Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ми дано не стане наистина. То и сега има Premium версия, но ако стане изцяло платен ще трябва да си го купим или да минем на алтернативни програми (казвам алтернативни, защото само с 1 няма да можем да го заместим пълноценно). Не, че няма възможности за постигане на подобни резултати, но пък е и последния съществуващ HIPS на този етап...всички други отдавна са разпуснати. :(

Ако цената е адекватна и лиценза е пожизнен аз бих си го купил ако трябва да съм честен. Една-две пици по-малко голям праз. Стига това да им помогне по-бързо да го развиват и да ликвидират крашове и уязвимости. А и се съмнявам и CCAV да снате и тя платена...та поне Auto-Sandbox + Valkyrie ще си имаме...само HIPS-а ще липсва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Проблема е защо се получават. Според мен са в резултат на някакви крашове. Ако е така трябва да се разбере причината или да им прати dmp файловете за анализ, а през това време да сложи алтернативна антивирусна програма, защото пак ще се появят и не се знае колко ще е ефективна защитата му така.

Да , има някаква причина но може и да е много елементарна - примерно да се ползва последна RC версия , където трасирането е включено по-подразбиране. В таба поддръжка трябва да е тази опция за включване/изключване на трасирането но доколкото знам безплатната версия няма поддръжка от съпорта и затова е безсмислено.

Като направи дъмп да го прати през интерфейса на програмата - друг начин няма. KFA не се поддържа от съпорта - само във форума им може да се търси решение.

Така да си приказваме няма смисъл. Трябва да се пусне трасирането чрез регистратурата и да се тества когато е забелязан проблема. Силно ме съмнява,че е след спиране на самозащитата или затваряне на програмата. Тогава ги прави тия комплексни дъмпове. 

Пичове не е зле да прочетете тук

https://windows7bulgaria.com/topic/7565-kaspersky-antivirus-internet-security-2013-technology-preview/#comment-144400

Може да се шашнете ама нищо. Поне ще добиете представа какви майсторчета има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, nikssi написа:

Пичове не е зле да прочетете тук

https://windows7bulgaria.com/topic/7565-kaspersky-antivirus-internet-security-2013-technology-preview/#comment-144400

Може да се шашнете ама нищо. Поне ще добиете представа какви майсторчета има.

Нямам акаунт там и нямам достъп до темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инструкция за връщане звука на свинята.

1. В Windows избираме иконата на Касперски в панела на задачите
  2. Отваряме прозореца  «За продукта» (About).
  3. От клавиатурата набираме с главни букви IDKFA.
  4. Свинята се е върнала – тествайте резултата с  EICAR TEST FILE

Инструкция за иконата "К"

1. В Windows избираме иконата на Касперски в панела на задачите
  2. Отваряме прозореца  «За продукта» (About).
  3. От клавиатурата набираме с главни букви IDDQD

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Инструкция за връщане звука на свинята.

;)

:offtopic_s:

Махни това"звука на свинята",че създава политически асоциации...Звука си е доста ..стряскащ по други причини-да напомня на разконцентрираните потребители,че си прее.ават системата....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво му харесвате на безплатния Касапчо - та той е тромава костенурка като Кихчо, ама китаецът е поне с три енджина и е с вградени възможности за оптимизации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Не харесваме бубарници! 😁

Някой да не те е излъгал нещо -всички компютри са си бубарници.    Касапчо и той  не е непреодолим, не се заблуждавайте .... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да много популярен стана тука безплатния касапчо.Само дето нема стена.И няма смисъл да гледаме изключени функции а негов си собствмен интерфейс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, .Alex&Vanko. написа:

.И няма смисъл да гледаме изключени функции а негов си собствмен интерфейс.

И и без това не виждаш. Просто си дращиш. 

Ако ще спамиш темата не мисли,че ще ти мине номера. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, .Alex&Vanko. написа:

Слушай ти си модератор и за теб всички са еднакво равни! Не едни да харесваш други да мразиш!

Има си администратор , ако нещо не ти се харесва пиши му. Моля ако нямате да добавите нещо полезно просто пишете в темата за Спам и бира. Каквото си искате.

