Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , вчера докато играех на компа нещо се случи и машината спря. Интересното беше че след като я пуснах на ново ми излезе това : post-349461-0-19413100-1399384378_thumb.  аз натиснах на Start Windows Normally , и ми излезе черен екран. Рестартирах машината , след което почнаха да се чуват някакви звуци  под формата на "бибиткания" в продължение на 3-4 секунди и после спират , а след това естествено отново черен екран ( монитора показва черен екран , но компютъра продължава да работи ). Влязох чрез SafeMode и деинсталирах видео драйвера , и най-накрая успях да вляза чрез Start Windows Normally , но неможех да играя игри , и да гледам филми на ЦЯЛ ЕКРАН. Та ако е възможно да ми помогнете да си намеря видео драйвер , понеже съм леко индианец.  Ето малко инфо : post-349461-0-83216200-1399385471_thumb.

post-349461-0-60679100-1399385481_thumb.

post-349461-0-85195400-1399385491_thumb. На някои места не пише нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегрял си видеокартата. Виж какви са и темепратурите в момента.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не -компютър /датчик но с пробна версия няма да го покаже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не го покаже от датчик изтеглете програмата MSI After Burner. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е така защото нямате драйвери за видеото.Знаете ли модела на видеото ви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Everesta я изписа  Нвидиа 7300GT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз не се бях загледал.В момента теглим драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйвера от производителя. Свали и инсталирай. Така ще може да видиш температурите. Ако не ти дава да инсталираш драйвера и ти излиза черен екран по време на инсталация или BSOD значи видеокартата си е заминала тотално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако не греша операционната с-ма е ХП, а необходимия драйвър е GeForce 307.83 Driver http://www.nvidia.com/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/307.83/307.83-desktop-winxp-32bit-international-whql.exe&lang=us&type=GeForce

Version: 307.83 WHQL Release Date: 2013.2.26 Operating System: Windows XP Language: English (US) File Size: 155.00 MB

Или инструмент за автоматично откриване на драйвъра :http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us

Дайте снимка на дивайс мениджера!!!

Редактирано от simens123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Преди малко инсталирах този драйвер : http://www.nvidia.com/object/winxp-285.58-whql-driver.html

След като инсталирах драйвера рестартирах и проблема се появи пак.

Ако не греша операционната с-ма е ХП, а необходимия драйвър е GeForce 307.83 Driver http://www.nvidia.com/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/307.83/307.83-desktop-winxp-32bit-international-whql.exe&lang=us&type=GeForce

Version: 307.83 WHQL Release Date: 2013.2.26 Operating System: Windows XP Language: English (US) File Size: 155.00 MB

Или инструмент за автоматично откриване на драйвъра :http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us

Дайте снимка на дивайс мениджера!!!

Ето снимка : post-349461-0-89939400-1399391778_thumb.

post-349461-0-82423300-1399391465_thumb.

Редактирано от Логан_1331 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сли ви е дал правилния драйвър http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/57493/en-us не който сте инсталирали!

Деинсталирайте го ,почистете с Driver Sweeper http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1826

и инсталирайте наново правилния или използвайте инструмента на НВидиа за автоматично откриване.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвах инструмента на Nvidia и се оказа че наистина това е драйвера който трябва да инсталирам , но проблема е че когато цъкна на Download ме праща тука и нищо не се случва : post-349461-0-05496200-1399396799_thumb.

Също така тука пише че вече съм инсталирал този драйвер : post-349461-0-29521100-1399396831_thumb.

Ако може да ми намерите някой друг сайт от който мога да дръпна същия драйвер , защото от този явно неможе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми намерите някой друг сайт от който мога да дръпна същия драйвер , защото от този явно неможе.

Заповядай : http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/NVIDIA/NVIDIA-GeForce-Graphics-Driver-30783-for-XP.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
    • от cybercop
      Ако някой ползва драйвър на Nvidia, свален, като .run файл от официалната страница, моля да ми каже, задължително ли е убиването на X сървъра по време на инсталацията. Става въпрос за 340 драйвър, който ползвам за G210 на най- експлоатираната си машина. Другото, което ме интересува е, има ли ограничения за ядрото. Конкретно ме интересува 2.6.32.ххх. В новите дистрибуции, инсталирам драйвърите от хранилищата и не ми се е налагало да ги свалям от външен източник. Не убивам и графичния сървър, а само рестартирам машината.
      Благодаря предварително за отговорите !
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Искам да Ви попитам, понеже имам няколко видеа с много висока резолюция и искам да ги подкарам на телевизора с DVD чрез флашка във формат(MPEG2) но просто след като ги пусна адски много насичат.Пробвах да намаля резолюцията и съответно в един момент ги подкарах но просто качеството беше отвратително.
      Та въпроса ми към Вас е има ли вариант проблема да идва от DVDto(защото е старо или поради някоя друга причина), ако Да - как мога да проверя даденото DVD до, каква резолюция подържа или може проблема да идва от телевизора?
      И вече последно ако проблема идва от мен как бих могъл да го разреша?
      Надявям да се добре да съм обяснил нещата.

Благодаря Ви!
    • от cybercop
      Реших да пусна тази тема, защото в общата дискусия се натрупаха прекалено много неща. 
      Въпроса ми е следния : Някой успял ли е да подкара h.265 видео под стария mplayer или mplayer2 и как?
      Интересува ме главно втория, защото има период в който mplayer не беше наличен в доста дистрибуции. На CENTOS6 със съм стария mplayer, но там ползвам само h.264 декодер за да преглеждам записите от камерите. Не съм и търсил h.265 поддръжка.
      Новата версия я ползвам и поддържа всякакви формати.
    • от mikrotik
      Здравейте, опитам се да подкарам една камера с вграден микрофон, но не се получава. Основният проблем идва от това, че пича си е изгубил оригиналният диск с драйверите за нея. Има липсващ аудио-драйвер за вградения в камерата микрофон, който Windows 7-цата не открива и остава само видеото за разговори по скайп, но няма звук. Как може да се оправят нещата, за да тръгне и аудиото ? Удачно ли е да се използва програма за откриване и/или ъпдейт на драйвери или трябва да се направи по друг начин ? Става въпрос за настолен компютър с ОС: Windows 7 (32-bit).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.