Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Положението в Украйна

Препоръчан отговор

А на кой е видеото според теб, и защо така е посрещнат журналиста ?? я пак го изгледай и дай свой вариант...

И защо пък трябва да се дава, то се сваля ако е качено, или някой го дава, все пак има доста проруски в украйна, дори и в Киев..... Новите филми как излизат още преди премиерите си ... И да, сериозен съм, ти си несериозната с такива елементарни доводи, как се давало видите ли.. ех.... айде спри се малко и помисли....

П.С да не стане пак като изцепката ти че уж оператора снимал прав, а само журналистката падала при обстрела .... 

А и да,не ми говори за видео аудио познанията си и знания за видеообработка и подоготовка ... нито за цирк Буш.....

Видеото е фейк. Гледах го още сутринта в любимия ти сайт :D  няколко пъти.

Не вярвам в нищо, което започва и завършва с надпис за подпомагане на опълченците. Канал 5 имат онлайн излъчвания и колкото репортажи съм гледала от тях, се правят по правилата - репортерът се представя, общ изглед и тогава се насочва към интервюирания/ите и т.н. Държавните телевизии имат правила, Мореплавателю.

Моля, да престанеш с тролския тон. 

Яценюк смята да възстановява украинският контрол над Крим, Донецк и Луганск по всякакви възможни начини.Върховната Рада ги обяви за окупирани територии - все едно там не е имало референдуми, мнението на местното население напълно се игнорира. Това ли е украинската демокрация - те просто искат да продължават и още да владеят и управляват рускоезичните територии. Искат да смажат бунта с кръв и разрушения - обаче не оценяват съседството с Руската федерация. Сега Новорусия ще си иска всички населени места с проведени референдуми. Изглежда украинците се стремят да задълбочават военния конфликт.

За Крим не съм сигурна, но за Донецка и Луганска области, да, има такива намерения. И е прав. Това е украинска територия, рускоезичните там съвсем не са такъв голям процент като в Крим. Пък и на Путин не му трябват. Не мисля, че ще е приятно някому там... поне още година-две...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Яценюк смята да възстановява украинският контрол над Крим, Донецк и Луганск по всякакви възможни начини.Върховната Рада ги обяви за окупирани територии - все едно там не е имало референдуми, мнението на местното население напълно се игнорира. Това ли е украинската демокрация - те просто искат да продължават и още да владеят и управляват рускоезичните територии. Искат да смажат бунта с кръв и разрушения - обаче не оценяват съседството с Руската федерация. Сега Новорусия ще си иска всички населени места с проведени референдуми. Изглежда украинците се стремят да задълбочават военния конфликт.

Забрави една малка подробност - че  не украинците започнаха този военен конфликт.

Сорса на проблема бе че изведнъж в една чужда държава, някой иска отцепление и присъединяване към друга чужда държава и което е най важното - не с мирни средства, не със партии, движения и т.н.. а ей така изведнъж - с калашници и тежка военна техника :)

Аз това повтарям /на разумните необлъчени от руски лъжи/  - как навсякъде където е имало борби за независимост, те са винаги дългогодишни , вековни дори спорове, ексцесии, исторически и/или религиозни протуворечия, политически дисиденти, политически крайни партии,  ивестни и по малко известни предводители на тези движения... и т.н. и т.н... и след тези вековни спорове, някои хващат чак тогава бомбите и оръжието.

А сега ми обяснете - кога в ИЗточна Украйна е имало такова нещо ?

НЯкой ще ми посочили проруска партия, спонтанно движение, някоя личност - дисидент която с години се бори за правата на "угнетения руски народ" под "ботуша на злите укри" ??

НЯма такива нали ?

Имаме един ден в който "вежливи зелени човечета" както в Крим , с маски и тежковъоръжени , смъкнаха украинските национални символи, вдигнаха свои и обявиха независимост с моментално присъединяване към РФ :)

Това му се вика преврат драги путинисти :)

Чист неподправен преврат с изразен сепаратизъм и тероризъм.

И когато украинците се усетиха, организираха въпросната АнтиТерористичнаОперация - АТО.

Забравяте и тази малка подробност която винаги съм повтарял - АТО е следствие, не причина за въоръжения конфликт.

От любимото ви пропагандно филмче за Крим и "ръководната роля на вожда" Путин, не виждате ли очевидното

- красноречиво като по учебник описание на една инвазия в чужда държава с анексиране и превземане чрез тотален военен контрол.

Една наистина прекрасна военна операция с тази малка подробност - незаконна от всякаква гледна точка - международна, морална, и т.н..

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото е фейк. Гледах го още сутринта в любимия ти сайт :D  няколко пъти.

Не вярвам в нищо, което започва и завършва с надпис за подпомагане на опълченците. Канал 5 имат онлайн излъчвания и колкото репортажи съм гледала от тях, се правят по правилата - репортерът се представя, общ изглед и тогава се насочва към интервюирания/ите и т.н. Държавните телевизии имат правила, Мореплавателю.

Моля, да престанеш с тролския тон. 

Аха, ти значи колкото може  онлайн да си гледала , а аз съм гледал материали които те не излъчват, или орязват по една или друга причина, сещаш се нали ... Може да погледнеш Шарий например, как показва такива укро фейкове, изрязани, а също и неизлъчени... и то точно от канал 5  на Прасето....видно е че не знаеш нищо за канала, не е държавен а частен ...

А ти дали вярваш, си е твой проблем, но за фейк че е ще трябва бая да се постараеш да докажеш .. надписа било доказателство, хаха, че той е преизлъчен от нюзфронт, мислиш че няма да поставят свой надпис накрая ли .... 

И отделно, наставническия ми тон е напълно на място, а ти вместо сама да тролиш и обвиняваш други в това, предлагам да си озаптиш смехотворните доводи,  видите ли държавните телевизии имали правила?? Я да видим, къде е това ... може би говориш за журналистическата етика, а не за държавните телевизии като цяло......

Та такива неща, казах ти да не се излагаш като с посочения пример отпреди..... 

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Военната обстановка и кървавите зверства на путлеристките агресори 

http://www.ukrainadnes.com/%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-18-03-2015-%D0%B3/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едни руски кадрови момчета, бих казал деца, които "ги няма" в Украйна :

дано все пак се приберат при родителите си . За разлика от екзалтираните путинисти, не желая смърт никому.

А и те не са виновни децата....изпълняват заповед.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравявам всички симпатизиращи на справедливата кауза на братския украински народ, да освободи окупираните от путлеристите територии с песента:

Путин Хуйло !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега и Дмитрий Тимчук изпозлват за достоверност.... а кой е той всъщност, знаете ли, едва ли....

От украинского информбюро

Как работает проект «Информационное сопротивление»

479x480.jpg

Секция Alpha
Получает и проверяет оперативную информацию от источников в украинских госструктурах

Секция Bravo
Собирает информацию о террористических группах, сведения о коррупции в силовых ведомствах, следит за закупками амуниции

Секция Delta
Анализирует внешние угрозы для Украины, в том числе со стороны РФ

Секция Echo
Занимается анализом экономических последствий военных действий для России и Украины

Секция Whiskey
Получает информацию от источников в дипломатических кругах, в том числе из Брюсселя, где находится штаб-квартира ЕС

Секция Foxtrot
Анализирует информацию, полученную от так называемых эмиссаров в зоне боевых действий

* Ещё одна секция - Charlie объединяла местную агентуру в Крыму (только из гражданских). После того как с середины марта на полуострове начала мощно работать российская ФСБ, эту секцию закрыли, чтобы не подвергать людей опасностиИсточник:http://censor.net.ua/r293041Источник:http://censor.net.ua/r293041

Мдаам, много безпристрастна личност, не се съмнявам ... един от главатарите на укро и западно пропагандата в сегашен Киев... много работоспособен несъменно, по американски тертип  и под американски инструктаж...

Само не разбирам, поне наименованията на секциите някак си поне да бяха украинизиирали, че да не личи толкова пръста на ФАЩ във всичко това.... нали уж са велики националисти .... 
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил съм в Украйна и в Русия и с години следя средствата им за масово информиране - сега е небивала пропаганда! Надлъгват се непрекъснато и въпреки всичко за мен е водещо мнението на местното население. В Мариупол например руснаците са близо 80 % по данни от последни преброявания - какво правят там сега украинската армия и доброволческите батальони? Захарченко им обеща още чували с много жертви и ще го направят. Това ли трябва да е следващото развитие!? Според мен ние заедно с ЕС трябва да им съдействаме да спрат войната - такива като Яценюк нямат никакъв шанс за военна победа. Заради действия на подобни хора възниква нова държава като Новорусия. Военното противопоставяне трябваше да се избегне с взаимни компромиси.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта е ясна, въвличане на Русия в конфликт с цел отслабването и последващо евентуално поставяне на послушни марионетки на ФАЩ в Кремъл... а също завоюване на нови ресурси и пазари , говоря за Украйна и Русия... нов бизнес, печалбата от който ще отива на запад , и главно ФАЩ, марионетка в техни ръце с по далечна перспектива оказване давление и на Китай и еднолично господство....

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта е ясна, въвличане на Русия в конфликт с цел отслабването и последващо евентуално поставяне на послушни марионетки на ФАЩ в Кремъл... а също завоюване на нови ресурси и пазари , говоря за Украйна и Русия... нов бизнес, печалбата от който ще отива на запад , и главно ФАЩ, марионетка в техни ръце с по далечна перспектива оказване давление и на Китай и еднолично господство....

Ама няма да успеят. Плановете им, се провалиха. Сега остава да разберем, дали ще въвлекат света във война, или ще си признаят поражението.  Ама все ми се струва, че англо-сксонците, ще пожертват много хора, в опита си да се задържат като 'водачи'. Което пак ще загубят, но ще е кърваво.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама няма да успеят. Плановете им, се провалиха. Сега остава да разберем, дали ще въвлекат света във война, или ще си признаят поражението.  Ама все ми се струва, че англо-сксонците, ще пожертват много хора, в опита си да се задържат като 'водачи'. Което пак ще загубят, но ще е кърваво.

Няма как,историята е доказала че наглосттта рано или късно се спира само със сила.. особено на самозабравили се и считащи се за богоизбрани и в правото си да водят целия свят както им е угодно.... Май тия във ФАЩ дори не са чели   Библията ( но редовно се кълнат с ръка на нея, и изпозлват в речи и пропаганди на всякакво ниво ) , иначе щяха да видят защо евреите са били наказани да страдат  толкова години ...мдааам.... 

Рано или късно ще опре до война, просто няма как.... ФАЩ по друг начин със сегашното им мислене не може да бъде спрян....

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Захарченко им обеща още чували с много жертви и ще го направят. Това ли трябва да е следващото развитие!? Според мен ние заедно с ЕС трябва да им съдействаме да спрат войната - такива като Яценюк нямат никакъв шанс за военна победа.

Така е - от терориста Захарченко  какво може да се очаква :) Той точно това му е "работата" .

За Яценюк не знам.. мисля не е това основния проблем.

Проблема е че украинските служби и военни не могат да противостоят на руската масирана офанзива.

Предполагам знаеш че последните години много , да не кажа всички ключови началнически и командни постове бяха лека полека изтикани и сложени про-руски такива.

Неведнъж съм казвал че според мен, военните планове и сводки първи ги получава Путин, отколкото Порошенко.

Това е трудното на Украйна, а Яценюк... ако не е той ще е друг, но цялостната картина ще е същата....

Трудно , много трудно украинците ще се освободят от явните и неявни подмолни разузнавателни агентурни и др връзки с Кремъл .

Провалите им до сега само доказват тази моя версия.

Анексията на Крим само доутвърди това.

Руснаците просто превзеха не само отвън, но и отвътре украинските сили на полуострова, и елиминираха всякаква възможност за ответна реакция и отговор.

Смятай , дори секретните връзки са били парирани, генерала трябвало на крака да отиде да отдава заповеди, но и него руснаците отвлякоха ...

Смятай какъв контрол са имали.

Това хем е за /руска/ гордост, но всъщност е доста ужасно ....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горката Русия. Тя не иска конфликт, ама лошите украинци я дърпат за ушите на своя територия и там и тикат в ръцете оръжие !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как,историята е доказала че наглосттта рано или късно се спира само със сила.. особено на самозабравили се и считащи се за богоизбрани и в правото си да водят целия свят както им е угодно.... Май тия във ФАЩ дори не са чели   Библията ( но редовно се кълнат с ръка на нея, и изпозлват в речи и пропаганди на всякакво ниво ) , иначе щяха да видят защо евреите са били наказани да страдат  толкова години ...мдааам.... 

Рано или късно ще опре до война, просто няма как.... ФАЩ по друг начин със сегашното им мислене не може да бъде спрян....

Дам. Жалкото е, че ние ще го отнесем. Ама така е, като нямаме политици с топки. А ирландски пастирки. Последно гледах новите, че са отложили ученията в Украйна, на НАТО. Май, мащабните руски стратегически учения, напълниха гащите на НАТО, отново. :D  Ама и друго чух, че 300 'инструктори' от САЩ, остават в Украйна.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето как работята укро смите , в случая не е канал 5 но е друг частен канал ....

А ето и кадри от случая в Константиновка отново ....

Та драгата ну руса Нелка сега се чудя какво ще каже, кой фейква видеа, и кой какви видеа използва... и как най важното.... освен ако не са я викнали американските и шефове разбира се....

Дам. Жалкото е, че ние ще го отнесем. Ама така е, като нямаме политици с топки. А ирландски пастирки. Последно гледах новите, че са отложили ученията в Украйна, на НАТО. Май, мащабните руски стратегически учения, напълниха гащите на НАТО, отново. :D  Ама и друго чух, че 300 'инструктори' от САЩ, остават в Украйна.

Там са си, и са повече от 300 със сигурност, тази цифра  е само за пред медиите.... както и че са уж само инструктори.... как ще преместиш цял батальон от една част, една единстена част и ще твърдиш че всички са само инструктори??  Айде бе,  аз ли от военно дело не разбирам, те ли се мъчат за шаран да ни вземат .... 

А НАТО отдавна бие камбаната че не би се намесила да защити Украйна... че няма уж причини, тя не е в НАТО.. при реална война м?у Украйна и Русия, кой ще отиде там, само хамериканосите и британците евентуално, и балтийските марионетки ( евентуално и наш Страпончо ще зареве че сме длъжни и ние ) , ни турция ще прати някой, ни германия... да не говорим че дори няма да позволят да си използват базите на техни територии....

А ето и още едно укро видео от Константиновка.. чуйте взгласите извън кадър на хората, чува се и фашисти :D   и ганба , и дори проукровските служители  не могат да надделеят над народното възмущение и настроения .... въпреки опититте на медиите да не ги снимат , как услужливо се съсредоточават само над хунтаджията .. е не им се удава де ... журналистическа етика би казала русата Нелка на това, аз съм сигурен ...

А накрая е хита, вон руки от Донбаса.... вон руки от Донбаса, вон руки от Донбаса....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Там са си, и са повече от 300 със сигурност, тази цифра  е само за пред медиите.... както и че са уж само инструктори.... как ще преместиш цял батальон от една част, една единстена част и ще твърдиш че всички са само инструктори??  Айде бе,  аз ли от военно дело не разбирам, те ли се мъчат за шаран да ни вземат .... 

А НАТО отдавна бие камбаната че не би се намесила да защити Украйна... че няма уж причини, тя не е в НАТО.. при реална война м?у Украйна и Русия, кой ще отиде там, само хамериканосите и британците евентуално, и балтийските марионетки ( евентуално и наш Страпончо ще зареве че сме длъжни и ние ) , ни турция ще прати някой, ни германия... да не говорим че дори няма да позволят да си използват базите на техни територии....

И поляците. :)  Днес в Бургас, имало учение на нашите ВВС. Тренирани, кацане на гражданско летище. Поне така, нашите журналя разправят. А за 'инструкторите', знам че не са такива. Ама и доста полски има, та ще става нещо. До няколко месеца, ще се разбере.

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен можеше Украйна да допусне федерализиране и да даде автономия на бившата Новороссийская губерния - не го направиха заради страх да не се повтори случката с Крим. Нямаше да има война с жертви и разрушения - дори и същото да се бе повторило. А сега пак същото ще стане - обаче чрез война. Къде е логиката на Турчинов, Яценюк и Порошенко? Повечето украинци не са съгласни с тяхната война - затова ги заплашват затвор и всевъзможни санкции. А руснаците в бившата Украйна вече не желаят още да ги третират като украински граждани от второ качество.Колкото и да не ми харесва - виждам предпоставки за дълга и продължителна война.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И поляците. :)  Днес в Бургас, имало учение на нашите ВВС. Тренирани, кацане на гражданско летище. Поне така, нашите журналя разправят. А за 'инструкторите', знам че не са такива. Ама и доста полски има, та ще става нещо. До няколко месеца, ще се разбере.

Поляците, хахах, смешковци, може да питаш нашите военни които са били в Ирак какви са поляците, и мнението за тях ..... Посерковци тотално, велики като хамериканосите само на думи и когато  превъзхождат някого в съотношение поне 5 : 1 , дори 10 : 1   ....

Нали тяхната частна полска военна компания   беше една от първите доставила наемници в началото там, и те отнесоха най-големия бой от всички наемници .... следващите бяха блекуотърджиите, и грейстоунаджиите, барабар със специалните части на укрите Алфа и сие ....