преди 1 час, NEY написа:

Някой да не те е излъгал нещо -всички компютри са си бубарници.    Касапчо и той  не е непреодолим, не се заблуждавайте .... 

Майтап бре Тоше. Аз съм се заразявал един път и съм докладвал за този проблем. Някъде назад в темата писах относно казуса. 

Защитата е многослойна, не става само с ядене както и само с една гола антивирусна. За комплексния пакет бих поспорил дали и какво може. Доказвал съм го многократно,че при правилни настройки защитата е на много високо ниво. Недостатък е,че е платен ама като гледам май и Комодо върви нататък.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, .Alex&Vanko. написа:

Пиша по темата ей г-н модератор! Какво триеш?

Утепа ми биткомета...голямо писане. Следващи постове подобни на този ще ги трия без да ми мигне окото. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Някой да знае дали се очаква скоро да излезе Kaspersky Security Cloud Free за BG региона, че се опитах да я кача вместо KFA, но ми дава, че не може да активира лиценза в MyKaspersky, защото все още я нямало за нашия регион. Дори изтеглих версия съвместима с GDPR уж и пак не стана и се наложи да се върна на KFA. Няма я и в kaspersky.bg. Гледам, че вече са забранили достъп и до dm.kaspersky-labs.com (403 Forbidden). :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Някой да знае дали се очаква скоро да излезе Kaspersky Security Cloud Free за BG региона, че се опитах да я кача вместо KFA, но ми дава, че не може да активира лиценза в MyKaspersky, защото все още я нямало за нашия регион. Дори изтеглих версия съвместима с GDPR уж и пак не стана и се наложи да се върна на KFA. Няма я и в kaspersky.bg. Гледам, че вече са забранили достъп и до dm.kaspersky-labs.com (403 Forbidden). :)

Според теб защо съм с безплатната  Panda Dome - като компания на също безплатната стена на Комодо...От Касперски ми блокираха ъпдейти и много бързо им деинсталирах програмката.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, attj написа:

Според теб защо съм с безплатната  Panda Dome - като компания на също безплатната стена на Комодо...От Касперски ми блокираха ъпдейти и много бързо им деинсталирах програмката.  

Дрън ,дрън. Няма проблем с ъпдейтите. 

Clip_2.jpg.5db2039f9e0111e4940b73ab8fa2f64e.jpg

Аз съм я слагал и регистрацията си ми стои в личния кабинет. Оттам мога да я сваля но само на английски и то директно активирана към акаунта ми. Може да пробваш с друг акаунт въпреки,че при мене си работи и така. 

Clip.jpg.46fb702d0fa214898186a59bc8ac8dd9.jpg

Гледам, че вече са забранили достъп и до dm.kaspersky-labs.com (403 Forbidden).

Да , трябва точната връзка към инсталатора. Примерно за KFA на английски е тази 

http://dm.kaspersky-labs.com/en-US_fr-CA_es-US/KFA/20.0.14.1085/startup.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, nikssi написа:

Аз съм я слагал и регистрацията си ми стои в личния кабинет. Оттам мога да я сваля но само на английски и то директно активирана към акаунта ми. Може да пробваш с друг акаунт въпреки,че при мене си работи и така. 

Да , трябва точната връзка към инсталатора. Примерно за KFA на английски е тази

Явно ще трябва нов акаунт, защото този в MyKaspersky е с избран регион Bulgaria, а май вече не ни долюбват много (заради политическата обстановка). Ама за нов акаунт трябва ползвам и нов e-mail, който вече не е ползван за регистрация във форумите им или в MyKaspersky, а май нямам неизползван такъв и трябва да правя и нова поща. Не знам дали ми се занимава.

Иначе знам за линка (дори аз съм го давал), но преди можеше да се проверява цялото съдържание на връзката (папка по папка), а вече това не е възможно. И мисля, че е от скоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Дрън ,дрън. Няма проблем с ъпдейтите. 

Clip_2.jpg.5db2039f9e0111e4940b73ab8fa2f64e.jpg

Може би при някои няма проблеми.  Може да е различно и при различни доставчици на интернет.   Три пъти преинсталирах безплатния Касапчо  на Win 8.1 и все спираше след някой друг ден да се ъпдейтва.  Омръзна ми да я сработвам и с несъвместим софтуер като безплатната стена на Комодо.   При такъв богат безплатен избор - още ли да се мотам с тези неща?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, attj написа:

Може би при някои няма проблеми.  Може да е различно и при различни доставчици на интернет.   Три пъти преинсталирах безплатния Касапчо  на Win 8.1 и все спираше след някой друг ден да се ъпдейтва. 

Измисли нещо друго,че тука се оля. Ако ползваш някой пиратски ключ естествено,че ще ти блокират ъпдейтите.

Тоше не е за тебе тая работа. Карай си с биричката.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.10.2019 г. в 12:09, nikssi написа:

Измисли нещо друго,че тука се оля. Ако ползваш някой пиратски ключ естествено,че ще ти блокират ъпдейтите.

Тоше не е за тебе тая работа. Карай си с биричката.

Разработчикът уточнява, че безплатният антивирус  е предназначен за потребителите в Русия и Украйна. Ники, как така само при тебе безпроблемно си работи?   За какво да търся пиратски ключове за програма, която поне веднъж да бях харесал?    А аз не съм капризен - почти всички други програми ми допадат повече. Наздраве!  Лично не ми се мота пак - обаче имам нормален достъп за изтегляне на инсталационния файл от тук   https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/try-free-cloud-antivirus

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Колеги, не знам за какви акаунти и региони говорите? Аз качвам Клоуда от сайта на comss.ru ,инсталирам я ,после в сектора "създай нов акаунт" записвам някакъв абсолютно невалиден имейл и програмата си активира автоматично лиценз за 365 дни и си бачка перфектно. Но понеже  малко се "търкат" със стената на Варанчо, сега съм с лицензиран Тотал секюрити. Междувпрочем скоро пуснаха 20 версия на български език. Много добре работи на Уин10  1903- 64 бит,  не се усеща, сега чакам ноември, да видя как ще е на 1909..

Инструкция за по нетърпеливите, как да получат новия пач Е

Патч 2020 E выпущен.

Как обычно, доставляется постепенно.
Для желающих получить патч сразу есть следующая инструкция:

1) Обновить 2020 до патча D (с перезагрузкой ОС), выключить CЗ, выгрузить продукт.
2) Зайти в реестр, проставить значение 200 в ключ UpdateTarget здесь:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\KasperskyLab\AVP20.0.0\environment
3) Запустить продукт, включить СЗ.
4) Обновиться, подождать 5 мин., перезагрузить ОС.

Новото

Исправленные проблемы:∙ Office365 падает при редактировании документа несколькими пользователями
∙ Проблема с бэкапом большого объема данных на FTP (err32=87)
∙ Отсутствует информация о некоторых сетевых подключениях в настройках сети, после обновления Windows 10 до 1903
∙ Скорость загрузки в облачные хранилища снижена
∙ Microsoft Office Access падает при открытии базы данных
∙ Отсутствует информация в поле "Адреса" в настройках сети
∙ Увеличена стабильность и быстродействие.

Новое в продукте:
∙ Полная поддержка Windows 10 19H2
∙ Некоторые изменения в оформлении GUI продуктов, включая ребрендинг
∙ Поддержка будущих изменений Firefox

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, attj написа:

Фирмата разпознава, кой е калпав и кой не. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Eclipse2G написа:

Фирмата разпознава, кой е калпав и кой не. ;)

Нищо не разпознават - освен това, че не съм в Русия и Украйна.  Аз и това мога да маскирам -обаче програмите им не са ме заинтригували.  И с пиратски ключове мога да съм все с версията им за 160 лв....  Все безплатно.   Стената на Комодко обаче също е безплатна и дори сама се справя по-добре от всички версии на Касперски! Няма нужда да маймунясвам за пиратски ключове.Казано накратко -няма защо да харча от времето си за глупости.  Пък и Панда с Комодо винаги е била една от най-добрите безплатни комбинации. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване