Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rid3r

Защо няма много хора в сървъра ми

Препоръчан отговор

Здравейте скоро си направих сървър на coutner-strike 1.6 пращах смс за реклами на сървъра ми но пак нямо много хора 4-5 човека как да има повече хора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко ти заключиха темата и ти не направи усилие да се сетиш защо и пусна още една.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...защо и пусна още една.

Не една, а цели три!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не една, а цели три!

ми сега е в раздел игри кво още искате ве ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте скоро си направих сървър на coutner-strike 1.6 пращах смс за реклами на сървъра ми но пак нямо много хора 4-5 човека как да има повече хора ?

Може би не те харесват хората, или си имат познати и приятели, с които вече имат сървър на който да играят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо направил ли си го?CSSETTI

Направи го и след това пак в този сайт си регистрирай сървъра (безплатно е) ето тук:  http://css.setti.info/#addserver (така сървъра ще се вижда в интернет)

И си сложи dproto  плугина за 47/48 протокол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми сега е в раздел игри кво още искате ве ?

Спазвай добрия тон. Може би сървъра ти не е хубав? Има лаг? Не си сложил харесвани плъгини? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спазвай добрия тон. Може би сървъра ти не е хубав? Има лаг? Не си сложил харесвани плъгини? 

ами GunGame е няма лаг няма излишни плъгини незнам защо не влизат влизат само приятели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайт и форум направил ли си? Никога не е гарантирано, че ще влизат хора. Ти какво искаш от този сървър? Печалба? Ако искаш печалба, намери хостър/и, направи си сайт и форум, намери добри админи и може и да има хора, но СМС админи-те ще бъдат 10 годишни и ако очакваш да не банват всеки втори, си с грешка :) Трудоемка задача си е това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайт и форум направил ли си? Никога не е гарантирано, че ще влизат хора. Ти какво искаш от този сървър? Печалба? Ако искаш печалба, намери хостър/и, направи си сайт и форум, намери добри админи и може и да има хора, но СМС админи-те ще бъдат 10 годишни и ако очакваш да не банват всеки втори, си с грешка :) Трудоемка задача си е това. 

не правя го с цел да се забавляват хората не ми трябва да пращат смс и тъкива глупости 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изводът е: те се забавляват в друг сървър  :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изводът е: те се забавляват в друг сървър  :eek:

за жалост да :д но който влезе става редовен добавили са сървъра в фаворити

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Taurus#
      Map: bb_mf1_pirate
      Type: Base Builder
      Author: Taurus#
      Download:
      #1 https://gamebanana.com/maps/199114
      #2 https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/111007/bb_mf1_pirate.html
      #3 http://www.mediafire.com/file/r9vl8q3i7fwty8o/bb_mf1_pirate.rar

Social media:
      Facebook: https://www.facebook.com/MapperTaurus
      Steam: http://steamcommunity.com/groups/Mapp...
      Gamebanana: http://gamebanana.com/members/1363831
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Интересно ми е да разбера вашата гледна точка относно CS GO и да споделя моята. Аз съм почитател на тази игра още от самото ѝ начало. Спомням си с носталгия времената ,в които с приятели играехме CS 1.5 и се наслаждавахме на чиста игра ,без хакове и подобни. Всичко беше просто и лесно ,без идиотските скинове и разни подобни начини да припечелват от хлапетата. 
      Единственото положително нещо ,което аз видях в CS GO e графиката. Оръжията и картите изглеждат несравнимо по-реалистични от тези в легендарния 1.6 да речем. И до тук с положителните неща. 

Менюто е кардинално променено и усложнено ,което е в пълно противоречие със същината на CS. Възможностите за модификация (поставяне на различни прицели ,гранатомети приклади ,ложе релси ,заглушители и подобни) не фигурират в тази игра ,но за сметка на това са поставени стотици идиотски скинове. Вместо създателите да вложат усилията си към старата школа почитатели на CS те са създали CS GO по-скоро за деца под 16г. 

Що за недоразумение са подобни скинове?!? Кой нормален човек в реалния живот би сторил подобна гавра с оръжието си?!? 
      Разбира се има камуфлажни скинове ,които са реалистични и реално се ползват с цел маскировка ,но те в тази глупава игра са може би под 15%.
      Разбира се гаврата с играта ,която са извършили е успех за Valve ,защото това е начин да продължават ,да заработват пари и след покупката на играта. Свят голям - дебили ,колкото искаш. 

Добавени са ненужни нови оръжия ,а базовите от предишни версии са доволно съсипани. Ще ви дам пример с М4А1 ,оръжие с 30 патрона в пълнител и скинът в играта е с пълнител на 30 патрона ,но реално разполагате само с 20. Това е пълнител използван миналия век при М16А1 и формата му е съвсем различна. 

M16A1:

M4A1:

Разликата в пълнителите е очевадна нали? 

Но това далеч не е цялата мизерия в тази мизерна игра. В стари версии на играта се ползва Famas F1 ,който реално е с пълнител на 25 патрона ,но в CS GO са поставили новата му модификация Famas G2 ,който е с пълнител на 30 патрона ,в играта обаче са 25. 
      Ето и разликата в двете оръжия. Разликата в пълнителите е също така очевадна:

Де да свършваха недомислиците в тази игра само до тук. При помпите под един и същ 12-ти калибър ,разликата в пораженията на автоматичната и класическата са почти двойни. Как така две помпи ползващи един и същ патрон ще имат такава огромна разлика? При пистолетите идиотщината е същата. Двете берети нанасят по-големи поражения от Glock-18 макар да ползват един патрон 9х19. Пистолетът FN Five Seven с патрон 5.7х28 нанася същите щети ,като Glock. А какво да кажем за идиотския револвер?!? Да реално при бърз самовзвод на петлето изстрелът е неточен ,но и при бавен ,както е направен "точния" изстрел в CS GO също не се постига особена точност. При точна стрелба с револвер ,петлето се издърпва с палец преди изстрел, така усилието на спусъка е по-малко ,и съответно точността на изстрела е по-висока. 

Създателите на CS GO не са пропуснали да покажат ,какви дебили са и при картечните пистолети. Примерно FN P90 нанася по-малки щети от HK MP-7 WTF?!? Как така става ,оръжие с по-слаб патрон да нанася по-големи поражения? Такава идиотщина само в CS може да се види. Същите малоумници са махнали едно от най-легендарните оръжия и в играта и в света  HK MP-5. Оръжие с патрон 9х18 ПП-19 "бизон" нанася същите поражения ,като P90 5.7x28. Отделно ,че играч може да получи 2-3 дори и 4 попадения в главата с тези оръжия и все още да продължава да е жив ,което е леко казано невъзможно. Реално каска би могла да спре 9х18 и 9х19 ,но все още не съществува такава ,способна да спре 5.7х28мм. 

Броя на носените боеприпаси за някои оръжия е смешно скромен ,по незнайна причина. Разбира се има много други детайли ,които забелязах ,но смятам ,че и наличните са предостатъчни за да твърдя уверено ,че CS GO не просто е провал ,той е една боза ,за която е грехота човек да си даде парите. Въпросните недоработки са направо подигравка с хората даващи пари и ценящи този легендарен шутър. 
    • от VolvoPower
      Значи досега съм сменил над 10 мишки, и се оказа, че проблемът не идва от мишките. Работя с 8цата и когато играя цс, мишката лагва.  Много е гадно. Движенията са забавени. Има ли решение на този проблем? Ако има, моля, кажете какво е то. 
      Благодаря.
    • от djani1
      здравейте купих си цс го от сайта g2a.com. Въпроса ми е ще мога ли да трейдвам скинове или тотално съм се прецакал с покупката си?
    • от anoniimen
      Здравейте,

имам проблем с цс-а когато направя настройките на OpenGL, 1200x800 и натисна apply
      ме изхвърля от играта
      като опитам да вляза пак не е на OpenGL, a Ha Software c ниска резолюция

пробвах да преинстална играта, но имам същия проблем

Проверих резолюцията на екрана ми в Start -> Run -> dxdiag и от там знам на каква резолюция да правя играта
      когато отварям играта имам две дебели черни линии отстрани и две тънки отгоре и отдолу

как да го направя на цял екран?

благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...