Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нещо ново за руската весия?

Тества се първата БЕТА MR1 15.0.1.130 върнати са разширените настройки на файловият и интернет антивируса. В общи линии това.

Очаква се тия дни нова версия на KAV/KIS/KTS Kaspersky Total Security тази година ще излезе заедно с MR версията на KAV/KIS , другото доколкото знам ще има един инсталатор и в зависимост от въведеният активационен код /лиценз/ ще се инсталира и активира съответната версия. То и сега това е възможно но само за KAV и KIS

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нивото на защита на source code е  мега лесно се пробива и можеш да си правиш каквото искаш !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KAV/KIS 2015 MR1 BETA 15.0.1.254

Сваляне:
Kaspersky Antivirus 2015MR1 15.0.1.254 на английски             Kaspersky Antivirus 2015MR1 15.0.1.254 на руски
Kaspersky Internet Security 2015MR1 15.0.1.254 на английски       Kaspersky Internet Security 2015MR1 15.0.1.254 на руски

Активация: Пробна версия или  активационен код за бета тест за 91 дни.

KAV: 729PP-N3Z6X-VB1RW-UJTRS
KIS: 77PKK-P1AA4-5ESXQ-DVZ7S

! Трасирането и Appverifier са включени по подразбиране. !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, nikssi. Да те питам, тука от скоро, когато пусна да се сканира, процесора отива на 40 и повече % заетост, а успоредно с това, процеса lsass.exe също започва да товари системата и накрая процесора скача на 100% и става кошмар. Спре ли сканирането, малко след това спира да товари и другия процес. Имаш инфо за това?

Редактирано от Mitsubishi Eclipse 2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, nikssi. Да те питам, тука от скоро, когато пусна да се сканира, процесора отива на 40 и повече % заетост, а успоредно с това, процеса lsass.exe също започва да товари системата и накрая процесора скача на 100% и става кошмар. Спре ли сканирането, малко след това спира да товари и другия процес. Имаш инфо за това?

Не съм забелязъл някой с подобен проблем. Защо не им пишеш във форума? Подготви си трасировките и виж в коя тема ще е най подходящо да пишеш.

Kaspersky Total Security 15.0.1.254 и бързо сканиране.

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, а коректно ли работят паролния мениджър и банковия защитен модул при Kaspersky Total Security 15.0.1.254?

Редактирано от -=The Betaversion=- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, а коректно ли работят паролния мениджър и банковия защитен модул при Kaspersky Total Security 15.0.1.254?

Не http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=298044&view=findpost&p=2263434

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм Ники,но ако искаш мога да ти отговоря, защо този процес ти товари системата при сканирането на Касапа и понеже няма връзка с него,може да продължим на лични за да не спамим темата излишно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ресни компа, може да се оправи Публикувано изображение

Ще го направя, но каква е връзката? В момента сканирам с emsisoft.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го направя, но каква е връзката? В момента сканирам с emsisoft.

понякого зацепва след рестарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nikssi, защо? Публикувано изображение 

Публикувано изображение

Защо не го засича или защо го засича във вирус тотал Публикувано изображение  Дай го файла да пробвам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не го засича или защо го засича във вирус тотал Публикувано изображение  Дай го файла да пробвам.

Защо моята програма не го засича? Качвам файла в докса. паролата е:   adware

Link: http://dox.bg/files/dw?a=b7c1a59995

Редактирано от Mitsubishi Eclipse 2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо моята програма не го засича? Качвам файла в докса. паролата е:   adware

Link: http://dox.bg/files/dw?a=b7c1a59995

Не е само при тебе така. При мене макар и с бета ъпдейти също не го засича. Дава го доверено приложение.

Публикувано изображение

Инсталирах го и проверих с Hitman Pro - намира само инсталационният файл и останал ключ в регистъра. Инсталираният от файла софтуер не го  засича.

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го инсталирах и после гледам 3 нови приложения се бяха намъкнали. Та какво става все пак,защо е това разминаване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го инсталирах и после гледам 3 нови приложения се бяха намъкнали. Та какво става все пак,защо е това разминаване?

Според мене има някакво разминаване между базите и данните в KSN. По принцип KSN за нещо каже ли,че е чисто значи е. Някакъв adware то и дефиницията е такава - не е вирус ами някакъв навлек Публикувано изображение  Шибни го в недоверените и му гледай сеира. Публикувано изображение

пп. Иначе може да питаш в поддръжката. Аз няма как да го сторя понеже съм с бетата на KTS

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивируса ми товари процесора, когато отварям сайтове с хрома. Това май не е нормално.

Ако спреш добавката на браузъра как е? Първо в настройките на интернет антивируса махни отметката да се активират автоматично плъгините и после спри самият плъгин в браузъра. Това товарене има ли го с други браузъри или само с куцият хром?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.