Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Wildzet

Проблем с пускането на TERA EU

Препоръчан отговор

Здравейте, изтеглил съм TERA EU от замунда. Доколкото разбрах, трябва да стартирам TERA-Launcher.exe  . Правя го това и ми изписва: Failed to update host. Цъкам OK и след около 40 секунди се чува бръъъъм и пак излиза този прозорец и така през около 40 секунди. Спомням си, че преди излизаше един прозорец от играта и там се цъкаше за инсталиране и т.н..., но сега не ми излиза това. 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ви е да теглите безплатна игра от пиратски сайт? Отидете и си я изтеглете от официалния сайт и няма да имате подобни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сетих за това, просто последния път я изтеглих оттам и нямаше проблем... Иначе бладогаря за идеята :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...