Премини към съдържанието
Гости DarkLight

За Иисус, Мохамед, Буда или да поговорим за религия

Препоръчан отговор

Изкуствения интелект много бързо ще изкълве 250 тома Будизъм нещо невъзможно за теб Шуня! И всите Ринпочета у джоб ще ги сложи.

Ти колко тома си купи и колко струва хобито на което си се посветил? Нали с това се занимаваш по цел ден?

Какво е открил Будизма?Пустотата. Добре това откритие ли е? Откриваш едно нищо.

И Средния път. Ама това е единственото възможно решение и е логично. Нищо уникално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, realno написа:

Не е за това. А заради греховете ни. Ние не сме способни сами да се умием от греховете (обратно на твоето учение), затова беше нужно Исус да умре. Защото според Стария Завет(който е валиден за теб) очистването от греховете не може да стане без проливане на кръв. Тогава се жертваха животни, които понасяха греховете не хората. Но в Евреи 10:4 Защото не е възможно кръв от юнци и от козли да отмахне грехове

За това беше необходимо Исус да стане съвършена жертва, без грях, която да понесе греховете ни. И всеки, който повярва в Него ще бъде спасен. 

Исус не беше убит, защото говореше лоши  неща или лъжи, а напротив, защото говореше истината. 

Исус не беше убит на сила, а защото Той така желаеше и аз ти обясних защо.

Иоан 10 : 15."...Аз давам живота Си...."

Иоан 10:17 Затова Ме люби Отец, защото Аз давам живота Си, за да го взема пак. space.gif
18 Никой не Ми го отнема, но Аз от Себе Си го давам. Имам право да го дам, и имам право пак да го взема. 

Ти и много други като теб не сте способни да умиете греховете си,а аз мога и съм го направил без Исус а с помоща  на Господ Бог ,защото се молех на ,когото трябва и правех  и правя ,каквото трябва.

И аз давам живота си ,вместо да правя пари и да се забавлявам,аз просветлявам,което си е чисто лишение от живот.

Според мен и моето учение Господ Бог наказа Исус и аз съм написал защо.Най -малкото ,че противоречи на целият стар завет.

А и самоубииството е голям грях,който грях е въплатен в Христос,наред с другия голям грях ,,възгордяването".При съда на Христос ,Христос е трябвало само да каже ,,Не съм цар Юдейски" и го пускаха да си ходи по живо по здраво да си лекува и проповядва,но той избра самоубийството,вместо да дочака сетния си час ,който му е отредил Господ-(Бог ,Отец му ,Създателя и Йехова ако щеш),ама Христос не ,,,дай да ходя по бързо в божието царство ,вместо да работя на земята и да си изпълня мисията до край"-това не е написано никъде ,но събитията описани в новия завет за това говорят,затова и не се възнася след смъртта си ,а възкръсва ,за да може горе долу да оправи нещата ,но уви и втория шанс е пропилян от това бързане да се отиде  в ,,божието царство"...

Цитат ,,

Иоан 10:17 Затова Ме люби Отец, защото Аз давам живота Си, за да го взема пак. space.gif
18 Никой не Ми го отнема, но Аз от Себе Си го давам. Имам право да го дам, и имам право пак да го взема.

" Това и аз мога да го казвам и всеки може да го казва ,но дали е истина или лъжа е това вече е друг въпрос ,защото и Исус се моли след това на Господ Бог да смени развоя на събитията ,защото се е премислил на кръста или го е заболяло доста.

По между другото  и аз не искам да съм ,,духовен учител",но трябва -това ми намеква Господ Бог през последните години.Има много по приятни занимания от това да си ,,Духовен учител" и съм духовен учител само и само да не последва наказание.На моменти ми е дори неприятно ,но страха от Господ Бог и наказанията ,които може да последват от това ,че не се занимавам с разискване на ,,Божията промисъл" са стимули ,които ме карат да съм тук в,, Калдата" и много се радвам ,че желаещите да се срещнат с мен лично са малко и позицията на скептиците срещу мен ме устройва напълно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Anjel Dimitrov написа:

Ти и много други като теб не сте способни да умиете греховете си,а аз мога и съм го направил без Исус а с помоща  на Господ Бог ,защото се молех на ,когото трябва и правех  и правя ,каквото трябва.

И аз давам живота си ,вместо да правя пари и да се забавлявам,аз просветлявам,което си е чисто лишение от живот.

Според мен и моето учение Господ Бог наказа Исус и аз съм написал защо.Най -малкото ,че противоречи на целият стар завет.

А и самоубииството е голям грях,който грях е въплатен в Христос,наред с другия голям грях ,,възгордяването".При съда на Христос ,Христос е трябвало само да каже ,,Не съм цар Юдейски" и го пускаха да си ходи по живо по здраво да си лекува и проповядва,но той избра самоубийството,вместо да дочака сетния си час ,който му е отредил Господ-(Бог ,Отец му ,Създателя и Йехова ако щеш),ама Христос не ,,,дай да ходя по бързо в божието царство ,вместо да работя на земята и да си изпълня мисията до край"-това не е написано никъде ,но събитията описани в новия завет за това говорят,затова и не се възнася след смъртта си ,а възкръсва ,за да може горе долу да оправи нещата ,но уви и втория шанс е пропилян от това бързане да се отиде  в ,,божието царство"...

Цитат ,,

" Това и аз мога да го казвам и всеки може да го казва ,но дали е истина или лъжа е това вече е друг въпрос ,защото и Исус се моли след това на Господ Бог да смени развоя на събитията ,защото се е премислил на кръста или го е заболяло доста.

А и самоубииството е голям грях,който грях е въплатен в Христос,наред с другия голям грях ,,възгордяването".

Не правиш разлика между самоубийство и саможертва, а се представяш за учител. 

"Според мен и моето учение Господ Бог наказа Исус и аз съм написал защо.Най -малкото ,че противоречи на целият стар завет."

Матей 5:17 Да не мислите, че съм дошъл да разруша закона или пророците; не съм дошъл да разруша но да изпълня. space.gif
18 Защото истина ви казвам: Докле премине небето и земята, ни една йота, ни една точка от закона няма да премине, докато всичко не се сбъдне. space.gif
19 И тъй, който наруши една от тия най-малки заповеди, и научи така човеците, най-малък ще се нарече в небесното царство; а който ги изпълни и научи така човеците, той ще се нарече велик в небесното царство.

"При съда на Христос ,Христос е трябвало само да каже ,,Не съм цар Юдейски" и го пускаха да си ходи по живо по здраво "

Исус не беше убит, защото правеше себе си Юдейски цар, а защото на юдейските духовници не можеха да приемат, че Исус правеше себе равен на Бога т,е. да прощава грехове и да нарича себе си Божий Син.Йоан 5:18  Затова юдеите искаха още повече да го убият; защото не само нарушаваше съботата, но и правеше Бога Свой Отец, и така правеше Себе Си равен на Бога

Ако се представяш за учител и си решил да хулиш Библията и Исус, поне вземи да я прочетеш и я цитирай правилно без да изваждаш текста от контекста. А уж си учител. Горките хора. За такива като теб, Исус има предупрежддние:  Матей 15:14 Оставете ги; те са слепи водачи; а слепец слепеца ако води, и двамата ще паднат в ямата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, witness написа:

Все се чудя дали наистина е възможно някой да изпитва удовлетвореност и даже блаженство от "реализирането" на липсата на аз.

След, като (ще) липсва Аз-а, то кой тогава (ще) изпитва блаженството - или страданието/ успокоението/ удоволствието и т.н. Всякакъв опит ни сочи, че наблюдаваното е непостоянно и променливо - няма нужда от вярване, има нужда и от опит с наблюдателя, няма нищо нелогично и извратено, в това и той да е непостоянен и променлив.

п.п. и не м/у другото - из източните философии от "аз" до "аз" светове разлика, за това компетентния превод и преподаване на тази материя е силно препоръчителен. Инак става такава мазаница, че ала на - около нас учители, просветлени и сол ташаци на господ да искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, realno написа:

А и самоубииството е голям грях,който грях е въплатен в Христос,наред с другия голям грях ,,възгордяването".

Не правиш разлика между самоубийство и саможертва, а се представяш за учител. 

"Според мен и моето учение Господ Бог наказа Исус и аз съм написал защо.Най -малкото ,че противоречи на целият стар завет."

Матей 5:17 Да не мислите, че съм дошъл да разруша закона или пророците; не съм дошъл да разруша но да изпълня. space.gif
18 Защото истина ви казвам: Докле премине небето и земята, ни една йота, ни една точка от закона няма да премине, докато всичко не се сбъдне. space.gif
19 И тъй, който наруши една от тия най-малки заповеди, и научи така човеците, най-малък ще се нарече в небесното царство; а който ги изпълни и научи така човеците, той ще се нарече велик в небесното царство.

"При съда на Христос ,Христос е трябвало само да каже ,,Не съм цар Юдейски" и го пускаха да си ходи по живо по здраво "

Исус не беше убит, защото правеше себе си Юдейски цар, а защото на юдейските духовници не можеха да приемат, че Исус правеше себе равен на Бога т,е. да прощава грехове и да нарича себе си Божий Син.Йоан 5:18  Затова юдеите искаха още повече да го убият; защото не само нарушаваше съботата, но и правеше Бога Свой Отец, и така правеше Себе Си равен на Бога.

Ако се представяш за учител и си решил да хулиш Библията и Исус, поне вземи да я прочетеш и я цитирай правилно без да изваждаш текста от контекста. А уж си учител. Горките хора. За такива като теб, Исус има предупрежддние:  Матей 15:14 Оставете ги; те са слепи водачи; а слепец слепеца ако води, и двамата ще паднат в ямата.

Саможертва е на бойното поле при война ,а това да кажеш едно изречение и се оставаш жив си е самоубийство и то изречение непротиворечащо  на истината.

Обвинението на Исус е ,че е бил Юдейски цар.И Пилат и юдейските свещеници не го осъждат ,а тълпата го осъжда.Значи аз и моите ученици сме равни на бога ,защото ,,както Исус е бил син божи така и другите човеци са синове  и дъщери на бога"-това според мен и моето учение.

Ти нали я цитираш ,не знам библията наизуст а следя общата картина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Śūnyatā написа:

Първото е смешно, понеже щом ти отговарям - значи съществувам. Това че не съществувам както ти се иска не е мой проблем.

Щом това е критерий, няма нужда постоянно да наричаш другите глупаци, понеже се мислят за реално съществуващи. Аз пък се съмнявам в съществуването си. Съгласно критерия, че реално съществуващо е само това, което не се променя и не изчезва, аз като постоянно променяща се съвкупност не съществувам. Тази съвкупност дори не помни всичко, което е правила последните два часа, какво остана за досегашния ѝ живот от раждането насам. И въпреки че не помни, нищо не е забравено от вселената, това е удивителното. 

Не е ли жалко да виждаш как съществата изчезват като отнесени от вятъра. Там е работата, че те не изчезват, не съществуват и същевременно не изчезват. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В илюзорния свят ти съществуваш и ние също?! Реален си. Нямам нерви повече да споря.

Дърво без корен и си расъл и си жив изобщо?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, sound написа:

няма нищо нелогично и извратено, в това и той да е непостоянен и променлив.

Не непостоянството е извратено, казах, че да изпитваш задоволство и успокоение от страданието, особено от страданието на другите е извратено. Според мен нормално е да ти дожалее за този свят от безброй същества. Някои са много симпатични. Но няма друг начин, самото функциониране предполага и изисква промяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съществуваме вечно,едни в мъчения други в охолство ,други посредствено ,всеки за ,каквото е заслужил.Смъртта е само една врата пред ,която чака всеки да му се отвори от Всевишния Господ Бог ,а през чакането всеки има много работа за вършене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Anjel Dimitrov написа:

Саможертва е на бойното поле при война ,а това да кажеш едно изречение и се оставаш жив си е самоубийство и то изречение непротиворечащо  на истината.

Обвинението на Исус е ,че е бил Юдейски цар.И Пилат и юдейските свещеници не го осъждат ,а тълпата го осъжда.Значи аз и моите ученици сме равни на бога ,защото ,,както Исус е бил син божи така и другите човеци са синове  и дъщери на бога"-това според мен и моето учение.

Ти нали я цитираш ,не знам библията наизуст а следя общата картина.

"Саможертва е на бойното поле при война "

Точно така. Но пропускаш, че Исус не воюва срещу плът и кръв, като хората. Пише го пак в Библията, която не четеш, но иначе критикуваш.

"Обвинението на Исус е ,че е бил Юдейски цар.И Пилат и юдейските свещеници не го осъждат ,а тълпата го осъжда"

Пак изопачаваш Библията.

6 А като Го видяха главните свещеници и служители извикаха, казвайки: Разпни Го! разпни Го! Пилат им каза: Вземете Го вие и разпнете Го; защото аз не намирам вина в Него. space.gif
7 Юдеите му отговориха: Ние си имаме закон и по тоя закон Той трябва да умре, защото направи Себе Си Божий Син.

"Ти нали я цитираш ,не знам библията наизуст а следя общата картина."

И аз не знам наизуст. Изкривяваш "общата картинка", както на теб ти е угодно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа Шунята у паницата на Кьониг и какво само ми се тика напред това състрадание като имаме завист?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, realno написа:

И аз не знам наизуст. Изкривяваш "общата картинка", както на теб ти е угодно. 

Да прав си ,както на мен ми е угодно.Угодно ми е цяла вечност да имам много проекции и да съм задоволен от всичко,а за целта истината трябва да се знае и разбира,за да се действа правилно и целенасочено-(целенасочено-заслужавай поредна проекция сила ,възможност ,умение ,защото ще ти трябват през вечността)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anjel Dimitrov написа:

Да прав си ,както на мен ми е угодно.Угодно ми е цяла вечност да имам много проекции и да съм задоволен от всичко,а за целта истината трябва да се знае и разбира,за да се действа правилно и целенасочено-(целенасочено-заслужавай поредна проекция сила ,възможност ,умение ,защото ще ти трябват през вечността)

Твоята и само твоята "истина". Утре ще се появи друг като теб със своята "истина" и на него ли трябва да вярваме?

Прочети внимателни всяка дума.

Галатяни 1:6 Чудя се как вие оставяте Онзи, Който ви призова чрез Христовата благодат, и така скоро преминавате към друго благовестие; space.gif
7 което не е друго благовестие, но е дело на неколцината, които ви смущават и искат да изопачат Христовото благовестие. space.gif
8 Но ако и сами ние, или ангел от небето ви проповядва друго благовестие освен онова, което ви проповядвахме, нека бъде проклет. space.gif
9 Както ей сега казахме, така пък го казвам: Ако някой ви проповядва друго благовестие освен онова, което приехте, нека бъде проклет. space.gif
10 Защото на човеци ли искам да угоднича сега, или на Бога? Или искам да угаждам на човеци? Ако бях още угаждал на човеци, не щях да съм Христов слуга. space.gif
11 Защото ви известявам, братя, че проповядваното от мене благовестие не е човешко; space.gif
12 понеже аз нито от човек съм го приел, нито съм го научил от човек, но чрез откровение от Исуса Христа.

Ако проповядваш друго благовестие си под проклетия. Ще се разминеш с вечния живот и проекциите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, .Alex&Vanko. написа:

Гледа Шунята у паницата на Кьониг и какво само ми се тика напред това състрадание като имаме завист?

Завистта е нещо ,което хората трябва да контролират,защото да завидиш е като да си пожелаеш по висока летва,но когато буташ някого да падне за това ,че е по добър от теб е тогава зависта е грях.

преди 1 минута, realno написа:

Твоята и само твоята "истина". Утре ще се появи друг като теб със своята "истина" и на него ли трябва да вярваме?

Не не трябва да вярвате и на ,,него" ,защото аз съм достатъчно изчерпателен и точен ,но този другия ако ти говори за моята истина и правилно ме е разбрал то тогава може да вярвате и на друг.Моята истина е най-добрата и вярна и правилна,бях се възгордял за това и последва наказание и не само за това де ,а и че криех истината само за себе си,но какво да направя ,мисълта ,че някой може да постигне по добра позиция спрямо Господ Бог ме ужасяваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, realno написа:

Юдеите му отговориха: Ние си имаме закон и по тоя закон Той трябва да умре, защото направи Себе Си Божий Син.

Това е отговорът на въпроса защо е бил разпънат на кръста Исус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anjel Dimitrov написа:

Завистта е нещо ,което хората трябва да контролират,защото да завидиш е като да си пожелаеш по висока летва,но когато буташ някого да падне за това ,че е по добър от теб е тогава зависта е грях.

Не не трябва да вярвате и на ,,него" ,защото аз съм достатъчно изчерпателен и точен ,но този другия ако ти говори за моята истина и правилно ме е разбрал то тогава може да вярвате и на друг.Моята истина е най-добрата и вярна и правилна,бях се възгордял за това и последва наказание и не само за това де ,а и че криех истината само за себе си,но какво да направя ,мисълта ,че някой може да постигне по добра позиция спрямо Господ Бог ме ужасяваше.

"този другия ако ти говори за моята истина и правилно ме е разбрал то тогава може да вярвате и на друг.Моята истина е най-добрата и вярна и правилна

Горко на теб и на невинните ти ученици. Горките, те. Не знаят в какво са се забъркали. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anjel Dimitrov написа:

((Господ е безброй пъти по мощен от матрицата.,,Господ е материализирана информация"-сега надявам се сте чели  и знаете ,,какво е материя и информация?"-добре пропуснали сте някои часове по учебните заведения и посещения на библиотеки с техническа и научна литература .Ще го обградя с двойни скоби,и да не му обръщате внимание,все пак пак преди 25 години аз спорех с учителите ,че елементарните частици са изградени от още по елементарни и учителката ми по химия си мислеше ,че преписвам защото опитите ми завършваха като по учебник,но е по-важно да спомогна на хората да си подсигурят една мечтана вечност отколкото да ви продавам парфюми и всякаква химия...))

Искаш да кажеш, че Бог е материален?!

Цитат

Естествено ,че вярвам в Йов е написано ,,и Господ събра любимите си синове ,сред тях и Сатаната"Дявола е любим на БОГ ,защото Дявола много добре изпълнява заповедите Му и естественно си получава отплатата за това ,а тя е доста изпълнени мечти и реализирани фантазии.

Искаш да кажеш, че и Сатана е материален и има физическо тяло?

А не например, че Дяволът се намира в човешкият ум и е част от нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Aumi написа:

Точно така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, realno написа:

"този другия ако ти говори за моята истина и правилно ме е разбрал то тогава може да вярвате и на друг.Моята истина е най-добрата и вярна и правилна

Горко на теб и на невинните ти ученици. Горките, те. Не знаят в какво са се забъркали. 

Знаят си много добре-(една вечност изпълнена със сбъднати мечти и осъществени фантазии ,без болка без страдание) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, witness написа:

Там е работата, че те не изчезват, не съществуват и същевременно не изчезват. 

Ми

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Aumi написа:

Искаш да кажеш, че Бог е материален?!

Искаш да кажеш, че и Сатана е материален и има физическо тяло?

А не например, че Дяволът се намира в човешкият ум и е част от нас.

Да ,празно пространство няма.

Да  и Той има някъде там проекции ,както и самия Господ Бог.

Гледах едно предаване  с един писател ,който твърдеше ,че има война между доброто и злото(между ангели и демони) и ,че има равновесие.И примерно в библията Господ Бог ,когато някой започне да води уседнал живот Господ Бог му праща изпитание.И наистина винаги е имало война и ще я има за някаква награда(ново блаженство,ново умение и т.н.т.).Войната си има правила(кое е честно ,и кое не?).Тъйкато Дяволът е най-добър(веднага след Господ) той всъщност е като спаринг партньор на Господ(всепак е тъпо да играеш шах сам).Но на въпроса- Дявола ,както и Господ са и в човешкия ум  и си имат и проекции.За по незапознати с ,,божията промисъл "търсене на проекция за останалите телепатия.Дявола има нужда от почивка ,а Бог не ,и там на това място на Дявола се сменят най-добрите,които знаят правилата и играят чесно ,въпреки че изглежда иначе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, witness написа:

Не е ли жалко да виждаш как съществата изчезват като отнесени от вятъра.  Там е работата, че те не изчезват, не съществуват и същевременно не изчезват. 

Нещо което не съществува и веднъж неизменно няма как да изчезне втори път :D Те съществуват илюзорно като личности, понеже са съставни и изменчиви. Щом елементите се разпръснат или заемат несъвместима с живота на илюзорната личност конфигурация, илюзията са разпръсва подобно на облак от вятъра на промените и никога няма да се появи в точно същия вид. От елементите и гените се раждат други личности, които израстват при други условия и стават различни личности. Вселената не търпи дълго анахронизми. Жалко, не жалко, това е.

Всеки момент може някой от нас да се включи към 150 000 умиращи всеки божи ден, спорът е безсмислен. Така работи симулацията:

http://www.worldometers.info/world-population/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Aumi написа:

Обаче Син Божий е титла, която носи юдейския цар.Именно това е и обвинението към Исус: - Защо се представяш за юдейски цар? Къде ти е трона? Кога ще възстановиш независимостта ни.......

Това е и явно доказателство, че Исус е човек.Никой няма да седне да осъжда някой, който се представя за Бог.Такъв просто биха го сметнали за луд.И действително налудно звучи - Бог да се разйкарва напред-назад в човешки образ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, badr написа:

Обаче Син Божий е титла, която носи юдейския цар.Именно това е и обвинението към Исус: - Защо се представяш за юдейски цар? Къде ти е трона? Кога ще възстановиш независимостта ни.......

Това е и явно доказателство, че Исус е човек.Никой няма да седне да осъжда някой, който се представя за Бог.Такъв просто биха го сметнали за луд.И действително налудно звучи - Бог да се разйкарва напред-назад в човешки образ.

А така кажи им ,че на мен ми идва в повече да се повтарям сумати пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anjel Dimitrov написа:

Да ,празно пространство няма.

Да  и Той има някъде там проекции ,както и самия Господ Бог.

Гледах едно предаване  с един писател ,който твърдеше ,че има война между доброто и злото(между ангели и демони) и ,че има равновесие.И примерно в библията Господ Бог ,когато някой започне да води уседнал живот Господ Бог му праща изпитание.И наистина винаги е имало война и ще я има за някаква награда(ново блаженство,ново умение и т.н.т.).Войната си има правила(кое е честно ,и кое не?).Тъйкато Дяволът е най-добър(веднага след Господ) той всъщност е като спаринг партньор на Господ(всепак е тъпо да играеш шах сам).Но на въпроса- Дявола ,както и Господ са и в човешкия ум  и си имат и проекции.За по незапознати с ,,божията промисъл "търсене на проекция за останалите телепатия.Дявола има нужда от почивка ,а Бог не ,и там на това място на Дявола се сменят най-добрите,които знаят правилата и играят чесно ,въпреки че изглежда иначе.

Интересно ми е една такава схема как би я коментирал, добре ли "изглежда" :)

ZOZyU3Wd_o.jpg

преди 40 минути, badr написа:

Чисто логически - няма никаква причина бог да не се разкарва напред назад в какъвто образ си пожелае, включително и в човешки. Това си е негова работа и изобщо няма да пита вас как ви се струва подходящо да се случват нещата в неговия свят :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.