Един мой приятел, Калин, сержант беше 3 пъти там, и участва в защитата на кметството на Кербала, тогава бяха обкръжени наши и поляци .... знаеш ли какво разправяше, викаше, ако не бяхме ние, тия посерковци да са ги гръмнали всичките ... били така панирани че стреляли като невидели по всеки шум и звук, а патроните не били безкрайни.... дори от един балкон стреляли слепешката по позицията на Калин същите тези насрани поляци... викаше, мамка им смотана, нещастниците не гледаха изобщо накъде стрелят, по цивилно, по нас , по съседни сгради на цивилни или по бандитите ....ни смелост, ни образование военно... нищо освен надути смешници , че и се отнасяли с населението типично като американците, превзето и надуто... Не смеели да отидат да пазаруват ако не са въоръжение до зъби, а нашите са ходели въпреки че е забранено и ей така, само с жилетката и пистолетите....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поляците, хахах, смешковци, може да питаш нашите военни които са били в Ирак какви са поляците, и мнението за тях ..... Посерковци тотално, велики като хамериканосите само на думи и когато  превъзхождат някого в съотношение поне 5 : 1 , дори 10 : 1   ....

Нали тяхната частна полска военна компания   беше една от първите доставила наемници в началото там, и те отнесоха най-големия бой от всички наемници .... следващите бяха блекуотърджиите, и грейстоунаджиите, барабар със специалните части на укрите Алфа и сие ....

Да да, знам. Има приятели били в Ирак. Някои бяха и при нападението, над нашата база. Та, доста неща, са разказвали. наречи го поляк, и не го обиждай повече. :D  Интересно ще е.

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Та драгата ну руса Нелка...

...

...русата Нелка

...  :D 

Не, мило комплексирано другарче, не вярвам на хиляди неща в нета. Не само видеа.

Случаят в Константиновка е трагедия. Една от хилядите, които войната води със и след себе си. Много жалко за детето! Надявам се наистина виновните да бъдат съдени от военен съд.

Отново ще го кажа: Смятам, че в тази война има две страни. И двете са еднакво виновни за човешките трагедии.

А за американските ми шефове позна :D  работя в българо-американска фирма(машиностроене, за да не се комплексираш пак)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върховната Рада разреши допускането на чужди войски на съвместни учения в Украйна.

http://www.ukrainadnes.com/%D0%B2%D1%8A%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE/

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Истребители Балтийской воздушной полиции поднялись на перехват военных самолетов России - четырех Су-27, двух Ан-26, один Ан-12", - говорится в сообщении.

Ранее сообщалось, что из-за вторжения двух российских бомбардировщиков Ту-95 в зону контроля ирландских авиадиспетчеров управлению авиации Ирландии пришлось внести изменения в движение коммерческих самолетов.

ЛАтвия ли е следващата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк, выступая с отчетом о ста днях работы правительства, заявил, что его страна находится в состоянии войны с "ядерным государством, которым является Российская Федерация", передает украинский портал "Цензор.НЕТ"."Никто даже из наших западных партнеров не верил восемь месяцев назад в то, что наша армия, которая была полностью разрушена режимом Януковича при прямой поддержке РФ, сможет сдерживать десятки тысяч российских террористов и военнослужащих РФ", - заявил глава украинского правительства.

Именно этим, по мнению Яценюка, Украина доказала, что является "достойным европейским государством". Този човек не се чувства никак отговорен за събитията в Украйна и са му виновни около 10 000 руски доброволци, които с още около 30 000 сепаратисти-опълченци успяват да воюват с над 200 000 в украинската армия и в доброволческите батальони.Тези въоръжени украинци не са убедени, че трябва да се избиват взаимно с руснаци. Кое е достойното в неговата европейска държава?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк, выступая с отчетом о ста днях работы правительства, заявил, что его страна находится в состоянии войны с "ядерным государством, которым является Российская Федерация", передает украинский портал "Цензор.НЕТ"."Никто даже из наших западных партнеров не верил восемь месяцев назад в то, что наша армия, которая была полностью разрушена режимом Януковича при прямой поддержке РФ, сможет сдерживать десятки тысяч российских террористов и военнослужащих РФ", - заявил глава украинского правительства.

Именно этим, по мнению Яценюка, Украина доказала, что является "достойным европейским государством". Този човек не се чувства никак отговорен за събитията в Украйна и са му виновни около 10 000 руски доброволци, които с още около 30 000 сепаратисти-опълченци успяват да воюват с над 200 000 в украинската армия и в доброволческите батальони.Тези въоръжени украинци не са убедени, че трябва да се избиват взаимно с руснаци. Кое е достойното в неговата европейска държава?

Някакви хапчета пие тоя, ама не му действат добре. :D  Такива са, поклонниците на САЩ. Фантазьори, като господарите им.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...