Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kaspersky Antivirus / Internet Security / Total Security

Препоръчан отговор

Нещо ново за руската весия?

Тества се първата БЕТА MR1 15.0.1.130 върнати са разширените настройки на файловият и интернет антивируса. В общи линии това.

Очаква се тия дни нова версия на KAV/KIS/KTS Kaspersky Total Security тази година ще излезе заедно с MR версията на KAV/KIS , другото доколкото знам ще има един инсталатор и в зависимост от въведеният активационен код /лиценз/ ще се инсталира и активира съответната версия. То и сега това е възможно но само за KAV и KIS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

KAV/KIS 2015 MR1 BETA 15.0.1.254

Сваляне:
Kaspersky Antivirus 2015MR1 15.0.1.254 на английски             Kaspersky Antivirus 2015MR1 15.0.1.254 на руски
Kaspersky Internet Security 2015MR1 15.0.1.254 на английски       Kaspersky Internet Security 2015MR1 15.0.1.254 на руски

Активация: Пробна версия или  активационен код за бета тест за 91 дни.

KAV: 729PP-N3Z6X-VB1RW-UJTRS
KIS: 77PKK-P1AA4-5ESXQ-DVZ7S

! Трасирането и Appverifier са включени по подразбиране. !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, nikssi. Да те питам, тука от скоро, когато пусна да се сканира, процесора отива на 40 и повече % заетост, а успоредно с това, процеса lsass.exe също започва да товари системата и накрая процесора скача на 100% и става кошмар. Спре ли сканирането, малко след това спира да товари и другия процес. Имаш инфо за това?

Редактирано от Mitsubishi Eclipse 2G (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, nikssi. Да те питам, тука от скоро, когато пусна да се сканира, процесора отива на 40 и повече % заетост, а успоредно с това, процеса lsass.exe също започва да товари системата и накрая процесора скача на 100% и става кошмар. Спре ли сканирането, малко след това спира да товари и другия процес. Имаш инфо за това?

Не съм забелязъл някой с подобен проблем. Защо не им пишеш във форума? Подготви си трасировките и виж в коя тема ще е най подходящо да пишеш.

Kaspersky Total Security 15.0.1.254 и бързо сканиране.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ники, а коректно ли работят паролния мениджър и банковия защитен модул при Kaspersky Total Security 15.0.1.254?

Редактирано от -=The Betaversion=- (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ники, а коректно ли работят паролния мениджър и банковия защитен модул при Kaspersky Total Security 15.0.1.254?

Не http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=298044&view=findpost&p=2263434

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм Ники,но ако искаш мога да ти отговоря, защо този процес ти товари системата при сканирането на Касапа и понеже няма връзка с него,може да продължим на лични за да не спамим темата излишно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не го засича или защо го засича във вирус тотал Публикувано изображение  Дай го файла да пробвам.

Защо моята програма не го засича? Качвам файла в докса. паролата е:   adware

Link: http://dox.bg/files/dw?a=b7c1a59995

Редактирано от Mitsubishi Eclipse 2G (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо моята програма не го засича? Качвам файла в докса. паролата е:   adware

Link: http://dox.bg/files/dw?a=b7c1a59995

Не е само при тебе така. При мене макар и с бета ъпдейти също не го засича. Дава го доверено приложение.

Публикувано изображение

Инсталирах го и проверих с Hitman Pro - намира само инсталационният файл и останал ключ в регистъра. Инсталираният от файла софтуер не го  засича.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го инсталирах и после гледам 3 нови приложения се бяха намъкнали. Та какво става все пак,защо е това разминаване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

И аз го инсталирах и после гледам 3 нови приложения се бяха намъкнали. Та какво става все пак,защо е това разминаване?

Според мене има някакво разминаване между базите и данните в KSN. По принцип KSN за нещо каже ли,че е чисто значи е. Някакъв adware то и дефиницията е такава - не е вирус ами някакъв навлек Публикувано изображение  Шибни го в недоверените и му гледай сеира. Публикувано изображение

пп. Иначе може да питаш в поддръжката. Аз няма как да го сторя понеже съм с бетата на KTS

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антивируса ми товари процесора, когато отварям сайтове с хрома. Това май не е нормално.

Ако спреш добавката на браузъра как е? Първо в настройките на интернет антивируса махни отметката да се активират автоматично плъгините и после спри самият плъгин в браузъра. Това товарене има ли го с други браузъри или само с куцият хром?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...