Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Станислав Станчев

Removable Disk(F)

Препоръчан отговор

Здравейте и честит имен ден на всички Гошовци :)Искам да попитам днеска като включих компа и като вляза в Computer ми се появи това Removable Disk (F).

Може ли някои да ми каже как мога да го махна и как се е появило ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставил си флашката си в usb - махни я и си готов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Празен четец за карти би могъл да се показва по този начин, но не бих могъл да гадая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставил си флашката си в usb - махни я и си готов

Отдавна махнах флашката но това не се маха, седи си постояно там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкни го 2 пъти и ще ти се отвори CD/DVD-то :) Ако не е от това, то тогава сигурно си "маунтвал" с даймон тоолс и не си затворил програмата.  Абе не е някой злонамерен софтуер :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкни го 2 пъти и ще ти се отвори CD/DVD-то :) Ако не е от това, то тогава сигурно си "маунтвал" с даймон тоолс и не си затворил програмата.  Абе не е някой злонамерен софтуер :D

И аз мисля ,че не е злонамерен софтуер но просто много ме дразни като го видя. А иначе не от даймонт толс-а не от флашка, незнам от какво е. Ето снимка както ми изписва като цънка на него Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Рестарта е решение понякога хахах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък имам още 2 такива  :shock11:  :no-no:

:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Празен четец за карти би могъл да се показва по този начин, но не бих могъл да гадая.

За това нищо не каза ? това лаптоп ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това нищо не каза ? това лаптоп ли е ?

И на лаптоп, и на настолен свързването обикновено е през USB, просто на лаптоп ще е вътрешно, така че това няма голямо значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...