Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 час, Eclipse2G написа:

Лично мен не ме вълнува какво ползваш. Тука е подраздел за Касперски. Симантека не ми хвали, що тоя кашон на няколко пъти ми дава грешки, че некви си компонети са се скапали. На втория път му теглих една. Кихо, ми намери нещо в system 32, добре, че не му дадох да трие. Щеше да ми пречука системата. Аваст е боклук от край време, нема кво да коментирам. Комодо е добре, но е сложен за настройване. Риско-  тва нещо тайванско ли е? Всичките изброени(без тая последната)  скачат като видят някой пач или крак. Тъпа работа. Касперски ме кефи, че не ги закача, освен ако верно е бацил. Тежък е, ама по-добре защитен, от колко да сложа тия бангии.

Благодаря за подобреното настроение. Бангии какво означава?    Rising-китаецът   например много мълчи и се държи много често с бубите като баштроянец спрямо млади троянчета.  Симантек зависи как е настроен. Кихчо е германо-румъно-китаец и трябва все да се внимава. Аваст е класа с години - дори и в безплатната си версия.  Комодо е сложен само за недоразучилите го като настройки.  Те допускат законно безплатно ползване и са ми по-интересни от руската скъпа и недоказана програма. Опитайте да ме убедите по какви причини да я инсталирам отново. Мога да я инсталирам у дома на компютър, лаптоп и смартфон. Защо да го правя? Не пиша тук за да Ви дразня   Ползвам пет безплатни програми - убедете ме, че Касперски си заслужава пробването.  Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

от руската скъпа и недоказана програма.

Самия факт, че е безплатно, трябва да ти светне крушка, че има нещо не както трябва. Като не светва, значи в канчето няма нищо. Да ми разправяш, че Касперски е недоказана програма, само показваш що за ламер си! Евгени Касперски е един от пионерите в кибер сигурността, наред с Джон Макафи. Скъпа, колко да е скъпа - за 30-40 лева си взимаш KAV. Ако не можеш да си го позволиш, това си е твой проблем. В UK за 20 паунда си взимаш KIS!

PS: Тия изводи си ги дръж за себе си, защото заблуждаваш другите!!!

PS2: Аваст-а пък е такъв боклук, че се чудя как го измисли, че бил добър. То не бяха проблеми с мрежата, тежка  за стари машини, вади сини екрани.... помня старите му версии, къде интерфейса му беше подобие на видео плеър. Имаше две сини сфери в систрея, от които едната беше за ъпдейт. И  на двете има буква "а''. Сканираше в буут режим и постоянно намираше нещо. Уж триеше и на следващия рестарт пак мрънкаше! Тъпа антивирусна!

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Eclipse2G написа:

Самия факт, че е безплатно, трябва да ти светне крушка, че има нещо не както трябва. Като не светва, значи в канчето няма нищо. Да ми разправяш, че Касперски е недоказана програма, само показваш що за ламер си! Евгени Касперски е един от пионерите в кибер сигурността, наред с Джон Макафи. Скъпа, колко да е скъпа - за 30-40 лева си взимаш KAV. Ако не можеш да си го позволиш, това си е твой проблем. В UK за 20 паунда си взимаш KIS!

PS: Тия изводи си ги дръж за себе си, защото заблуждаваш другите!!!

Не ми отговори.   Мога и въобще без никакъв антивирус - тогава пак ли ми е празно канчето?   Кой кого заблуждава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, attj написа:

Не ми отговори.   Мога и въобще без никакъв антивирус - тогава пак ли ми е празно канчето?   Кой кого заблуждава?

Ти като е*еш, слагаш ли капут или не? На другия въпрос - ти заблуждаваш другите, така и себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Eclipse2G написа:

Ти като е*еш, слагаш ли капут или не? На другия въпрос - ти заблуждаваш другите, така и себе си.

Кой те излъга в тези изводи?   Добре е да си конкретен и да спреш да се излагаш.   Пиши например за предимствата на Касперски - да има четиво за съфорумците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към затваряне на темата ли вървим? :mad:

Моля не я задръствайте със спам. Моля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

темата е за обсъждане на програмата и оказване на помощ не за развихряне на политически страсти. Мисля,че има предостатъчно теми в подраздела политика,където може да се дискутира въпроса. Вярвам,че там ще намерите и опоненти и съмишленици.

Поздрави 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, саби написа:

Къде съхраняват бетите вече, че тук не виждам версии 2018 и 2019?

Всяка версия е на различен адрес. Последната е тук.

https://cloud.qainfo.ru/s/xzVutPqGfiEV0Gp

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На единият от лаптопите днес сложих Free на Касперски.

Предупреди ме,че Държавата ми не се поддържа,но си работи,като ми дава 365 дни лиценз.

Направих и акаунт в сайта им. Разбирам,че в Европа,официално ще има Free версия от октомври тази година.

Ще я оставя засега. 

Малко ме учудва факта,че в трея , иконата е невзрачна,но това да е проблем.

От този лаптоп,сърфирам малко и не смятам,че ще има проблем.

Със SSD диск го ползвам и до днес бях със Дефендъра на Windows 10 .

Сканирах,но проблеми не бяха намерени. Все пак,както казах,малко го ползвам този комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, dimd написа:

Малко ме учудва факта,че в трея , иконата е невзрачна,но това да е проблем.

Иконата на KFA е с новото лого. От версия 2019  нагоре май всички продукти ще са с това лого.  Например... Kaspersky Security Cloud вече е с това. Cover art

Ето и тук за персонални компютри https://help.kaspersky.com/KSCloud/Win1.0/ru-RU/146316.htm

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersky Anti-Virus 2018 BG (18.0.0.405.0.1524.0) - онлайн инсталатор

Kaspersky Internet Security 2018 (18.0.0.405.0.1524.0) - онлайн инсталатор

Kaspersky Total Security 2018 (18.0.0.405.0.1524.0) - онлайн инсталатор

KFA октомври месец трябва да го пуснат.

Инсталационните файлове за KAV 2018    KIS 2018    KTS 2018

В папка се свалят всички файлове и се стартира startup.exe

За

15 Aug 2017 12:57:33                  512 x64/
15 Aug 2017 12:57:33                  512 x86/

Файла се слага в отделни папки с името x64 или x86. Ако не искате инсталирането на KSDE може да не сваляте всички файлове с това име. При инсталация ще се инсталира само основния продукт, който сте избрали КАВ-КИС-КТС.

ksn_bg-bg.txt

rdp_bg-bg.txt

eula_bg-bg.txt

Поздрави

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо за KSOS има ли новини?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Мальчик Бананан написа:

Тея се побъркаха съвсем. Тая женица защо не си пие хапчетата.

Поне аз не знам нищо. Не е тестван.

Поне аз не знам нищо. Не е тестван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно? - студената война между САЩ и Русия на софтуерния пазар? Путин нали натисна руския поазар да ползва САМО произведен в Русия софтуер. Американците започнаха да свалят продуктите на Касперски от магазините си. Още за войната - зад снимката:

cold-war-770x547.jpg

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

това е първото ми мнение във форума и се надявам да не съм объркал темата.

С мой приятел искаме да закупим лиценз  Total security  за една година за две машини. Но цените тук в България са значително по-високи от колкото другаде (напр. в Щатите и в Русия). 

Въпросът ми е от къде мога да си закупя лиценза на ниска цена който да е валиден в България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, methaa написа:

Здравейте,

това е първото ми мнение във форума и се надявам да не съм объркал темата.

С мой приятел искаме да закупим лиценз  Total security  за една година за две машини. Но цените тук в България са значително по-високи от колкото другаде (напр. в Щатите и в Русия). 

Въпросът ми е от къде мога да си закупя лиценза на ниска цена който да е валиден в България?

Действително в щатския сайт цената е доста актрактивна. От руския няма смисъл да пробваш ще има проблем с активирането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да попитам за съвет. На служеният компютър под Win 8.1 Pro и KIS 2017, един форум го заржда, но линковете в него не работят. Кликам и нищо не става. От друго пс в офиса, а и в нас под Linux си работи нормално, пиша, отговарям, сърфирам... Да не би KIS да блокира по някакъв начин страницата? Мда, дадох Pause protection, сърфирам в сайта с 200 км, върнах си  Enable protection и спирачка. Къде да укажа, че сайта е доверен и да го пропуска? Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, svetliof написа:

Здравейте, бих искал да попитам за съвет. На служеният компютър под Win 8.1 Pro и KIS 2017, един форум го заржда, но линковете в него не работят. Кликам и нищо не става. От друго пс в офиса, а и в нас под Linux си работи нормално, пиша, отговарям, сърфирам... Да не би KIS да блокира по някакъв начин страницата? Мда, дадох Pause protection, сърфирам в сайта с 200 км, върнах си  Enable protection и спирачка. Къде да укажа, че сайта е доверен и да го пропуска? Благодаря

В настройките на защитата за интернет (Настройки - Защита - Защита за интернет) се отива на разширени настройки и от там се добавят сайтове към изключенията за сканиране и към надеждни уеб адреси.

Пробвай така дали ще стане.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ьпгрейтнах Уинда до Redstone 3 без антивирусна,всичко трьгна по мед и масло

След инсталацията качих отново   Комодо Интернет Секурити,

след рестарта,Комодото направи Уиндоуса на мармалад и цапани тикви.

Едвам успях да направя чиста инсталация,качих Кашперски 2018 пач Д

Системата полетя като самолет,браво на дядя Женяя , 5 черни точки за Мелих Айланкоглу

Та искам да попитам,как е положението при вас другари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.11.2017 г. в 0:21, ^^Alex&Vanko^^ написа:

И защо на безплатния Касперски стои в червено и пише лицензия отсуствоет?

A, по-подробно може ли? Нa три мaшини и то рaзни ОС и версии нямa проблем. Дa не си сложил някоя бетa? 

http://lekarstvo.com/dl/kfa18.0.0.405abbg_13255_lekarstvo.com.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получих мейл от "Лабораторията"

Черная пятница уже здесь!

Не упусти возможность купить максимальную защиту по небывало низкой цене!
999 рублеси за 2 лиценза Kaspersky Total Security това си е 14 лв.за лиценз ,яка далавера!!!!!
Закупих с кредитна карта,пратиха ми ключа по мейла,активирах чрез руско прокси,щото промото е за СССР 
и полетях..........
Въпросът ми е,има ли опасност някой недобросъвестен служител на Кашперски Лаб.да ми източи банковата карта ????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едвa ли ще имa проблем. Aз по-принцип ползaм виртуaлнa кaртa зa подобни покупки.
Честитa ти придобивкa.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikssi
       Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.