Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пач К за 20-ката долетя при мен. Ще посрещна спокойно Уиндоус 2004 на 28 май.

Image 1.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

на 11.01.2020 г. в 14:07, B-boy/StyLe/ написа:

Забелязах, че и още по-добре се разбира с Comodo FIrewall от Kaspersky Free Antivirus...За теста премахнах доста от настройките в Comodo (които бях направил специално за добро съжителство с Kaspersky) и тествах да инсталирам няколко програми като GOM Player (който със старата версия на Kaspersky Free Antivirus, не искаше да се инсталира докато не спра защитата в реално време на Kaspersky и даваше NSIS грешки и невъзможност да пише в %temp% папката). Сега с Kaspersky Security Cloud Free тествах пак инсталатора и стана без да се налага да спирам защитата в реално време или да добавям правила в Comodo.

Като допълнение към поста от цитата ми, както и към следните два поста в линковете отдолу:

https://www.kaldata.com/forums/topic/237356-всичко-за-продуктите-на-comodo-internet-security-antivirus-и-др/?do=findComment&comment=4370601

https://www.kaldata.com/forums/topic/237356-всичко-за-продуктите-на-comodo-internet-security-antivirus-и-др/?do=findComment&comment=4371308

Ще добавя, че днес проблема отново се появи при опит да инсталирам нова версия на Mirilis Action 4.8.1. След дълго ровене по настройките на Comodo и на Kaspersky установих, че модула File Anti-Virus прави проблема (т.е. не е нужно да се спира цялата защита в реално време) и затова почнах да дълбая в неговите настройки. Интересно, че добавянето на %temp% папката в изключенията (нещо, което направих само за теста, защото е опасно да се изключва точно тази папка) не помогна.

U5MWtQk.png

Това, което помогна бе да сменя режима от Smart Mode на On Access and modification

CzAbfzo.png

И проблема се оправи и вече не се налагаше спирането на File Anti-Virus модула. За протокола съм с пач (к) вече. Ще съм благодарен ако някой тества дали и при него има този проблем (особено ако и друг използва Comodo Firewall в комбинацията) и ако установи същото нещо да докладва за проблема на Kaspersky.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Интересно. За спирането на KFA се знаеше отдавна (още от появата на KSCF), но защо тя не е предоставена като алтернатива тогава в източника? Това означава ли, че и KSCF ще бъде спряна? Ако да, тогава това е лоша новина (явно са я направили прекалено ефективна за техния вкус и няма много желаещи да минат на платената и това е възможно да е една от причините). Ако пък не важи за KSCF, тогава пък е извиване на ръцете на потребителите да минат непременно на платената версия (без да знаят за другата безплатна алтернатива и без дори да имат нужда от всичките екстри, които предлага платената). Дано това не им изиграе лоша игра и да накара потребителите да се преместят към друга програма обаче, защото едва ли поддръжката на дефинициите е толкова трудна за различните версии. Би трябвало дори формата им да е един и същ, само че платената да има няколко различни вида дефиниции освен вирусните. Други производители на антивирусен софтуер се опариха и те с подобни експерименти и загубиха потребители. Няма да споменавам имена, но всички се сещат за скандалите поне при още един "vendor" наскоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа Жоре.Всъщност леко завоалирано е и съобщението от Comss.ru.Там се препоръчва да се премине към платените продукти...или към cloud free..въпреки,че като цяло се препоръчва free версията...

Цитат

Компания рекомендует уже сейчас перейти на другие продукты с аналогичными функциями – платные антивирусы Kaspersky Internet Security, Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Total Security, Kaspersky Security Cloud или бесплатный антивирус Kaspersky Security Cloud Free.

На официальном сайте «Лаборатория Касперского» также вместо Kaspersky Free для скачивания предлагается версия Kaspersky Security Cloud Free.

Comss.ru

А връзката я има към Kaspersky Security Cloud Free

Screenshot-1.png

Редактирано от Proshark (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи караме така засега, пък то ще се чуе. Мен лично не ме блазни идеята за домашен потребител да ползва платена антивирусна програма, пък и не ме радва факта, че във версия 2021 TAM ще бъде премахнат. Да, Application Control-a ще остане, но все пак...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B-boy/StyLe/ написа:

Ами значи караме така засега, пък то ще се чуе. Мен лично не ме блазни идеята за домашен потребител да ползва платена антивирусна програма, пък и не ме радва факта, че във версия 2021 TAM ще бъде премахнат. Да, Application Control-a ще остане, но все пак...

Може би все пак са коректни,защото връзка за преминаване към Cloud-а я има ..

п.с. редактирах горния пост..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Proshark написа:

Може би все пак са коректни,защото връзка за преминаване към Cloud-а я има ..

п.с. редактирах горния пост..

В смисъл има я в comss, но интересното е, че я няма на официалната страница. Там е спомената само KSC без free версията. Тарикатлъци някакви. :(

А точно днес препоръчах именно KSCF тук:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе Жоре...не в comss...ето тук,в подробностите ..https://support.kaspersky.ru/12973

А..и между другото..."посях" я директно в/у KFA...Деинсталира я,прие лиценза без никакъв проблем...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Proshark написа:

Не бе Жоре...не в comss...ето тук,в подробностите ..https://support.kaspersky.ru/12973

А..и между другото..."посях" я директно в/у KFA...Деинсталира я,прие лиценза без никакъв проблем...

Да, ама препраща към https://support.kaspersky.ru/14989#block8 и чак там става ясно, че има и free. Не знам, може да издребнявам пък и това е бизнес, но все ми се струва, че можеха по-конкретно да я споменат. Особено щом имат цяла начална страница за нея. Ти досега беше с KFA?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Какво точно беше това ТАМ, не е програмния контрол нали а режим Безопасни програми? Щото в 2021 ще махат следното

Удалена следующая функциональность:

• Application Advisor.
  • IM-Антивирус.
  • Режим безопасных программ.
  • Поиск уязвимостей в операционной системе.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B-boy/StyLe/ написа:

Ти досега беше с KFA?

На служебния...разбира се с Comodo Firewall...(от него няма мърдане...):wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Станислав Маринов написа:

Какво точно беше това ТАМ, не е програмния контрол нали а режим Безопасни програми? Щото в 2021 ще махат следното

Удалена следующая функциональность:

• Application Advisor.
  • IM-Антивирус.
  • Режим безопасных программ.
  • Поиск уязвимостей в операционной системе.

TAM е Trusted Application Mode. И него също го махат в 2021.

преди 44 минути, Proshark написа:

На служебния...разбира се с Comodo Firewall...(от него няма мърдане...):wink12:

Имах предвид си бил с KFA, а не с KSCF.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, B-boy/StyLe/ написа:

TAM е Trusted Application Mode. И него също го махат в 2021.

Аз пък не го ползвам. Правя си правилата и си джъткам безгрижно. 

1.JPG.be44fc2861ab9de181d7e0c1454bb17c.JPG

преди 6 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Интересно. За спирането на KFA се знаеше отдавна (още от появата на KSCF), но защо тя не е предоставена като алтернатива тогава в източника? Това означава ли, че и KSCF ще бъде спряна? Ако да, тогава това е лоша новина (явно са я направили прекалено ефективна за техния вкус и няма много желаещи да минат на платената и това е възможно да е една от причините). Ако пък не важи за KSCF, тогава пък е извиване на ръцете на потребителите да минат непременно на платената версия (без да знаят за другата безплатна алтернатива и без дори да имат нужда от всичките екстри, които предлага платената). Дано това не им изиграе лоша игра и да накара потребителите да се преместят към друга програма обаче, защото едва ли поддръжката на дефинициите е толкова трудна за различните версии. Би трябвало дори формата им да е един и същ, само че платената да има няколко различни вида дефиниции освен вирусните. Други производители на антивирусен софтуер се опариха и те с подобни експерименти и загубиха потребители. Няма да споменавам имена, но всички се сещат за скандалите поне при още един "vendor" наскоро.

Хм през comss.ru ли стигате до българската страница наКасперски?

https://www.kaspersky.bg/free-antivirus

Там си е KFA но е още версия 20 https://www.kaspersky.bg/

free_tools.png

Безплатни инструменти
Повишете Вашата безопасност безплатно
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, nikssi написа:

Аз пък не го ползвам. Правя си правилата и си джъткам безгрижно. 

Е ок, но аз лично не виждам причина да го махат, но те си знаят. Иначе както казах Application Control-a знам, че си стои.

Цитат

Хм през comss.ru ли стигате до българската страница наКасперски?

https://www.kaspersky.bg/free-antivirus

Там си е KFA но е още версия 20 https://www.kaspersky.bg/

Това каква връзка има със спирането на KFA съобщено в поста на @Proshark? БГ страницата не съм я отварял скоро, но и не мисля, че има причина да я отварям. Там нещата са изостанали като новини и без това. Като спрат дефинициите на KFA не вярвам да могат да се добавят БГ сървъри от които да се обновяват след това. Ясно е, че се изисква мигриране към KSCF, което не е проблем, стига да я бяха предложили като вариант (а не така завоалирано). И на БГ страницата още няма и download за KSCF...още ли не могат да си оправян бакиите с GDPR?

А иначе така и така си на линия...можеш ли да пратиш на екипа им следния DMP файл. Досега никога не ми е гърлям син екран въобще. Може би е първия от 3-4 години насам, но този път явно е от драйвер на Kaspersky (като защитата в реално време дори временно беше спряна).

Цитат

BugCheck 3B, {c0000005, fffff8016c783f69, ffffd000224a5d90, 0}

*** WARNING: Unable to verify timestamp for klwtp.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for klwtp.sys
Probably caused by : NETIO.SYS ( NETIO!StreamInvokeCalloutAndNormalizeAction+209 )

CUSTOMER_CRASH_COUNT:  1

DEFAULT_BUCKET_ID:  WIN8_DRIVER_FAULT

BUGCHECK_STR:  0x3B

PROCESS_NAME:  avp.exe

CURRENT_IRQL:  0

ANALYSIS_VERSION: 6.3.9600.17298 (debuggers(dbg).141024-1500) amd64fre

LAST_CONTROL_TRANSFER:  from fffff8016c78386f to fffff8016c783f69

STACK_TEXT: 
ffffd000`224a67b0 fffff801`6c78386f : 00000000`00000000 ffffe001`c395dbe0 ffffd000`224a6971 00000000`00000000 : NETIO!StreamInvokeCalloutAndNormalizeAction+0x209
ffffd000`224a6880 fffff801`6c78da02 : ffffe001`b8520014 fffff801`6e5da1f0 ffffd000`00000002 ffffe001`bf5256d0 : NETIO!StreamProcessCallout+0x76f
ffffd000`224a69c0 fffff801`6c774549 : ffffe001`bd6a0014 ffffe001`bf5256d0 ffffe001`bd6a0330 ffffd000`224a7230 : NETIO!ProcessCallout+0x972
ffffd000`224a6b30 fffff801`6c773250 : 00000000`00000000 ffffd000`224a6e30 ffffd000`224a7288 fffff801`6c2ce332 : NETIO!ArbitrateAndEnforce+0x2c9
ffffd000`224a6d30 fffff801`6c7c04a0 : ffffe001`c0ea4c80 ffffd000`224a72c1 ffffe001`b92dd540 fffff801`6c796aa9 : NETIO!KfdClassify+0x831
ffffd000`224a71f0 fffff801`6c7bfee1 : 00000000`00000000 fffff801`6c65b300 ffffd000`224a7398 fffff801`6c65b340 : NETIO!StreamInternalClassify+0x110
ffffd000`224a7310 fffff801`6c7bd02c : 00000000`00000014 ffffe001`c3ae7010 00000000`00000000 00000000`00000171 : NETIO!StreamInject+0x1fd
ffffd000`224a73e0 fffff801`6cb39ace : ffffe001`c3ae7010 00000000`00000171 00000000`00000000 00000000`00000501 : NETIO!FwppStreamInject+0x138
ffffd000`224a7470 fffff801`6e5d7e1d : ffffe001`c3af0640 00000000`000005b4 ffffe001`be2e3240 00000000`00000000 : fwpkclnt!FwpsStreamInjectAsync0+0xfa
ffffd000`224a74d0 ffffe001`c3af0640 : 00000000`000005b4 ffffe001`be2e3240 00000000`00000000 ffffe001`00000171 : klwtp+0x19e1d
ffffd000`224a74d8 00000000`000005b4 : ffffe001`be2e3240 00000000`00000000 ffffe001`00000171 00000000`00000014 : 0xffffe001`c3af0640
ffffd000`224a74e0 ffffe001`be2e3240 : 00000000`00000000 ffffe001`00000171 00000000`00000014 ffffd000`00000011 : 0x5b4
ffffd000`224a74e8 00000000`00000000 : ffffe001`00000171 00000000`00000014 ffffd000`00000011 ffffe001`cca84840 : 0xffffe001`be2e3240

https://dox.abv.bg/download?id=98740cbb35

NETIO.sys е системен драйвер и е почти 99% сигурно, че няма как да е от него.

Ако можеш да го пуснеш на екипа им ще е супер. Мерси!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Това каква връзка има със спирането на KFA съобщено в поста на @Proshark? БГ страницата не съм я отварял скоро, но и не мисля, че има причина да я отварям. Там нещата са изостанали като новини и без това. Като спрат дефинициите на KFA не вярвам да могат да се добавят БГ сървъри от които да се обновяват след това. Ясно е, че се изисква мигриране към KSCF, което не е проблем, стига да я бяха предложили като вариант (а не така завоалирано). И на БГ страницата още няма и download за KSCF...още ли не могат да си оправян бакиите с GDPR?

А иначе така и така си на линия...можеш ли да пратиш на екипа им следния DMP файл. Досега никога не ми е гърлям син екран въобще. Може би е първия от 3-4 години насам, но този път явно е от драйвер на Kaspersky (като защитата в реално време дори временно беше спряна).

Абе нещо недочетох явно. Сега прегледах из форумите и бая се шуми по въпроса. Отдавна се предполага,че SAAS ще измести KFA.

SAAS е старото и ползвано име за Kaspersky Security Cloud. Хората се интересуват има ли смисъл да се тества KFA.

Дъмппа няма как да го пратя , защото като знам какво обяснение после ще пада не искам да се хвърлям пак в такъв филм.

Пусни им доклада през профила си.

https://eap.kaspersky.com/topic/2466/kav-kis-kts-ks-kfa-ksos-21-1-13-435/11

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук го постнах, че ми бе по-лесно, дано да го придвижат:

https://community.kaspersky.com/kaspersky-security-cloud-11/kaspersky-security-cloud-free-dmp-9550

Пък може и да не се случи повече и да е било частен случай. Все пак исках да го пратя за да може ако се наложи да го поправят в следващия пач след (K).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно искат всички да си направим регистрация, за да ползваме програмите им, което е досадно. Странното е, че миналата седмица на онова досадно съобщение, което ме подканва да си направя акаунт и се показва всечки път при стартиране на Windows, се появи опция повече да не го показва.

ПС: Аз все още съм с KFA.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Что случилось с антивирусом Kaspersky Free?

Цитат

В последнее время нам много раз задавали этот вопрос, и мы решили ответить на него в этом посте. Нажав кнопку Скачать антивирус Kaspersky Free, вы можете обнаружить, что загрузили другое защитное решение — Kaspersky Security Cloud — Free. Рассказываем, почему так происходит.

Несколько лет назад мы решили предложить базовую защиту от киберугроз всем пользователям ПК, поэтому в 2017 году запустили антивирус Kaspersky Free по всему миру. Он отлично справлялся со своей задачей, причем абсолютно бесплатно. Работал этот антивирус на тех же технологиях, что и наши премиум-решения, которые по итогам ежегодного тестирования признаются лучшими большинством независимых лабораторий. При этом антивирус был по-настоящему бесплатным — никаких дополнительных платежей, никакой сторонней рекламы внутри приложения.

Неудивительно, что Kaspersky Free стал очень популярен у пользователей. Но их потребности постоянно меняются, а значит, эволюция неизбежна. Мы обновили Kaspersky Free и расширили его возможности, так что теперь это не просто базовый антивирус. Поэтому мы решили обновить и название: по функциям новый бесплатный продукт уже больше напоминает наше полноценное флагманское решение Kaspersky Security Cloud. Давайте поближе познакомимся с новыми возможностями Kaspersky Security Cloud Free.

Чем Kaspersky Security Cloud Free отличается от антивируса Kaspersky Free?

Во-первых, в отличие от антивируса Kaspersky Free, бесплатная версия Kaspersky Security Cloud доступна не только на Windows, но и на других платформах. Пользователи мобильных устройств на базе Android и iOS тоже надежно защищены.

