Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Заради нещата с цените в интернет се разпространяват например и творения като  Kaspersky Internet Security 2021 21.0.13.481 Crack product Key Full Free.  Руснаците и те уж са сиромаси хора...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

на 22.07.2019 г. в 19:04, Solstice написа:

Предстои ми подновяване на лиценза на Касперски KIS. Пет компютъра, за срок от 2 години. Ако може някой да ме посъветва от къде бих могъл да го закупя на най-изгодна цена. Това, което аз намерих като вариант е от My Kaspersky за 240лв.

Не бъди максималист и за 1 година ти е достатъчно,48 лв за 5 щайги

https://entershop.exaccess.com/?utm_campaign=zharkoe-leto-nachinaetsya&utm_source=sendpulse&utm_medium=email#!digiseller/detail/1775143

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже често ни питат за командата която връща популярния знак на Касперски.

На сайта ни сложихме да я изписва, като посочите анимацията с него :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питане към знаещите/nikssi/-днес си влязох в акаунта на Кашперски и имаше предложение за актуализация...приех и сега съм с англ.версия...има ли българска и каква е процедурата???

KASAPA.PNG

P.S.Вече съм с...

касапа.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.07.2019 г. в 22:23, Iliyan Nikolov написа:

Питане към знаещите/nikssi/-днес си влязох в акаунта на Кашперски и имаше предложение за актуализация...приех и сега съм с англ.версия...има ли българска и каква е процедурата???

Процедурата е да се чака българска версия на сайта. Мирослав имаше някакви файлове но аз не бих си играл. Аз съм с руската версия.

Clip.jpg.b8c773f9c952416ad770875f6df35a8a.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вот семпл, который удаляет все файлы в ОС, но значится Доверенным в KSN. Однако это полбеды, так как ваш аналитик не обнаружил в нем ничего вредоносного (отсылал не я, скриншот позаимствовал). Сейчас детект на ВТ очень мал, файл пропускают практически все антивирусы. Он вначале не выполняет никаких опасных действий перед удалением файлов, но это никак не оправдывает сложившуюся ситуацию, особенно с вердиктом аналитика. Прошу разобраться и внести исправления. 
На гифке записал, что происходит в системе. От запуска файла до начала деструкции проходит пара минут, поэтому прошу запастись терпением, так как перемотки нет. Удаляются всё: личные файлы, приложения, ближе к концу видно, что повреждается работа и самого антивируса - он выгружается и не может запуститься. После перезагрузки система также не стартует. 
MD5: 6874973bf273949b1d635f321b7b7fbf

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти стартира ли GIF файла? Той е само 10 секунди, а в цитата се описват минути...това имах предвид. Не мисля, че клипа (т.е. gif-a) е пълен!

Всъщност явно VLC не се справя добре с gif-ове. Отворих го с IrfanView и вече се разбира. Моя грешка!

Но това тества само KSN? Ей затова не обичам cloud да ми да създава автоматично правила и в CIS и държа облака изключен.

Ако бе спрян може би TAM щеше да попита какъв рейтинг да се зададе на приложението и какви ограничения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би,за съжаление потърпевшия юзър не дава линк към гадинката.Може би трябва да си изключи опцията за доверяване на цифрово подписани приложения на ТАМА. Да изчакаме становището на Никси, той е специалист в областта на Каш.Лаб.

Image 003.jpg

Проблемът е изправен след 12 часа, колко ли народ е изгърмял за това време...

Image 004.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то гадината цифрово подписана ли е била? Според мен по-скоро трябва да се махне май втората отметка - да се прилагат правила автоматично според рейтинга от KSN. Но нека nikssi да каже разбира се.

А дали са изгърмели много хора се съмнявам. Ако е било Proof-of-concept по-скоро не са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.08.2019 г. в 19:24, nikssi написа:

Процедурата е да се чака българска версия на сайта. Мирослав имаше някакви файлове но аз не бих си играл. Аз съм с руската версия.

Clip.jpg.b8c773f9c952416ad770875f6df35a8a.jpg

Наистина, това е процедурата ;)  на този сайт горе има сравнително нова българска версия, аз знам съветски, но съм с английск ата версия преди повече от 4 месеца. 

1097917356_ksos7.PNG.c6553a86642ed0dcfeb9c1f30c626010.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Miroslav Kirilov написа:

Наистина, това е процедурата ;)  на този сайт горе има сравнително нова българска версия, аз знам съветски, но съм с английската версия преди повече от 4 месеца. 

Миро имах предвид, че ме мързи да слагам неофициален превод. Не,че нещо не е наред с него. 

Случайно да имаш KFA на английски, че ме гледат някак странно като видят руска версия. :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.08.2019 г. в 1:31, B-boy/StyLe/ написа:

Е то гадината цифрово подписана ли е била? Според мен по-скоро трябва да се махне май втората отметка - да се прилагат правила автоматично според рейтинга от KSN. Но нека nikssi да каже разбира се.

А дали са изгърмели много хора се съмнявам. Ако е било Proof-of-concept по-скоро не са.

Доверието в цифровия подпис се маха , след обучението махам и да се доверява на рейтинга според KSN. 

Имах ако си спомняте един екшън с криптор с краден подпис и аз според KSN беше доверен. Наложи се да пратя файла на Димитър Мягчин за съдействие. Във форумите точно този случай го дъфкаха година...някои колеги в КL чак ме игнорираха ама пука ми. 

Случая ще да е сходен.

Не съм спец , само им тествах продуктите.

Поздрави

преди 1 час, Iliyan Nikolov написа:

Е, това е KAV не KFА

Само това има в сайта им.

https://www.kaspersky.com/free-cloud-antivirus

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, nikssi написа:

Доверието в цифровия подпис се маха , след обучението махам и да се доверява на рейтинга според KSN. 

Имах ако си спомняте един екшън с криптор с краден подпис и аз според KSN беше доверен. Наложи се да пратя файла на Димитър Мягчин за съдействие. Във форумите точно този случай го дъфкаха година...някои колеги в КL чак ме игнорираха ама пука ми. 

Случая ще да е сходен.

Не съм спец , само им тествах продуктите.

Поздрави

Е, това е KAV не KFА

Само това има в сайта им.

https://www.kaspersky.com/free-cloud-antivirus

Това ли търсиш, че не разбрах май добре?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

Случая ще да е сходен.

Така си и мислех (относно отметките). А иначе макар да съм сигурен, че TAM модула ще го спре, ако искаш докладвай и това за да подсилят System Watcher-a в пача след G

както и за Kyrox (макар че видеата на този са ми повече от съмнителни):

Аз трябва да им докладвам за проблема с инсталирането на някои програми при пуснат KFA...без да дава никакви прозорци за засичания, някои програми не искат да се инсталират и дават липсващи права над %temp% папката и съответно грешка в NSIS инсталаторите и т.н. Може да е несъвместимост с Comodo Firewall де, но е добре да го проверят. Аз и на Comodo ще докладвам за проблема с невъзможността да се инсталират дадени програми и да се стартират точно определени игри ако не са сложени е изключенията на вирусните дефиниции (нищо, че антивирусния модул дори не е инсталиран). Аз си ги знам бъговете и не ми е проблем да спирам временно защитите в реално време при нужда, но не досадно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Така си и мислех (относно отметките). А иначе макар да съм сигурен, че TAM модула ще го спре, ако искаш докладвай и това за да подсилят System Watcher-a в пача след G

Ааа тоя филм не само съм го гледал ами съм го снимал дори  ... седмица кореспонденции и накрая изводът е ,че са се напънали експертите като магарета на лед и трябва да се търсят обходни пътища за да им се набие малко желание за работа.

Винаги предимство има KSN , както и навсякъде (май и при Comodo беше така) , а в случая файла се явява доверено приложение (ако е такова де..) ако не е доверено - значи рехави настройки.

Самия KSN се самообучава също , има машинно и прочие обучения но това не решава проблема.

Затова никак не е зле първо да да се обучи (да се стартират всички приложения, съответно с пълния им набор от функции) машината за да може програмата да си направи своите настройки, после се маха отметката да се доверява на цифров подпис и се маркира да третира всички непознати приложения като недоверени. След това правя промени в настройките за слаби и силни ограничения , като при недоверени. Безсмислено но съм навикнал да променям настройките им и съответно останалите настройки за критично важните обекти и прочие ... вкарвам си и списък със защитени файлове и т.н. бая работа е ама един конфиг си правя и още от 2017 версия ползвам едни и същи настройки и нямам проблеми.

След седмица обикновено махам и отметката да се доверява на рейтинга според KSN - така всяко решение ще е ваше. Няма инсталация без аз да го искам това. Същевременно всички приложения се обновяват коректно или пък ако трябва да се обновят леко отпускам хватката и после пак затягам правилата. Trust application mode  не си играя да го включвам ,  но може и това да се направи още в началото. 

Поздрави

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

бая работа е ама един конфиг си правя

Няма ли експорт/импорт на настройките?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, DarkEdge написа:

Няма ли експорт/импорт на настройките?

Е да де.

Clip.jpg.d8c698ca55bea11bc3dfd458b29d09ed.jpg

При първа инсталация си правя и после го импортирам. Така с годините са се застъпили какви ли не настройки и си ги обновявам винаги при следваща инсталация. Така например ми са се запазили настройките за защитените файлове против крипторите преди още да има trust application mode.

От няколко години дори си карам само с free версията и още съм жив. Що се отнася до конфликтите с мрежовия драйвер COMODO - KFA забелязах го още при версия 2018 затова и писах някъде назад първо се слага KFA и после COMODO ще става мазало.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersky Antivirus 20.0.14.1085 - на английски 

Kaspersky Internet Security 20.0.14.1085 - на английски 

Kaspersky Total Security 20.0.14.1085 - на английски

Това са връзките от където онлайн инсталаторите си дърпат нужните файлове. Сваляте всички файлове, там където пише x86 и x64 си правите папки със същото име и слагате файла вътре. Инсталацията се стартира от startup.exe , за free версията ако имате full инсталатор може да стартирате тиха инсталация чрез 

C:\Download\KTS20.0.14.1085_ru-RU_full.exe /s /pPRODUCTTYPE=kfa

Където :\директория\име_full.exe /s /pPRODUCTTYPE=kfa

За иконката - За програмата и пишете директно

IDDQD

Алтернативен линк 

http://dm.kaspersky-labs.com/en/

Тук ще е на български http://dm.kaspersky-labs.com/bg-BG/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване