Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

От любопитство и заради някои съфорумци си инсталирах   и  KIS 2015.    Аз съм си мултифункционален фен.  Касперски намира на Кихчо пропуски на тема експлойти - 2 броя и на мен ми става интересно дали това е вярно... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

От любопитство и заради някои съфорумци си инсталирах   и  KIS 2015.    Аз съм си мултифункционален фен.  Касперски намира на Кихчо пропуски на тема експлойти - 2 броя и на мен ми става интересно дали това е вярно... 

дай да видим какво е хванал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше ме 2 седмици у дома,връщам се и ново 5!За сега не откривам нищо ново?attachicon.gifЗаснемане.PNG

Вярвам - не иде реч за защити на лицензионни права.Искам да се абстрахирам от този аспект и реално да пробвам руската програма Това не съм го правил вече 5-6 години...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за патч( b),к'ви 5 лева,к'ва полиция???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за патч( b),к'ви 5 лева,к'ва полиция???

Тестването на патча за 463 свърши миналата седмица. Редно е да е получен вече.

дай да видим какво е хванал

Ще видим само приказки.

Остава да си инсталирал и двата продукта на една ОС :D  би ли споделил как го стори?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срамувам се да показвам експлойти!

"срамежливЕЦ".  :ph34r:

Логове нямаш ли?

Редактирано от T H E P L A Y E R (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евристично лови два броя експлойти  java.generic.   Още не съм намерил логове - не съм инсталирал скоро KIS.  Бързо ще я разуча на руски език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евристично лови два броя експлойти  java.generic.   Още не съм намерил логове - не съм инсталирал скоро KIS.  Бързо ще я разуча на руски език.

Допълнителни инструменти - Отчети - Подробни отчети

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kis15.0.1.415en_6872.exe

http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2015/kis15.0.1.415en_6872.exe

kav15.0.1.415en_6868.exe

http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2015/kav15.0.1.415en_6868.exe

KIS/KAV/KTS/KSOS 2015 MR2 15.0.2.141 10 Oct 2014

http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KAVKISKTSKSOS_2015MR2/15.0.2.141/en/KAV15.0.2.141en-US.exe
http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KAVKISKTSKSOS_2015MR2/15.0.2.141/en/KIS15.0.2.141en-US.exe
http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KAVKISKTSKSOS_2015MR2/15.0.2.141/en/KSOS15.0.2.141en-US.exe
http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KAVKISKTSKSOS_2015MR2/15.0.2.141/en/KTS15.0.2.141en-US.exe
Редактирано от evgeni_kox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите имам проблем с Kaspersky Internet Security (Maintenance Release 1) Build:15.0.1.415.0.97.0  когато е активен не позволява на мозила да отвори нищо като го изключа всичко е наред.  Тази свързаност със сайт е несигурна

Задали сте на Firefox да се свърже безопасно с www.google.com, но не може да се гарантира безопасна свързаност.

Обикновено при безопасно свързване сайтовете предоставят доверена идентификация, доказваща, че сте на правилното място. Идентификацията на този сайт не може да бъде проверена.
Какво да правя?

Ако обикновено нямате проблеми при свързване с този сайт, тази грешка може да означава, че някой се опитва лъжливо да се представи за сайта и не трябва да продължавате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите имам проблем с Kaspersky Internet Security (Maintenance Release 1) Build:15.0.1.415.0.97.0  когато е активен не позволява на мозила да отвори нищо като го изключа всичко е наред.  Тази свързаност със сайт е несигурна

Задали сте на Firefox да се свърже безопасно с www.google.com, но не може да се гарантира безопасна свързаност.

Обикновено при безопасно свързване сайтовете предоставят доверена идентификация, доказваща, че сте на правилното място. Идентификацията на този сайт не може да бъде проверена.
Какво да правя?

Ако обикновено нямате проблеми при свързване с този сайт, тази грешка може да означава, че някой се опитва лъжливо да се представи за сайта и не трябва да продължавате.

Доколкото разбрах Google имат проблем със сертификата. Работят по въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах Google имат проблем със сертификата. Работят по въпроса.

Не като спра касперски се отваря всичко без проблем,и като го пусна спира.С другите браузери няма проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не като спра касперски се отваря всичко без проблем,и като го пусна спира.С другите браузери няма проблем.

Аз не зададох въпрос. Това се обсъждаше вчера вечерта. Google или имат някакъв проблем със сертификатите или Касперски с базите. Въпроса е известен. Опитайте временно да спрете проверката на защитени съединения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пач 'B", все още като отворя главния прозорец, в систрея виждам икона на "Safe Money", вместо "К".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пореден срив на системата и трябва да чакам десетки минути KIS 2015 да изпраща данни за моята ОС на свой сървър....   Разреших - обаче това много дълго продължава - уж съм с около 50 мегабита скорост като интернет...     Не виждам защо да се измъчвам с Касперски - има и много други програми. Следва поредна деинсталация след няма и 3-4 дни... Не става от мен фен на руска програма - май все ми харесват китайските или американските възможности за избор...Те повечето са и безплатни.   Не виждам реални шансове за  покупки на KIS при такава безплатна конкурентност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Бла, бла, бла.... пак все на теб и все сривове и безплтни програми и прочие. Голям напредък на Касперци по отношение на ресурсите и не само, че не ми се изпада в подробности не и за събеседник, който е преднамерен, като теб ! Пожелавам си да прочета един твой аргументиран коментар .. лека жив и здрав.

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да правя?

Може ли да проверите дали проблема е решен? Изтрийте кеша на браузъра и включете проверката на защитени съединения,като сложите отметка да ги проверява само при включен Родителски контрол. При мене в момента няма проблеми. Предварително благодаря.

Пореден срив на системата и трябва да чакам десетки минути KIS 2015 да изпраща данни за моята ОС на свой сървър....   Разреших - обаче това много дълго продължава - уж съм с около 50 мегабита скорост като интернет...

1. Има значение каква е скоростта на FTP сървара на Касперски Лаб не толкова от скоростта на доставчика ти.

2. Преди да прати файл програмата задава въпрос да се изпрати или не! Избирайки изпращане програмата проверява какви файлове има,архивира ги и ги изпраща. Дълго време заема самото архивиране не изпращането.

3. Срив във програмата може да се дължи на много неща. Най добре може да се провери по логовете на ОС или ако се пусне специалното тулче за диагностика. Проблема може да е конфликт на драйвери,от некоректно затворена сесия от проблем със самата програма. Кое е няма как да се прецени. Логове не даваш,снимки също. Пишеш измислени неща и затова никой не ти вярва. Капиш ?

Не виждам защо да се измъчвам с Касперски - има и много други програми. Следва поредна деинсталация след няма и 3-4 дни... Не става от мен фен на руска програма - май все ми харесват китайските или американските възможности за избор...Те повечето са и безплатни. Не виждам реални шансове за покупки на KIS при такава безплатна конкурентност.

На вкус и цвет товарищи нет  :)  Приятно ползване на любимците ти.

Благодаря за вниманието. От отговор няма нужда понеже нали знаеш празните приказки в темата със спама!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пореден срив на системата и трябва да чакам десетки минути KIS 2015 да изпраща данни за моята ОС на свой сървър....   Разреших - обаче това много дълго продължава - уж съм с около 50 мегабита скорост като интернет...     Не виждам защо да се измъчвам с Касперски - има и много други програми. Следва поредна деинсталация след няма и 3-4 дни... Не става от мен фен на руска програма - май все ми харесват китайските или американските възможности за избор...Те повечето са и безплатни.   Не виждам реални шансове за  покупки на KIS при такава безплатна конкурентност.

Май.юни....аман от философи!Нямаш аргументи,само авантата те крепи,дерзай с китайците....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега отново ползвам SEP 12 и CIS 7. Безплатни версии за у дома.  KIS 2015 ме дразни - когато се превръща в централен главен герой.   Нима не могат да си препращат каквото е нужно без да ми досаждат с въпроси и съобщения - бих им  потвърдил  разрешение още при първоначално лицензионно споразумение. Някои съфорумци не оцениха мнението ми - то си е препоръка към авторите на Касперски.   Свикнал съм да съм ползвател на всички програми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои съфорумци не оцениха мнението ми - то си е препоръка към авторите на Касперски.   Свикнал съм да съм ползвател на всички програми.

Ако беше предоставил някаква информация например логове,снимки аз лично бих ти повярвал. Но за съжаление постовете ти са ограничени само в твърдения без никаква обоснованост. Трябва да се гадае за всеки твой пост.

Още чакам отговор на въпроса ми. Инсталира КИС без да деинсталираш Кихо или го деинсталира? Останах с впечатлението,че си оставил кихо като контролен скенер без реалновремева защита. Така ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кихчо бе предварително деинсталиран - имам си други налични безплатни контролни сканери - тези на Емси, Ескан и Софос.    Какво се чудиш дали да ми вярваш - помогни на руснаците да си подобрят програмата.   Програмите без безплатни версии вече почти не ме интересуват. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се чудиш дали да ми вярваш - помогни на руснаците да си подобрят програмата.   Програмите без безплатни версии вече почти не ме интересуват. Поздрави

Мислиш,че не им помагам ли? :D

Коментари от типът на намери ми това ама не съм сигурен дали е това или онова без никакви снимки или логове са меко казано несериозни. Когато изтъкваш недостатъците на даден продукт трябва да покажеш какво точно имаш впредвид, дали проблема е в продукта или проблема е в бъгясала операционна система така от приказки не може да стане ясно.

Затова апелирам към всички пишете за недостатъците но давайте логове да се види какви са те и каква е причината . Тука врачки няма!

Поздрави

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване