Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jandb

trader.bg или plus500

Препоръчан отговор

Здравейте, тези дни един приятел ми казваше за тези сайтове за акции и се чудех дали ако някой се е занимавал и разбира да ми помогне кой от тези 2-та (trader.bg/plus500) да избера. Или пък може някой друг, но гледам, че тези са на български и имат демо версии да се понауча :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тези дни един приятел ми казваше за тези сайтове за акции и се чудех дали ако някой се е занимавал и разбира да ми помогне кой от тези 2-та (trader.bg/plus500) да избера. Или пък може някой друг, но гледам, че тези са на български и имат демо версии да се понауча :)

Никой няма да Ви помага да си набутате главата в торбата. Та после ксато загубите инвестицията си да предизвикате търкали с колегите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Trader.bg от доста време насам и съм доволен от платформата им. За Plus500 не мога нищо да кажа, защото не ги ползвам. Трейдъра са стабилни. Имат лайв чат и можеш да им задаваш въпроси в реално време. Дори организират безплатни семинари в София веднъж на няколко месеца, където главния им трейдър говори за FOREX търговията и отговаря на въпроси. Имам и приятели, които ползват същата платформа. Честно казано, негативни отзиви за тях не съм чувал. Един приятел даже беше се притеснил първия път, когато искаше да тегли пари от реалната си сметка. Не знаеше какво да очаква, но всичко мина гладко. Мисълта ми е, че са коректни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах сайта на Trader.bg и мога да ти кажа какво ми направи впечатление  за валутната търговия /защото в акциите хич ме няма/ - 

-платформата им за търговия си е лично тяхна, не предлагат Метатрейдар

- ниски спредове, които даже пише че са фиксирани за основните валутни двойки

Само тези обстоятелства ме карат да се съмнявам, че изкарват поръчките на международния пазар, може би си правят вътрешен.За акциите не знам, може би положението е същото.За Плюс500 не съм чувал добри неща и затова не съм ги гледал.

Моят съвет е да се ориентираш към професионалната платформа за търговия Metatrader4 която всеки уважаван прокер предлага.Иначе всички предлагат демо сметки за обучение.Няма да ти предлагам брокер за да не излезе реклама, в Бг има може би 5-6 като за начално обучение всеки ще ти свърши работа, тъй като виждам си съвсем начинаещ.Ако си се насочил към Трейдъра откривай демо без много да му мислиш, пък като влезеш в час сам ще си избереш брокер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мене, Трейдъра ще ти харесат, защото платформата им е много лесна за ползване. Особено, имайки се предвид, че си начинаещ. Не е нужно да инсталираш каквото и да е. Правиш си една демо сметка за 5 секунди и си готов. Имай предвид, че Metatrader4 трябва да се инсталира на компютъра ти. Трейдъра имат и мобилни приложения, та ще можеш да си цъкаш навсякъде.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...