Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, nikssi написа:

Става въпрос за 16.0.0.614  не за 2015  ;)

Ако грешките които съм докладвал за KTS (разбирай,че 90% ще се отнасят и за KIS) не са поправени си представям как ще реагират потребителите ако в главния прозорец при открита зараза вместо обработи или нещо подобно видят пропусни. :D Да му мислите вие.

пп. Гледам в сайта ви сте качили актуалните връзки на руски и английски 16.0.1.445 ама българската нещо изостава.

...

Ето и защо не е качена :( . За съжаление бюрокрацията яко мъчи братушките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

има ли начин приложения от уин стор да се добавят в изключенията на касапа, че става ено яко бавене като стартирам някое приложение за първи път след рестарт, касапа разгонва фамилията на харда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех патч "А" за Kaspersky FREE

2016-02-26_22h51_43.jpg

Явно не е само обновяване на базите ами и обновяване на модулите. Добра новина.   :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това сигурно е от Аутпост-а!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Аз като го сложих Касперски с Аутпост компа ми умря направо!

И кой сложи първо?  Има си тънкост при стиковането на двете мощни руски програми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Хех патч "А" за Kaspersky FREE

2016-02-26_22h51_43.jpg

Явно не е само обновяване на базите ами и обновяване на модулите. Добра новина.   :)

Kaspersky Free е програма от комплекта MR1 и като такава ще получава обновления на програмните модули. Тъй като обновления се правят за ядрото на програмата, а то е еднакво за всички продукти от дадена серия, е логично да го получават и KTS, и KIS, и KAV, и Free. Вярно, че можеха да ограничат разпространението на пачове, но явно всичко ще върви в комплект., което наистина е добра новина. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.02.2016 г. at 11:04, dossev_co написа:

Ето и защо не е качена :( . За съжаление бюрокрацията яко мъчи братушките.

2016-03-05_19h03_39.jpg

Явно тази година няма да има никакъв превод за KTS 2016. Няма да пропусна по този въпрос да "жилна" някой там.

Само да ми пишат и ще си го получат с лихвите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей NIKSSI,имам питане лично към теб,ти си спец по Кашперски лаб.

Инсталирах последнатa версия на KFA и KIS (16.0.1.445) на няколко компа с Уиндоус7 64-бит

Когато се стартира опер.сист. в лентата на задачите излиза винаги следното съобщение;

"Device driver software was not successfully installed"

"Kaspersky Lab power events provider- xFailed"

Иначе програмата си работи перфектно...

При 32-бит опер.сис. този проблем го няма.

Моля,помогнете!

Редактирано от koko1234koko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте как да си върна добавката за Firefox понеже преинсталирах браузера с KFA съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ivan1975 написа:

Здравейте как да си върна добавката за Firefox понеже преинсталирах браузера с KFA съм.

Свали си я от маркета, тя е безплатна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.03.2016 г. at 14:39, Евгени Симеонов написа:

Свали си я от маркета, тя е безплатна.

Може ли линк че нещо не я намирам:ohmy:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.03.2016 г. at 8:44, ivan1975 написа:

По принцип след деинсталация на браузъра и нова инсталация плъгина за Мозила се активира автоматично. Горе колегата говори за Хром явно.

Аз лично ти препоръчвам да ползваш ESR версиите на Mozilla поради това,че са с изчистени бъгове.

Линк за сваляне: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all/

Избери локализацията, която искаш и я свали.

Запази си настройките на лисицата и отметките.

Деинсталирай Мозилата,която е в момента и почисти след нея.

Инсталирай новата лисица.

Явно проблема е в Мозила - пак се насраха ей.... ето с ESR 45

2016-03-12_19h01_24.jpg

Ето как е и с 38.7

2016-03-12_19h07_59.jpg

Затова слагай Mozilla FF ESR 38.7.0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го правих даже и KFA деинсталирах и после пак инсталирах и пак нестава:ohmy:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ivan1975 написа:

Това го правих даже и KFA деинсталирах и после пак инсталирах и пак нестава:ohmy:

Виж иконката на плъгина да не е скрита или преместена в  персонализиране.

пп. Виж и дали си инсталирал версията която е в линка в горния пост. По-добре я сложи нея.

Тази https://download-installer.cdn.mozilla.net/pub/firefox/releases/38.7.0esr/win32/bg/Firefox%20Setup%2038.7.0esr.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikssi написа:

Виж иконката на плъгина да не е скрита или преместена в  персонализиране.

Не няма я сега ще инсталирам 38.7 да видя дали ще се появи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ivan1975 написа:

Не няма я сега ще инсталирам 38.7 да видя дали ще се появи.

От линка горе в поста ми. ESR 38.7

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

От линка горе в поста ми. ESR 38.7

Мерси много появи се с тая версия на лиско:beer11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наистина говорех за Хрома. Не се усетих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Едно въпросче. Появи ми се доста странен проблем, след инсталацията на KIS. Преди това бях с Nod32, но с колеги се комбинирахме и закупихме ключ за 5 компютъра, та минах на Касперски. Всичко е точно, но има нещо което се появи веднага след инсталацията на KIS. Когато пусна компютъра и операционната система зареди (Win7), интернета ми не стартира в период от около 2-3 минути. Стои съобщение, че мрежовата връзка е прекъсната. След 2-3 минути интернета си тръгва и всичко е тип топ. Но това забавяне в началото много ме дразни. За какъв чеп ми е това ССД, операционната система да ми зарежда за 10-15 секунди, като после 5 минути не мога да си ползвам интернета :D

Някакви идеи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ли някаква грешка системата или Касперски? Аз също го ползвам  и нямам такива проблеми. След стартиране на системата, отвори Event Viewer и погледни какви грешки дава.

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Начало на БЕТА тестването на Kaspersky KFA\KAV\KIS\KTS\KSOS 2017

Цитат

Всем привет, новая бета-версия доступна для тестирования.

Бета-сборки доступны для скачивания:
FTP - 17.0.0.225
Cloud - 17.0.0.225

---
Несколько нюансов для начинающих тестировщиков:
1) Внимательно прочитать - "Руководство тестера: инструкцию по тестированию".
2) Продукт тормозит! Значит включен Application Verifier(пункт 5.5).
3) Включены трассировки(пункт 3.4). Продукт будет писать на диск файлы большого размера. Трассировки можно отключить по ссылке "Поддержка" -> "Мониторинг проблем" из главного окна.

---
Баги просьба постить в специально созданные топики для ошибок.
Если отсутствует доступ к FTP и облачному хранилищу OwnCloud, то обратитесь пожалуйста к Ilya Zadonsky.
А также не забываем регистрироваться в QA Info(внешний баг-трекер).

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си чакам да я олекотят малко. Случвало ми се е да сваля нещо, старирам го за инстлация и чакам 10-15 минути и чак тогава да тръгне процеса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Евгени Симеонов написа:

Аз си чакам да я олекотят малко. Случвало ми се е да сваля нещо, старирам го за инстлация и чакам 10-15 минути и чак тогава да тръгне процеса.

Ми при мене не се случват подобни неща.

Като за първа бета инсталацията и деинсталацията минаха чудесно. След ъпдейта обаче нещо почна да "пада на равно място" след зареждане на гуя. :D

Което ме радва естествено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг проблем: днеска разоръжих една флашка, имената на папките в нея, бяха станали имената. ехе и освен това имаше system volume information.ехе. Та... разкарах всичко,обаче имам жълта удивителна и антивируса се обаже, че има заплаха. Отивам на статус-а- няма нищо. Версия 16.0.0.614(е). Рестарт на системата-нищо. Какво да правим? :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване