Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kaspersky Antivirus / Internet Security / Total Security

Препоръчан отговор

Не искам още да слагам 2016,има ли как да се оправи тази?

Как стигаш до такова положение? Преди върна системата назад но не се разбра каква е причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея.Предполагам е нещо от ресет триала...или друго подобно.

Май трябваше с това да почнеш...или по-скоро ,да спреш да се занимаваш с ресетъри и други подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега какво?

Сега пак отначало-деинсталираш,почистваш с CCleaner-a,отваряш regedit и каквото намериш с F3 за Kaspersky го премахваш,задължително си прегледай User папките за остатъци,включително и скритите в дял "С"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм против "осакатяването" на програми за защита със ресетъри,кракове и всякакви гадории...Ако държиш на програмата,по-добре си я купи или ползвай промоционалните кодове(ако стават)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравеите докато бях с windows 7 използвах КИС 2015 и някък си не го усещах да бави ОС сега съм с 8.1 и някък си бавно ми се отварят папки браузери.Като го изключа всичко е нормално.защо е така немога да си го обясна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Koга се очаква финалната версия на КИС 2016

Както винаги в края на юли или началото на август. Но не по късно от 14 август. Тогава ще се чества 9 годишнината на Фенклуба този път в Ереван.

Вече втора версия се обновява от бойните сървари а последната версия вече има карт бланш да се тества под Windows 10.

ВНИМАНИЕ!

Информация по Windows 10.

Начиная с версии Windows 10 build 10154 и выше, можно на свой страх и риск начинать тестировать beta продукты Kaspersky Lab(KAV, KIS, KTS).

Также можно оставлять свои мнения и отчеты о багах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
публикувано (редактирано)

Kaspersky Total Security 16.0.0.614 Technical Release (EN)

ftp://ftp2.kasperskyftp.com/consumer-products/Current_Versions/KTS(2016)/KTS16.0.0.614en.exe
Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, с KИС 15.0.0.463 на български език съм на всичките си компютри, повечето под Windows 8.1. С излизането на Windows 10 build 10240, който се очаква (?) да е официалния, чета, че не се сработват ОС и защитата, та следва да се мигрира към КИС 16.х..., който едва ли скоро ще излезе на български. Има ли информация дали версия 15 ще може да работи под Windows 10? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, да разбирам, че 15... няма да върви под W 10. Благодаря! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, да разбирам, че 15... няма да върви под W 10. Благодаря! :)

463 със сигурност няма но виж последната версия MR2 361 ще има ограничена функционалност до пускането на патч. Ориентировачно около три седмици след излизането на RTM на Win10

http://support.kaspersky.ru/12194

В началото на темата може да свалиш последните версии на български. Ето линковете и тук.

• Kaspersky Anti - Virus 15.0.2.361 български (онлайн инсталатор)
  • Kaspersky Internet Security 15.0.2.361 български (онлайн инсталатор)
  • Kaspersky Total Security 15.0.2.361 - български (онлайн инсталатор)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще се възползвам!

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще се възползвам!

:)

За българската версия на 2016 няма да е зле да се обърнеш с питане към поддръжката. Може да и да е готова българската локализация за Windows 10 ако не е предполагам ще се поразтичат. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За българската версия на 2016 няма да е зле да се обърнеш с питане към поддръжката. Може да и да е готова българската локализация за Windows 10 ако не е предполагам ще се поразтичат. ;)

E, не е чак толкова спешно, няма да тормозя хората посред отпускарския сезон, я ;). Имам заявен W 10, който ми се ще да пробвам заради оригиналния ключ, който ползвам за 8.1, но, доколкото разбирам, изтеглянето може да се отложи. Може и да греша за последното, но го четох някъде, без да навлизам в подробности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някого да има проблем със стартирането на Chrome с KIS / KTS 16.0.0.614 TR?

Дали има решение на проблема, ще съм благодарен на някакво инфо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте, някого да има проблем със стартирането на Chrome с KIS / KTS 16.0.0.614 TR?

Дали има решение на проблема, ще съм благодарен на някакво инфо...

Мишел във форума на Касперски има някакъв проблем с плъгина под хром. Виж дали ако се спре този плъгин ще има проблем.

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=316068&view=findpost&p=2437372

В момента се тества и патч "а" за  *614 може да са фикснали проблема.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от разширението, даже при деактивирани абсолютно всички модули пак не стартира, само изход от иконата в трея помага и то без да деактивирам никакви модули...

ПП. Сега забелязах че и Firefox не стартира, единствено Opera и IE успяват да “надделеят“ и да стартират успешно.

Редактирано от evgeni_kox (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Финални версии:

Kaspersky Internet Security 2016 16.0.0.614 Final:

http://downloads-am.kasperskyamericas.com/files/main/en/kis16.0.0.614en_8233.exe

Kaspersky Total Security 2016 16.0.0.614 Final

http://downloads-am.kasperskyamericas.com/files/main/en/kts16.0.0.614en_8243.exe

Kaspersky Anti-Virus 2016 16.0.0.614 Final

http://downloads-am.kasperskyamericas.com/files/main/en/kav16.0.0.614en_8225.exe

https://usa.kaspersky.com/downloads/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване