верно че показва снимки.....въпреки че, баш тоз педал орешарски, да та прай достоен българин :no-no: Док, ша го награди, някой пич, не тоя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Ало! Имам проблем с компютъра. На монитора ми пише, че не разпознава принтера.- И Вие какво направихте?- Обърнах монитора към принтера, за да го види и разпознае. И пак не го разпознава. Какво да правя?- Посочете му го с пръст.

Добро утро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ба

- Ало! Имам проблем с компютъра. На монитора ми пише, че не разпознава принтера.- И Вие какво направихте?- Обърнах монитора към принтера, за да го види и разпознае. И пак не го разпознава. Какво да правя?- Посочете му го с пръст.

Стига сте ме цитирали бре... Баси! Веднъш в живота да му се случи на човек компютърът му да не му вижда принтера... Вие пък го раздухте навсякъде. Бъдете малко по-дискретни пък вие...

Баси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ба

Стига сте ме цитирали бре... Баси! Веднъш в живота да му се случи на човек компютърът му да не му вижда принтера... Вие пък го раздухте навсякъде. Бъдете малко по-дискретни пък вие...

Баси!

Стига рива па ти...

Само класиците се цитират, не знаеш ли?

Добре дошъл!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви принтери, кви монитори.....айде да върим да вечеряме....Че и винце съм наточил :lick lips:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.