Во-вторых, Kaspersky Free содержал только базовую защиту от вредоносных программ и антифишинговый движок. По сравнению с ним Kaspersky Security Cloud Free ушел далеко вперед — это мультиплатформенное решение со множеством функций, способное адаптироваться к вашему стилю жизни. Подробнее почитать о Kaspersky Security Cloud Free вы можете здесь, а мы быстренько пройдемся по основным возможностям.

В основе всех версий Kaspersky Security Cloud лежат адаптивные сценарии, и этим они принципиально отличаются от других защитных решений. Например, если программа обнаружит, что в каком-либо сервисе или приложении, которыми вы пользуетесь, произошла утечка данных, она посоветует, что делать дальше. Такие персонализированные рекомендации создаются с учетом того, какими онлайн-сервисами вы пользуетесь.

Также в состав Kaspersky Security Cloud Free входит Kaspersky Password Manager, который поможет сделать все ваши пароли надежными. А функция Защищенное соединение обеспечит конфиденциальность передаваемых данных.

На устройствах Android станет проще управлять разрешениями приложений и удалять те из них, которые вы не используете. В платной версии адаптивных сценариев еще больше, но основная идея всех решений одна: Kaspersky Security Cloud предлагает ту защиту, которая вам нужна, и именно тогда, когда вы в ней нуждаетесь.

А что будет с Kaspersky Free, который у меня установлен?

Мы продолжим поддерживать Kaspersky Free еще некоторое время. Поспешно переходить на Kaspersky Security Cloud Free совсем не обязательно, хотя мы рекомендуем не откладывать это в долгий ящик.

Выбор за вами: пользоваться антивирусом или перейти на более новое и продвинутое решение. Мы предлагаем всем пользователям Kaspersky Free попробовать Kaspersky Security Cloud — Free — эта программа тоже бесплатная, но преимуществ у нее больше: новые функции и более надежная защита на разных устройствах. Безопасности много не бывает (особенно в современном мире).

View the full article

Накратко..подръжката ще продължи...макар и неуточнено колко време...а препратката е към cloud версията....

Screenshot.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, саби написа:

Аз не мога да се ориентирам от къде да изтегля българската версия на Cloud Free.

Защото такава няма все още май. Поне аз не я видях нито на kaspersky.bg, нито на lekarstvo.com. Не намерих и FTP с инсталатора за KSCF. За KFA имаше такива като вътре на повечето от тях имаше подпапки с инсталаторите на различни езици (като този => http://dm.kaspersky-labs.com/BG-BG/KFA/20.0.14.1085/startup.exe). Предполагам, че за да може да се смени на БГ, трябва или да има готов превод (може би Миро и Никси ще зная повече по въпроса) и тогава ще трябва да се спре самозащитата и да се ръчка нещо по регистрите или да се инсталира съответната версия през VPN. Не знам, но помня, че имаше някакви подобни врътки за другите им програми. А сега с този GDPR е тотално мазало. Няма да е лошо Досев&Ко да добавят този продукт в каталога си, заменяйки KFA, която и без това е вече бита карта. Време е. KSCF отдавна не е бета версия и е стигнала до пач (к) вече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, саби написа:

Аз не мога да се ориентирам от къде да изтегля българската версия на Cloud Free.

Такава няма. Нещо повече, при инсталацията има предупреждение, че програмата не е предназначена за Европейски Съюз. За по сигурно си направи акаунта като руснак, така активацията ще мине гладко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Станислав Маринов написа:

Такава няма. Нещо повече, при инсталацията има предупреждение, че програмата не е предназначена за Европейски Съюз. За по сигурно си направи акаунта като руснак, така активацията ще мине гладко...

С руския не се оправям, така че ще ползвам KFA, докато я блокират, пък след това ще му мисля с тоя акаунт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, саби написа:

С руския не се оправям, така че ще ползвам KFA, докато я блокират, пък след това ще му мисля с тоя акаунт.

Не се притеснявай, аз го владея перфектно, когато решиш да преминаваш на Облака, ми се обади да ти помогна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, саби написа:

Не е задължително да си правиш акаунт като руснак. Просто от падащото меню избираш European Union

qBPBS4F.png

Аз първия път бях избрал Global май и тъй като акаунт и IP-то са ми на български и тогава получих предупреждение, че не мога да я ползвам. Ама с EU версията няма никакви ядове. И интерфейса си е на английски. Демек няма нужда да стоиш на KFA и да чакаш. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване