Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да попитам според членовете на форума има ли файда от пръскане против хлебарки.

Аз съм си набелязал фирма, която пръска и гарантира, че използваният инсектицид избива, не само хлебарките, а и яйцата им.

Интересното обаче е, че се загледах и в други оферти, които също обещават чудеса.

Ето защо се обръщам към многобройните посетители на този форум, да инвестирам ли пари във фирмата Х или да търся други варианти.

P.S.

Между другото, имам двустаен апартамент 65 квадрата, който буквално гъмжи. Имам и черни и кафяви хлебарки, които съм пръскал с какво ли не.

Не искам бабини рецепти, а хора които са ползвали фирми и могат да кажат, дали да си дам кинтите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У дома ползваме едни черни като таблетки,слагат се по пода но не трябва да имаш домашни любимци и малки деца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жена ми пръска с някакъв препарат против колорадски бръмбар и вече не помня от колко години не съм виждал хлебарки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пръска се целия вход

файда никаква иначе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пръска се целия вход

файда никаква иначе

Абсолютно - това е рецептата за добро почистване и гаранция, че поне 2-3 години няма да се налага отново да викате фирма.

Започва се от мазетата, като се влиза навсякъде и се пръска всяко ъгълче.

После по същия начин по всички апартаменти от първия до последния етаж и накрая и таванските помещения (ако имате).

Ако само един апартамент или едно мазе остане ненапръскано, файдата е никаква.

Тоест за известно време ще е чисто, но после отново ще се появят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Купуваш Би-58 и пръскаш яко навсякъде- ще изпотрепе всичко живо. Иначе малко мирише, ама е ефикасно. А също  и Фендона 60 .

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 17.05.2014 г. в 22:54, haidukpikaso написа:

пръска се целия вход

файда никаква иначе

Точно това ми обясниха хората по телефона ... поне тези, които ми препоръчаха.

Иначе звънях на още няколко места, които ми казаха, че можело да напръскат с някакъв препарат и дават гаранция 6 месеца без хлебарки но се пръска поне 2 пъти годишно...

Ако трябва да мислим логично тези хлебарки идват от дадено место, обичат влагата и вероятно са точно от мазетата и тръбите.

Запуших каквото можах, пръсках с разни препарати, слагах кубчета и прочие. Чета в нета, че тази година имало бум на какви ли насекоми :(

На мен не ми пука, но семейството ми се плаши ... Ще видим какво ще стане, ако някой може да препоръча нещо да пише в темата, ще съм благодарен.

Редактирано от capnemo
Без реклами!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязъл човека, пуснал една тема и в последното мнение си е сложил линка. Цялата работа заради един линк.

Вероятно го е сложил при редакцията 3 дни след постването. Може би админите не са го усетили - иначе такава реклама едва ли ще търпят?!!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иди в аптеката и си купи "манджа" за хлебарки - малки пластмасови кубчета , пълни с "лакомство" за хлебарки...сами отиват при него , ядат го и ........хвърлят топа в дупките си . Там друга ако ги опита - също....Т.е. няма нужда да вървиш подире им с метлата....:)

Поставят се на местата където ходят.....След два-три дена - няма никой.....за дълго . :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Pimgroup1
      Пимгруп1 е фирма предлагаща ДДД услуги/Дезинсекция,Дезинфекция,Дератизация. Фирмата работи с препарати от водещи компании като Bayer,Singenta,Basf и други-които са безвредни за хора и домашни любимци.Пимгруп1 извършва дейността си под контрола на Регионална Здравна Инспекция.За повече информация на http://hlebarki-plovdiv.com
    • от VeselinaIvanova
      Хора, вече не знам какво да правя!!! Със съквартирантката ми се преместихме в нова квартира, която е не просто обитавана, а пребъкана с хлебарки от най-голям и мутирал род. Много са и за момента издържат на всичко, освен на чехъл. Вечер не можем  а да спим, сноват по стените и мокета и по леглата и ни лазят. Ръсихме боракс, уж помагало, ама само уж. Купихме някакви скъпи инжекции хлебомор - НИЩО, сякаш се хранят с отровата, дайте ми съвет имали ли сте такива от най-големите около 7см, май се водят американски и от едни по-малки черни - ориенталски някои представители и на двата типа имат крила, което ги прави още по-ужасяващи. Кажете ми нещо ефикасно равняващо се на нещо различно от изгаряне на апартамента 
      моля ви.
      Прилагам снимка на малкия вид (малък спрямо другия)

• Дарение

• Добави ново...