Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Какви логове - не знаех дали въобще отново ще заработи тази ОС.  Китайците умеят доста щуротии и мога само да гадая какво е останало след деинсталацията на която и да е тяхна програма... KIS 2015 при мен не бе инсталиран на чиста система и това също следва да се отчита.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1   Последните версии на български език. Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d)   сваляне Kaspersky Internet Securi

Промяна на цветовата схема при KAV/KIS/KTS MR2 (на други не съм пробвал)   Ако желаем да променим цветовата схема от традиционната на схемата ползвана в KSOS :   1. Сваляме прикаченият файл (за уд

Да вдигнем темата с настроение!    Добро утро и успешен ден!  

Публикувани изображения

Какви логове - не знаех дали въобще отново ще заработи тази ОС.  Китайците умеят доста щуротии и мога само да гадая какво е останало след деинсталацията на която и да е тяхна програма... KIS 2015 при мен не бе инсталиран на чиста система и това също следва да се отчита.

Данните за инсталацията и проблемите свързани с работата  остават дори и след деинсталацията на продукта. Няма значение какъв е.

..KIS 2015 при мен не бе инсталиран на чиста система и това също следва да се отчита.

Ахам.. ама удобно го пропусна в поста си  :D  Ай стига. Като не му харесва на някой да го маха. Ако ще твърди нещо да представи логове за да се направи цялостна картина. Другото е празни приказки.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделих някакво моментно впечатление.   Някой следващ ден съм способен пак да я инсталирам.   При идея за причина. Всички програми се развиват, променят се и лични предпочитания.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, без повече спам и нагнетяване на напрежение. Придържайте се към темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите при мен проблема с мозила и касперски продължават все още не ми дава да отворя нищо.Има ли начин да направя нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите при мен проблема с мозила и касперски продължават все още не ми дава да отворя нищо.Има ли начин да направя нещо.

1. Изчистете кеша на браузъра

2. В настройките на Мозила - Разширени - Сертификати премахнете всички сертификати на Касперски Лаб

3. Влезте в настройките на Касперски - Допълнително - Мрежи - Допълнителни параметри и изберете инсталиране на сертификат.

4. Върнете се в Настройките на Мозила и в таба сертификати намерете сертификата на Касперски Лаб и му дайте всички права.

При мене така се оправи проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора но аз съм много зле с тия сертификати,ще се надявам да го оправят :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора но аз съм много зле с тия сертификати,ще се надявам да го оправят :no-no:

Поне изчистете кеша на браузъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчистих го но няма промяна.

Премахнете сертификатите на Касперски Лаб от Мозилата може да са повече отколкото при мене.

2c86d811110f2addec26ff37836fbb54.jpg

В настройките на Касперски ръчно инсталирайте сертификата.

Допълнително - Мрежи - Допълнителни параметри - Инсталирайте сертификат

fbe8eb8bd65db51770a12bac4fec82e6.jpg

5aaafc6edc4b858b7bb6f24ed1fb280f.jpg

0b292def701ff85f02065414fcfafb87.jpg

Предполагам вече няма да имате проблем с защитените съединения.

Допълнително ако желаете може да редактирате доверието на сертификата на Касперски.

adf15269363dff71c1ef56737ca38a96.jpg

пп. Картинките са от KSOS4 но и при KIS менютата са същите.

Успех и приятна седмица

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора но при мен в сертификатите на мозила касперски го няма.Деинсталирах и инсталирах анти-вирус с него проблема го няма,но пък антивирус няма защита на камерата.С версия 15.0.0.463 интернет секурити пак го няма проблема.Можете ли да ми кажете коя версия е по лека анти-вирус или интернет секурити.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора но при мен в сертификатите на мозила касперски го няма.Деинсталирах и инсталирах анти-вирус с него проблема го няма,но пък антивирус няма защита на камерата.С версия 15.0.0.463 интернет секурити пак го няма проблема.Можете ли да ми кажете коя версия е по лека анти-вирус или интернет секурити.Благодаря предварително.

Антивируса е по-лек,но разликата е минимална. Сертификата може ръчно да го добавите. Ако решите да го инсталирате(добавите) ще ви обясня как.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивируса е по-лек,но разликата е минимална. Сертификата може ръчно да го добавите. Ако решите да го инсталирате(добавите) ще ви обясня как.

Ще ви бъда благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никси глей да ме зарадваш с Български за KOS 4 Докато не ме е излющял некой киселяк. Имам усещането ,че има какво още да полират в тези нови 2015 версии и затова ще ги поизчакам още малко :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никси глей да ме зарадваш с Български за KOS 4 Докато не ме е излющял некой киселяк. Имам усещането ,че има какво още да полират в тези нови 2015 версии и затова ще ги поизчакам още малко :clown:

Мирослав трябва да питаш за превода на KSOS. Но като знам,че KSOS 4 е на базата на 2015 едва ли ще е толкова лесно. За полирането - да в момента тече тест на MR2. Въпреки,че освен нов функционал не виждам какво толкова ще и правят.  Като стана въпрос за нов модул става въпрос за DNT   :clown:;)

Do not track предназначен для блокировки сбора пользовательской информации (посещаемые страницы, параметры и настройки браузера и т.п.), позволяющей идентифицировать его при посещении различных сайтов, выявить его предпочтения и, возможно, предсказать поведение и использовать собранную информацию для предложения услуг и товаров.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пач 'B", все още като отворя главния прозорец, в систрея виждам икона на "Safe Money", вместо "К".

?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

?

Изтрий иконата на безопасните плащания от декстопа. Някои така са решавали проблема. Това е оправено в MR1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий иконата на безопасните плащания от декстопа. Някои така са решавали проблема. Това е оправено в MR1

Хаха, стана. :) Трябваше да се досетя, че като изкарах иконата за безопасните плащания, се случи това, ама... А да те питам друго: тука постоянно ми дава, че едни файлове(.dll 64 bit), част от кодеците, постоянно ми казва, че ги е добавило в доверените. Файла е ffmpeg64.dll, който е част от DROPBOX

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, стана. :) Трябваше да се досетя, че като изкарах иконата за безопасните плащания, се случи това, ама... А да те питам друго: тука постоянно ми дава, че едни файлове(.dll 64 bit), част от кодеците, постоянно ми казва, че ги е добавило в доверените. Файла е ffmpeg64.dll, който е част от DROPBOX

Такъв проблем не съм срещал при тестването. Защо не пишеш на поддръжката?

пп. Относно сертификатите. Оказа се,че проблема не е в Касперски а в самият браузър.

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=306720&view=findpost&p=2312790

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След инстал на това (разбира се с цифров подпис):https://www.virustotal.com/bg/file/b4314b15925c265e16931310b965a3b1ef9f9bc93a97873806fa5fe4ab8213e1/analysis/1414603381/

Пусна това:

https://www.virustotal.com/bg/file/10537eea27fb1b12f9449510b99cc5466bd1380e862527d1a23ec31dfe59292e/analysis/1414603189/

и искаше и още нещо да сваля. Добъзя ме, та това е то.

И това

https://www.virustotal.com/bg/file/3de7d04a6180015e1495cd0c8833a9b3396ecbc23656dfbf075811354d9a73cd/analysis/1414603546/

6/45

.sys файла го пусна в System 32...

Точно за тези файлове, махам отметката на KIS да не се доверява на файлове с цифрови подписи...

Да, ама той продължава да се доверява чрез KSN. Ето:

6b2c89e0105692e0.jpg

Файла бива блкоиран от Chrome и също от QVMII на 360TS.

VT 19/53

Защо така Касперски?

Ето го и линка за този файл:

dl.cdnmedia1980.com/n/3.1.44/10067429/Spotify.exe

Редактирано от viperdick (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nikssi
      Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване