Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Technozxc

Телевизор за около 300 лева, струва ли си?

Препоръчан отговор

Имаме един много стар телевизор в нас и искам да взема някакъв по-модерен но за 300-350 лева макс.

Примерно гледах ей тоя модел http://ele.bg/tvs-toshiba-W1-toshiba_24w1333 и го има в техномаркета до нас на същата цена, струва ли си, иначе не ми трябва кой знае какъв телевизор.

Отделно гледах че има и някакви Full HD телевизори даже по-евтини, те добре ли са, въобще може ли да ми препоръчате конкретен модел или насоки?

http://technomarket.bg/products/09130738/samsung-t24c300ew-lt24c300ew-en ами този FULL HD на Samsung?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не преставам да се чудя как ,,нещо,, 24 инча може изобщо да се нарече телевизор!!!

Ама като ще даваш 350 лв за ,,монитор,,погледни това LG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме един много стар телевизор в нас и искам да взема някакъв по-модерен но за 300-350 лева макс.

Примерно гледах ей тоя модел http://ele.bg/tvs-toshiba-W1-toshiba_24w1333 и го има в техномаркета до нас на същата цена, струва ли си, иначе не ми трябва кой знае какъв телевизор.

Отделно гледах че има и някакви Full HD телевизори даже по-евтини, те добре ли са, въобще може ли да ми препоръчате конкретен модел или насоки?

http://technomarket.bg/products/09130738/samsung-t24c300ew-lt24c300ew-en ами този FULL HD на Samsung?

Няма лаи фай и не е смарт. Ще може единствено да се използва за гледане на канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора ще го ползвам рядко, по принцип е за майка ми, която не и трябват смарт и интернет.

Предполагам че ще и е по-добре от 10годишния още по-малък телевизор с VGA резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора ще го ползвам рядко, по принцип е за майка ми, която не и трябват смарт и интернет.

Предполагам че ще и е по-добре от 10годишния още по-малък телевизор с VGA резолюция.

Със сигурност ще е по-добре.

Ако вземеш и една активна антена за цифрова телевизия ще гледаш десетина канала с много добро качество.

Изобщо не обръщай внимание на хора, които говорят за "лаи фай".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще е по-добре.

Ако вземеш и една активна антена за цифрова телевизия ще гледаш десетина канала с много добро качество.

Изобщо не обръщай внимание на хора, които говорят за "лаи фай".

Този Samsung от линка който е FULL HD пише, че е телевизор/монитор, какво значи това, не може ли всеки телевизор с hdmi Като си свържа лаптопа и да стане на монитор?

Иначе какви са тези активни антени, в смисъл как се казват като аксесоар, за да си купя такава от магазина. И къде се слагат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Samsung от линка който е FULL HD пише, че е телевизор/монитор, какво значи това, не може ли всеки телевизор с hdmi Като си свържа лаптопа и да стане на монитор?

Иначе какви са тези активни антени, в смисъл как се казват като аксесоар, за да си купя такава от магазина. И къде се слагат?

Само като пример:

http://www.technomarket.bg/products/09129347/strong-srt-ant-30

Включва се към антенния вход на телевизора и има отделно захранване от адаптер.

Има значение, каква е силата на сигнала в жилището, затова е добре да се пробва и едва тогава да се купи подходящата антена.

Аз не преставам да се чудя как ,,нещо,, 24 инча може изобщо да се нарече телевизор!!!

Сигурно се чудиш и как нещо от 42 кв. м. може да се нарече семейно жилище ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)  до оня ден гледахме на сандъци ,сега 24 инча малко били

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само като пример:

http://www.technomarket.bg/products/09129347/strong-srt-ant-30

Включва се към антенния вход на телевизора и има отделно захранване от адаптер.

Има значение, каква е силата на сигнала в жилището, затова е добре да се пробва и едва тогава да се купи подходящата антена.

Ами на централно място в града сме, сигурно ще е добър сигнала. А кои са тези канали, защото майка ми гледа само 3-4 канала и иска да се отърве от някаква скъпа кабелна която плаща тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на централно място в града сме, сигурно ще е добър сигнала. А кои са тези канали, защото майка ми гледа само 3-4 канала и иска да се отърве от някаква скъпа кабелна която плаща тука.

http://www.predavatel.com/bg/digital/channels

http://tv-kanali.info/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава,че можеш да свържеш,компютър,към него,за да гледаш качествени филми.За тези пари и това,за което ти е нужно,това е най добрият избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един хубав Тошиба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти е да не плащаш кабелна гледай си стария и си вземи декодер за 40-50 лв. Провери и колко срочен ти е договора за да не се окаже че имаш да плащаш примерно още година и половина.

Като напишеш от кое село си може да ти се даде и сламка за наличието на ефирен сигнал. В  "предавателя" въобще се са маписани всички цифрови. Кой снае защо още си седят спрените аналогови.

И тия глупости за FullHD и Smart майка ти ли ще ги ползва? Все пак купуваш най-евтиното..

Съвременните боклуци са направени колкото да си изкарат гаранцията. И въобще не са направени за денонощно ползване като нощна лампа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е критерии за силен сигнал , веднага пример - в централната част на  Лом - сигнал Публикувано изображение  аз съм в края на града и хващам от панелката с парче тел .

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е със IPS матрица LG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ние в гладните демократично години (1991-2003) изкарахме на 14", така чеее....  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)  до оня ден гледахме на сандъци ,сега 24 инча малко били

Е, ние в гладните демократично години (1991-2003) изкарахме на 14", така чеее....  :ph34r:

Добре бе хора-съгласен, ама хайде да не гледаме какво е било :)

Пожелавам Ви и на Вас един ден да гледате на голям екран и да разберете какво имам предвид.

пп.Колкото и да е голям след време ще Ви се вижда малък :wink12:

Този е със IPS матрица LG

Те LG-тата са си с IPS матрица :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе хора-съгласен, ама хайде да не гледаме какво е било :)

Пожелавам Ви и на Вас един ден да гледате на голям екран и да разберете какво имам предвид.

пп.Колкото и да е голям след време ще Ви се вижда малък :wink12:

Хубаво, но нека се съобразяваме и с възможностите.

Ако при теб всичко е последна версия и модел, не всеки го може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво, но нека се съобразяваме и с възможностите.

Че аз не съм предложил нещо над 350 лв(какъвто имаше в линк от автора) а за инчовете просто споделих мнение.То ясно , че всеки според възможностите и няма лошо в това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За телевизор в домашния условия 32 инча е оптималния вариант ,това ч технологиите се развиват значи ли ,че трябва да си купим електромобили :) .Еххххххх суета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...За телевизор в домашния условия 32 инча е оптималния вариант ...

Не думай :ph34r:

От 3 метра пак ли ще ти е оптималния вариант?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не думай :ph34r:

От 3 метра пак ли ще ти е оптималния вариант?

Освен ако нямаш проблем със зрението,у дома съм с 32 инча във хола и ми е идеален от 5 метра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен ако нямаш проблем със зрението,у дома съм с 32 инча във хола и ми е идеален от 5 метра

Нямам абсолютно никъв проблем със зрението, но май вече навлизаме в спор а не ми се спори!

Лек ден и ти пожелавам един ден да гледаш на истински телевизор!

пп.Тая таблица съм я поствал не един път и повярвай ми не е направена за красота!

ТВ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой много хейтват.

Майка ми си взе малко жилище в центъра на Пловдив и и трябва някакъв не кой знае колко голям телевизор, нито може да се оправи с нещо друго освен гледане на канали и пускане на филми от лаптопа.

Взех самсунга за 350 и като че ли беше с най-добри характеристики за тая цена.

Има безсрочен договор за кабелна но гледа само 3-4 общи канали и предимно иска от лаптопа да си пуска филми, за това е тая работа с антената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...