Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Iliyan Nikolov написа:

За 1 година...скъпо!🍺

Катой скъпо дай евтин линк за КТС за 2 години за 1 желязо  в ибея

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

Сложен разговор за поредния недозавършен защитен продукт... Не си струва да си търси човек в разни пиратски сайтове разни ключове за регистриране - много по-лесно ми е да си го купя, но не са ме убедили...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.07.2019 г. в 20:22, Iliyan Nikolov написа:

Преди 3 седмици си купих от ebay kis 2019 за 2 години на цена 4,99 евро ,ти си направи сметката!

https://www.ebay.it/itm/KASPERSKY-Internet-Security-2019-1-Pc-2-Year-Global-Key-Fast-Delivery/392267947478?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l9372

kasapa.PNG

уж плащаш за 1 а получаваш за 3...

Хубав тест за това читав ли ви е доставчика е отговора на въпроса: Като купя и загубя лиценза/кода както се случва, за да не съм ощетен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dossev_co написа:

Хубав тест за това читав ли ви е доставчика е отговора на въпроса: Като купя и загубя лиценза/кода както се случва, за да не съм ощетен?

Досев,като представител на Кашперски лаб., първо ми отговори на следния въпрос, а после си драскай по форумите:

Защо подуктите на Лабораторията са с най високи цени за България в света??????

Досега съм купил над 20 ключа за разработчици за КИС и КТС с лиценз за 1 година от руски специализиран сайт и никой,абсолютно никой ключ не е дал фира до сега....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Станислав Маринов написа:

Досев,като представител на Кашперски лаб., първо ми отговори на следния въпрос, а после си драскай по форумите:

Защо подуктите на Лабораторията са с най високи цени за България в света??????

Досега съм купил над 20 ключа за разработчици за КИС и КТС с лиценз за 1 година от руски специализиран сайт и никой,абсолютно никой ключ не е дал фира до сега....

kaspersky.bg KAV 60лв. KIS 80лв. KTS 160лв

Нашите цени няма да ги пиша аз,

хората ще видят кой лъже, просто написахме как да си тествате доставчиците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://store.kaspersky.com/store;jsessionid=AF3A79A2E2D855219ECFCEEE7685591D?Action=DisplayPage&Locale=en_US&SiteID=kasper&id=ThreePgCheckoutShoppingCartPage

За САЩ 3 компютъра КИС 40 долара по 23 лева на парче

https://store.kaspersky.com/store?Action=DisplayPage&Env=BASE&Locale=en_US&SiteID=kasper&id=ThreePgCheckoutShoppingCartPage

5 компютъра за КТС 50 долара, по 17 лв. на парче.

А в балканската колония на САЩ ???????!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как изглежда всичко това на фона на действията на янките ?  McAfee и  Symantec  ни предоставят условно безплатни корпоративни версии за ползване у дома.  Сепчо така го ползвам безплатно вече над шест години на един компютър у дома. Дал съм им съгласие всякакви данни да си копират от моя компютър - във връзка със задачите им по компютърната сигурност.  В замяна ползвам безплатно една от най-добрите защитни програми в света.    Ще отговорят ли някак въобще от КасперскиЛабс  на тези предизвикателства?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Станислав Маринов написа:

https://store.kaspersky.com/store;jsessionid=AF3A79A2E2D855219ECFCEEE7685591D?Action=DisplayPage&Locale=en_US&SiteID=kasper&id=ThreePgCheckoutShoppingCartPage

За САЩ 3 компютъра КИС 40 долара по 23 лева на парче

https://store.kaspersky.com/store?Action=DisplayPage&Env=BASE&Locale=en_US&SiteID=kasper&id=ThreePgCheckoutShoppingCartPage

5 компютъра за КТС 50 долара, по 17 лв. на парче.

А в балканската колония на САЩ ???????!!!!!!!!

Мейла на Касперски е публичен,

има по-голям ефект,когато краен потребител пита, защо са им по-ниски цените на богатите пазари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, dossev_co написа:

Мейла на Касперски е публичен,

има по-голям ефект,когато краен потребител пита, защо са им по-ниски цените на богатите пазари.

И пак нищо не казвате за американската условно безплатна конкурентност...Лично ли Касперски да попитам?   Защото не вярвам някой друг да се осмели да пробва да ми отговори...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За 5 евра какво да го мисля....цигарите ми струват повече...докато има балъци,ще има и тарикати!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, attj написа:

И пак нищо не казвате за американската условно безплатна конкурентност...Лично ли Касперски да попитам?   Защото не вярвам някой друг да се осмели да пробва да ми отговори...

Тодорке, Symantec Endpoint Protection съм го тествал 3 пъти на Уин 10 последни билдове. Пълен кошмар е. Проактивката му мълчи като риба. наложи се да преинсталирам системата. Той е годен за 7-ка и най вече за ХР там бачка добре, затова и е условно безплатен за условно неподдържани вече и скоро (след 6 месеца) системи..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Станислав Маринов написа:

Тодорке, Symantec Endpoint Protection съм го тествал 3 пъти на Уин 10 последни билдове. Пълен кошмар е. Проактивката му мълчи като риба. наложи се да преинсталирам системата. Той е годен за 7-ка и най вече за ХР там бачка добре, затова и е условно безплатен за условно неподдържани вече и скоро (след 6 месеца) системи..

Въпросът ми не бе към теб.   Symantec Endpoint Protection като редовно ежегодно закупуван е на служебния ми компютър непрекъснато от 2005 -та година.  Тогава бе SEP 7, SEP 14 е сега. У дома доста пъти съм го тероризирал до блокирана ОС,  в службата няма такива експерименти, няма и преинсталации.   Защо янките пускат условно безплатно корпоративни версии на  Win 7, 8, 10?   Още дълго те ще бъдат поддържани.  Иска ми се и от КасперскиЛабс да направят нещо аналогично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, attj написа:

Въпросът ми не бе към теб.   Symantec Endpoint Protection като редовно ежегодно закупуван е на служебния ми компютър непрекъснато от 2005 -та година.  Тогава бе SEP 7, SEP 14 е сега. У дома доста пъти съм го тероризирал до блокирана ОС,  в службата няма такива експерименти, няма и преинсталации.   Защо янките пускат условно безплатно корпоративни версии на  Win 7, 8, 10?   Още дълго те ще бъдат поддържани.  Иска ми се и от КасперскиЛабс да направят нещо аналогично.

Няма как да стане.Руснаците са сиромаси хора,като нас българите,ако си позволят да подаряват безплатни програми за корпорацийте,ще се наложи да гладуват и мизеруват...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Станислав Маринов написа:

Няма как да стане.Руснаците са сиромаси хора,като нас българите,ако си позволят да подаряват безплатни програми за корпорацийте,ще се наложи да гладуват и мизеруват...

Информираните като мен у дома ползват условно безплатна американска програма  на Симантек -  от 2013-та година. Отскоро и McAfee  предоставят сродна възможност. Само на неинформирани ли се разчита да купуват програми на Касперски?  Ами те може пак да гладуват и мизеруват - от другата страна са налице мощни безплатни китайски програми.   Добре е нещо да предприемат в КасперскиЛабс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тодорката да се запита, какво получава в замяна на безплатния продукт на симантек-а, защото както повечето знаем, "безплатен обяд няма". Руснаците си гледат бизнеса. Ако пуснат безплатни версии за корпоративния пазар, от какво ще правят пари?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американските програми допускат условна безплатност само за домашно ползване.  Авторите на Сепчо с нищо не са ме затруднили, с нищо не са ми навредили и изглежда не е невъзможен безплатният обяд.   В службата се купува SEP 14, защото трябва да се поддържа работа в свързана мрежа на над 100 компютри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, attj написа:

Американските програми допускат условна безплатност само за домашно ползване.  Авторите на Сепчо с нищо не са ме затруднили, с нищо не са ми навредили и изглежда не е невъзможен безплатният обяд.   В службата се купува SEP 14, защото трябва да се поддържа работа в свързана мрежа на над 100 компютри.

Пробвал съм го навремето тоя Симантек, изпоизтри ми една камара файлове, щот видиш ли били много опасни. Бегай от тука.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, attj написа:

Какво да се казва - в САЩ  на домашния пазар, Касперски Лаб бяха изместили всички...

(най-големи продажби)

преди 3 часа, Iliyan Nikolov написа:

За 5 евра какво да го мисля....цигарите ми струват повече...докато има балъци,ще има и тарикати!

От време на време, току питат - Ама аз от къде да знам че съм купувал незаконно?

На битака има плазми за по 20лв. -  подобно е - по-внимателската!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не съм чул ползвателите на Касапчо  да са станали над 200 000 000 - докато тези на  Кихчо и Сепчо отдавна са доста повече.    И как е възможно феновете на руската програма да са толкова недоосведомени и недоинформирани?Отделно някои хора успешно ги лъжат колко са лоши безплатните китайски и американски програми!  Полиползвател  като мен си умира от смях като чете глупости.  Затова хората нека сами да си пробват и избират.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Над 400млн. са от няколко години насам, особености на националния слух вероятно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е около половината да са инсталирали Антивирус Kaspersky Free във всевъзможни комбинации с други програми   https://www.comss.ru/page.php?id=2619

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Нормално е около половината да са инсталирали Антивирус Kaspersky Free във всевъзможни комбинации с други програми   https://www.comss.ru/page.php?id=2619

Бате, яко си спрел, ходи се скрий някъде. Тръгнал да ми сравнява китайците, които копират всичко, с мощта на Касперски. Тая Кихо ли е, Михо ли е, ако не са й другите енджини, е умрела от гъдел. Пълна пръдня(с извинение ако има хора на масата) .  Освен това ЗАПОЧВАШ ДА СПАМИШ в темата с твоите пръдливи системи(още веднъж се извинявам) . 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Eclipse2G написа:

Бате, яко си спрел, ходи се скрий някъде.

Вие тези с Касапчо да не се смятате за по-добре от тези с безплатните китайски или американски програми?   Та с тях са над 1 000 000 000 активни ползватели в света !   И да искаш - не можеш да ги скриеш.   Иначе всички програми вечно са недовършени - това го преповтарям и ми омръзна. Никоя не смятам да купувам лично. Всички са с недостатъчно защитени лицензионни права за моите възможности  - обаче не ми се губи отново време за подобни неща да ги крада или търся по всевъзможни начини някакви валидни ключове.  Купувайте, щом нещо сте си харесали. Щом не сте дорасли за многото други варианти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, dossev_co написа:

От време на време, току питат - Ама аз от къде да знам че съм купувал незаконно?

На битака има плазми за по 20лв. -  подобно е - по-внимателската!

Досев,искаш да ми кажеш,че да купя 5 лиценза КТС за 50 долара от офсайта на Кашперски е незаконно,сиреч трябва да те нагуша 160 лв, за 1 лиценз тоест това е законно в продуханата  "Територия".Точно заради камарата от подобни "аномалии" 2,5 мл. напуснаха и други се точат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маринов, пишем за 4.99 евровия двугодишен лиценз, който се описва като единичен, а човека  получава троен/петорен/десеторен (имали сме всичките случаи).

при нас, загубен/откраднат електр.лиценз се възстановява, по това си личи качеството на доставчика.

p.s.

познаваш ли се с Досев?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване