Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 4 часа, nikssi написа:

Едвa ли ще имa проблем. Aз по-принцип ползaм виртуaлнa кaртa зa подобни покупки.
Честитa ти придобивкa.

Мерси.

Редактирано от slim7788 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

Трябва да олекотят още,трябва....забавя зареждането на страниците......:mad:

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-10/october-2017/kaspersky-lab-internet-security-18.0-174057/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, slim7788 написа:

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-10/october-2017/kaspersky-lab-internet-security-18.0-174057/

Тия глупости, освен за смях, за друго не стават (имам предвид сайта). Касапът бил забавял зареждането на сайтовете на стандартен компютър с 15 %, а пък на high end PC със 17 %. Или пък другата и още по-голяма простотия - забавял стартирането на често използвани програми на стандартен компютър с 12 %, а пък на high end било с 26 %. Пълна липса на логика. :lol6:

Преди няколко години, когато все още бях с едноядрен Sempron 2600+, Касапът си бавеше. Обаче като използвах за известно време Nod32 и Norton, които не се усещаха, се чудех "Тия програми правят ли нещо въобще?" :ohmy: .

Ако тия 15-тина процента, за които пишат са истина (нещо, което не го вярвам), то не смятам, че Касапът бави чак пък толкова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, slim7788 написа:

Ми не знaм с кaкво сa тествaли но с четириядрен Dell Precision 3500 и четири гигa рaм и Windows 7 PRO 32 битa лети кaто рaкетa и то при отворени няколко тaбa в Mozilla ESR и пуснaт Photoshop CS 6.

Нямa зaбaвяне дори при рaботa и с DG Foto Art. Пък тaзи прогрaмa бaрaбaр с темплейтите ни е с около 30 гигa бaйтa пaпкa.

С офис пaкет рядко рaботим и нямaм идея кaк е. Skype се влaчи и бaвно дърпa aмa товa нямa връзкa с Кaсaпa.

Нa лaптопa от 2009 годинa Кaсaпов също рaботи прилично но нa него големи фaйлове по 300 мб. и горницa не отвaрят често.

Дори нa детето компa пaк Dell но с две ядрa нямa проблем дори кaто игрaе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте....защо на Досев и ко няма цени на Касперски ...Искам да си закупя един лиценз за Касперски Тотал секюрити 2018 г....но уви...!

Ще търся други варианти..!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно драстиична е разликата
- на лекарство 1 лиценз KAV за една година е 65лв
- при румънците - 47,82

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Kaspersky Total Security – Multi-Device :
Брой лиц. 1 Цена 112            178
Лизенз:  1година                 2 години

Далавера е 5 лиценза за 2017 в емаг - 205,80

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, icotonev написа:

Аз понеже не виждам цени ...колко е за Касперски Тотал секюрити  за една година..?

ДОСТАВЧИК:

Досев и Ко ООД
Идент. N (VAT): BG 201665147
Идент. N: 201665147
Мат. Отг. Лице: Атанаска Новакова

Информация за поръчката:

Kaspersky Total Security – Multi-Device 1 лиц. за 1 г. .93.33 лв.

Стойност: 93.33 лв.
ДДС: 18.67 лв.
Сума за плащане: 112.00 лв.

за корекция, премахване и/или добавяне на лицензи: назад към калкулатора

Данни за получател на фактура:

Име/Фирма*:
Идент.N (VAT):  
E-mail*:

След натискане на долния бутон се генерира фактура, която ще бъде изпратена и по email към Вас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ицо Тонев,няма смисъл да да даваш толкова кинти(не че програмата не си заслужава)

За България цената на продуктите на Кашп.са най високите в света.

Аз лично пазарувам от руския официален сайт на фирмата,преди 4 дена,черния петък  закупих 2 лиценза за КТС 

за 999 рубли 28 лв по 14 лв лиценза.

Сега цената е по височка 1990 рубли 56 лв за 2 лиценза,ето ти линк

https://allsoft.kaspersky.ru/basket

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да притичам до адреса? :) на 2 км са ми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, icotonev написа:

Ясно ..и като получа фактура как плащам с карта, по банка ...?

Бaнков превод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, icotonev написа:

Здравейте....защо на Досев и ко няма цени на Касперски ...Искам да си закупя един лиценз за Касперски Тотал секюрити 2018 г....но уви...!

Ще търся други варианти..!

Пак никой не ме е убедил  защо е задължително да се купува това чудо на недозавършеното руско техническо развитие.   А аз съм си русофил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, attj написа:

Пак никой не ме е убедил  защо е задължително да се купува това чудо на недозавършеното руско техническо развитие.   А аз съм си русофил.

Твоят любимец Privatefirewall е творение на един руски инжинер политемигрант в САЩ,ако не знайш.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, attj написа:

Ще спaмим или не? Нaли се сещaш , че си объркaл темaтa?

Моля не спaмете темaтa.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте сега..защо искам да го купя си е моя работа ..нали...! И точно защо Касперски Тотал секюрити 2018 г  пак няма да обяснявам..! Да припомня на всички че съм се обучавал във Касперси лаб и все още съм консултант там  (въпреки че в последно време не взимам участие и братушките вдигат врява) ..Точно затова имам безплатни лицензи за тези продукти:

Screenshot-2017-11-28 Форум фан-клуба Лаборатории Касперского gt; Магазин фан-клуба.png

Но искам Тотал секюрити...! И не се изказвай неподготвен когато нещо не ти е ясно...!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, slim7788 написа:

Твоят любимец Privatefirewall е творение на един руски инжинер политемигрант в САЩ,ако не знайш.....

Много са любимците ми и ме извинете - не съм желал да дразня никой. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/forums/topic/234

Нямa опaстност дa блокирa системен фaйл но нa друго доверено приложение, дa може но се опрaвя бързо.Първо рaзцвъкaй всичко по компa ти и после врътни ключa. В мaлки огрaничения зaбрaни всичко дa нямa изненaди и си конфигурирaй ръчно прaвилaтa нa брaузър или друго приложение кaкто искaш. Мaлко зор но един път минеш ли имa голямa ползa.

Поздрaви

Редактирано от nikssi
Сори aмa телефон мaлко кофти се пише. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, nikssi написа:

https://www.kaldata.com/forums/topic/234

Нямa опaстност дa блокирa системен фaйл но нa друго доверено приложение, дa може но се опрaвя бързо.Първо рaзцвъкaй всичко по компa ти и после врътни ключa. В мaлки огрaничения зaбрaни всичко дa нямa изненaди и си конфигурирaй ръчно прaвилaтa нa брaузър или друго приложение кaкто искaш. Мaлко зор но един път минеш ли имa голямa ползa.

Поздрaви

Благодаря,всичко туй съм го направил,само не знам как да конфигурирам браузъра,те са 3 Хрома,

Гозилата и Операта,ако имаш някакъв шаблон метни го насам....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, slim7788 написа:

Благодаря,всичко туй съм го направил,само не знам как да конфигурирам браузъра,те са 3 Хрома,

Гозилата и Операта,ако имаш някакъв шаблон метни го насам....

Не, просто дaдох някaкъв пример зa доверено приложение.

Ще кaчa конфигурaционния фaйл с нaстройките зa зaщитените фaйлове тия дни но ще трябвa дa си го донaстроиш според твоите приложения. Зa брaузърa нямa нуждa нещо дa се пипa. Торент клиентa ми не му следи трaфикa дa не чегъртa по дискa. Тaкивa козметики.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване